фен шуй дому, Карта долі Ба Цзи консультація (гороскоп)

Передбачення і пророцтва для Росії на 2020 рік. Що чекає Росію по прогнозам в майбутньому?

Передбачення і пророцтво – це спроба передбачити майбутні події для країни, людини, бізнесу або для якихось процесів. Будувати припущення можна за допомогою аналізу подій і фактів, знань і законів існування, логіки і висновків з моделювання ситуації. Всі такі прогнози більше використовують конкретні реальні факти і методи досліджень.

Але багато в нашому світі не залежить від логіки і знань людини. Тому можна виділити ще один великий напрям передбачення майбутнього – це езотеричні передбачення, прогнози і пророцтва. Вони можуть передбачати майбутнє не тільки для людини по її натальній карті долі за датою народження, а й для цілих країн. На цій сторінці розглянемо, що чекає Росію в 2020 році і в найближчі майбутні роки.

Так, передбачення складені за допомогою астрологічних прогнозів, ясновидіння, ворожіння та екстрасенсів не мають раціонального пояснення. Однак це не означає, що всі такі передбачення майбутнього для людини або країни неправильні.

Серед зазначеного списку практик передбачення, я б виділив тільки астрологічні прогнози. Це тому, що вони використовують не просто довільне трактування подій, а роблять розрахунки за спеціальними формулами, на відміну від інших надприродних видів прогнозування майбутнього.

Передбачення: "Що чекає Росію в 2020 і майбутніх роках?"

На сайті нижче Ви можете прочитати безкоштовні онлайн передбачення для Росії на 2020 рік і його місяці. Також можна дізнатися, що чекає Росію в найближчі роки – 2021, 2022, 2023, 2024, 2025, 2026.

Астрологічний прогноз складений на основі китайської практики передбачення, яка зарекомендувала себе як найбільш ефективна. З даного передбачення про Росію Ви зможете дізнатися про сприятливості або несприятливості року для життя і функціонування держави. Передбачення відноситься до всіх сфер життя Росії: політика (зовнішня і внутрішня), економіка, соціум, досягнення результату, сприятливість для людей, які проживають в країні, вплив Природи і т.д. Астрологічний прогноз може збутися і вплинути на одні сфери більше, а на інші менше.

Що таке передбачення для Росії по китайській астрології та гороскопу? Враховується 2 фактори впливу енергій Природи і Планет. Вони можуть бути як позитивні, так і негативні, що і позначено кольором в прогнозі навпроти кожного року. Також вони ще вказують на силу впливу.

Наприклад, якщо передбачення на рік позначено зеленим прямокутником і біля нього стоїть 40-60%, то це означає хороший прогноз для країни зі сприятливістю в 40-60% від максимуму. Для "червоних" позначень, 90-100% говорить про максимальний вплив несприятливих факторів, які принесуть невдачі.

Якщо обидва чинники сприятливі або обидва несприятливі, то вони будуть посилювати свій вплив. А якщо фактори різні, то будуть події і позитивні і негативні, або можуть компенсуватися – все буде залежати від сили впливу.

Астрологічний прогноз і передбачення для Росії на 2020 рік і місяці

Опубліковано: січень 2020 За матеріалами сайту 24-fengshui.com

передбачення для Росії на 2020 рік

Як бачимо, для Росії в 2020 році обидва чинники впливу енергій позначено червоним кольором – один насичений, а другий блідий. Сила впливу, зазначена у відсотках, повідомляє нам про силу несприятливості.

Перші енергії Природи діють з інтенсивністю 70-90%, що є досить сильним і тому надають сильний негативний вплив на життєдіяльність Росії і її жителів. Другий фактор робить менш несприятливий вплив.

З цього робимо висновок, дослівно китайська астрологія передбачення вказує, що в 2020 році Росія буде знаходиться під тиском в багатьох сферах. Це відноситься як до економіки, так і взаємодії з іншими країнами.

Негативний ефект додає ще те, що обидва чинники впливу з "мінусом" і немає позитивної "противаги". До кінця 2020 року (грудень) несприятливість почне трохи знижуватися.

Як і для передбачення для людини по її даті народження, так і для астрологічних прогнозів для країни, потрібно знижувати свою активність і бути обережніше при несприятливому періоді.

Розглянемо короткі передбачення по місяцях 2020 року для Росії.

Важливо пам'ятати, що вплив року завжди буде сильніше впливу місяців, так як прогноз на поточний рік визначає сприятливість чи несприятливість на весь річний період. Подивимося на список передбачень по місяцях 2020 року:

  • Серед найкращих місяців в 2020 році для Росії можна виділити такі: лютий, травень, червень, серпень. У ці періоди є хороші шанси поліпшити ситуацію, і енергії будуть сприяти цьому. Тому потрібно використовувати ці місяці по максимуму.
  • Періоди в які посилюватиметься негативний вплив: березень (але цей місяць двоякий і може бути пом'якшення ситуації), вересень.
  • Решту місяців 2020 року можна розмістити в такому порядку (від кращих до гірших): більше з плюсом – січень, лютий, жовтень; більше нейтральні – листопад, липень; більше негативні – квітень.

Також варто відзначити, що потрібно ще врахувати і астрологічний прогноз (гороскоп) для Президента країни. Якщо по його карті долі поточний рік сприятливий, то він може в деякій мірі згладжувати негативний вплив передбачень для країни. А якщо несприятливий рік і у нього, то на поліпшення ситуації складно розраховувати. Такий гороскоп по карті долі може скласти астролог західної або китайської астрології.

Читайте також: Передбачення для України на 2020 рік

Підсумки 2020 року по прогнозам для Росії. Чи справдилися передбачення чи ні?

Початок 2020 року не сильно гарний для Росії, хоча в майбутню перспективу вчинені дії можуть поліпшити ситуацію.

Які події відбулися:

  1. в лютому 2020 початок конфлікту Туреччини та Сирії, де присутня Росія;
  2. в березні 2020 падіння цін на нафту, що зменшує прибуток країни; збільшення курсу долара і євро; Росія і Туреччина домовилися про перемир'я в Ідлібі; продовження санкцій;

Поділіться стрінкою з друзями "Передбачення і пророцтва для Росії на 2020 рік. Що чекає Росію по прогнозам в майбутньому? "


Задати питання по карті долі Ба цзи, гороскопу на рік, Фен шуй дому і квартири.

Увага! Свої питання краще писати в месенжер Facebook

Категорія питання *
Рік
Місяць
День
Час
Консультація по Фен-шуй дома, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2020