Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Пагода в фен-шуй. Пагода в фен-шуй служить дуже потужним захисним символом

Статті по Фен-шуй: Фен-шуй: символи, талісмани

Пагода в фен-шуй

Пагода в фен-шуй

Щоб зрозуміти, чим цінується талісман пагоди в фен-шуй, потрібно знати визначення і призначення пагоди як такої.

Пагода в перекладі з санскриту означає "священна вежа скарбів". Пагода служить в культових і релігійних цілях, як споруда вищої духовності, яка виконує бажання. Пагодами в буддизмі Таїланду, Шрі-Ланки та Камбоджі називають також буддійські ступи, обхід яких (кора) вважається накопиченням величезної позитивної заслуги і засіванням хороших вражень в розум. Пагода в Китаї, Японії, Індії, Тибеті і В'єтнамі – це багатоярусна вежа, всередині якої знаходиться храм.

Пагода в фен-шуй служить дуже потужним захисним символом, що володіє дивовижними здібностями нейтралізувати негативну енергетику. Пагоди на найтоншому рівні вловлюють несприятливі енергетичні вібрації і перетворюють їх в корисні. Таким чином, можна сказати, що пагода – це справжній енергетичний очищувач, сам вид якого приводить розум в гармонійний стан, за допомогою чого всі процеси в житті нормалізуються і поліпшуються. Значення пагоди в фен-шуй – очищати будинок від негативних енергій, гармонізувати енергію п'яти елементів (тому пагоду ще називають "пагодою п'яти елементів") в приміщенні, балансувати всі процеси життєдіяльності людини і всіх живих істот, а також рослин, створювати своєрідне енергетичне поле єдності і гармонійного функціонування всіх складових в природі.

Різні види пагоди в фен-шуй:

Пагода п'яти елементів (також - пагода п'яти стихій)

Пагода п'яти елементів по фен-шуй не тільки надає рівноваги енергії п'яти основних елементів в просторі, але також вважається надійним захисником від згубного впливу негативних летючих зірок. Коли спостерігається велике скупчення несприятливих летючих зірок в одному секторі будинку - пагода по фен-шуй здатна творити чудеса - вона відбиває їх негативні атаки, запобігаючи різного роду негативним наслідкам. Пагода п'яти елементів складається з п'яти складових, кожна з яких відповідає окремій стихії, розташовуючи в порядку циклу породження. Така структура пагоди і наділяє її всіма чудовими властивостями. У приміщенні, де фен-шуй не дуже хороший, цей атрибут - надійний захисник і помічник.

Багатоярусна пагода

У фен-шуй існують також такі пагоди, кількість ярусів у яких налічується від трьох до тринадцяти (3, 5, 7, 9, 12, 13). Різниця між такими багатоярусними пагодами по фен-шуй в тому, що в теорії, чим більше ярусів - тим краще пагода захищає від негативу. Але це припущення не є на 100% правдивою інформацією, тут, скоріше, працює, момент особистих переваг, коли ви вибираєте ту пагоду, яка найбільше імпонує особисто вам. Кількість ярусів в пагоди можна також вибирати, відштовхуючись від значення сприятливих чисел. Розташовувати пагоди фахівці з фен-шуй рекомендують в тих секторах приміщення, які ви б хотіли очистити або активізувати. Створюючи певні вібрації, пагода очищає простір на енергетичному і молекулярному рівнях. Талісмани в вигляді пагоди по фен-шуй корисно носити з собою у вигляді підвісок, брелоків, нашивок або картинок - такі амулети сприятимуть успіху і відведуть біду в разі небезпеки.

Пагоди із зображенням тварин

Також існують пагоди із зображенням тварин: тигр, черепаха, дракон. Пагода з тигром сприяє розвитку творчих здібностей і захисту від хвороб, з драконом - удачі абсолютно у всіх справах, а пагода з черепахою – успіхам в роботі і просуванню по кар'єрних сходах. Розташовувати такі пагоди по фен-шуй необхідно в тих секторах, дію яких ви хочете підсилити.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024