Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Освітлення в домі по всім правилам фен шуй. Освітлення є одним з найпотужніших стимуляторів енергії Ци як зовні, так і всередині будівлі.

Статті по Фен-шуй: Фен шуй дому

Освітлення в домі по всім правилам фен шуй

Освітлення в домі по всім правилам фен шуй

Освітлення є одним з найпотужніших стимуляторів енергії Ци як зовні, так і всередині будівлі. Оскільки світло тісно пов'язане з елементом Вогню, його дія сильніше за все проявляється в південній частині приміщення або окремих кімнат. Воно також підсилює якості Землі на південному заході і північному сході.

Від освітлення залежать також відчуття простору і враження від інтер'єру: при поганому освітленні навіть вміло створений інтер'єр буде виглядати нудним і нецікавим. А майстерно підібране освітлення дозволяє людині відчути контраст, форму, структуру і колір різних предметів інтер'єру, визначає глибину розуміння їх сутності, призначення та цінності.

З точки зору Фен Шуй найбільш сприятливим вважається природне освітлення. Якщо джерело природного світла в кімнаті або в офісі слабке, вам слід повісити на вікна більш легкі фіранки або розмістити збоку від вікна дзеркало. Однак якщо природне освітлення занадто яскраве, то рівновага буде зміщуватися в бік Ян, що не завжди буває добре. У цьому випадку джерело світла треба послабити, наприклад, повісивши більш щільні фіранки або жалюзі.

За загальним правилом Фен Шуй, приміщення, які призначені для активної діяльності, повинні мати більш потужне джерело природного світла, ніж кімнати для відпочинку. Головна умова – світло, як сильне, так і слабше, не повинно бути занадто яскравим і створювати дискомфорт для очей. Звичайні лампи розжарювання мають спектр променів, близький до червоного, галогенні лампи дають яскраве біле світло, дуже близьке до денного. А флуоресцентне освітлення, згідно Фен Шуй, є несприятливим для здоров'я людини, так як від його мерехтіння сильно втомлюються очі, а це може сприяти появі головного болю.

Так як природне денне світло має різну інтенсивність протягом дня, бажано, щоб робочі або житлові приміщення освітлювалися за таким же принципом. Протягом дня сонячні промені можуть затримуватися хмарами, фільтруватися через крони дерев і т.д., тому в кімнаті або в робочому кабінеті освітлення часто характеризується градаціями яскравого і тьмяного світла і періодично виникаючими тінями. Кількість світла в приміщенні залежить також від того, яким чином в ньому розставлені меблі і куди виходять його вікна.

Досить часто брак природного сонячного світла доводиться відшкодовувати штучним освітленням. Найбільш оптимальним варіантом є встановлення в приміщенні двох типів освітлювальних систем: основної і точкової. Основна призначена для освітлення всього приміщення, а точкова - для підсвічування окремих його ділянок (наприклад, настільні лампи на столі кожного співробітника фірми).

Слід уникати потужних джерел світла, розташованих прямо над головою. Особливо це стосується тих ділянок приміщення, де люди можуть перебувати протягом довгого часу: біля робочого столу в офісі, у вітальні або на кухні будинку. Краще використовувати такі освітлювальні прилади, які створюють ефект м'якого, розсіяного освітлення. Якщо кімната призначена для різних цілей, можна встановити лампи з вимикачами, що дозволяють регулювати яскравість світла. Джерела штучного світла можна також помістити в тих місцях, де слід візуально розширити простір, підкреслити який-небудь гарний предмет або, навпаки, відвернути увагу від будь-яких об'єктів.

Освітлення будинку по фен шуй

Освітлення – один з найбільш практичних розділів дизайну інтер'єру. Якщо в приміщенні темно, додайте настільну лампу, люстру, бра, торшер або будь-яке інше джерело світла. У фен-шуй для дому світло потрібне для залучення в кімнату сприятливої ​​ци. Однак занадто яскраве освітлення теж не потрібно, оскільки мета фен шуй – рівновага.

Наприклад, кімната, залита надлишком сонця, буде спекотною і незатишною. Майстри фен-шуй рекомендують напівпрозорі штори, що скорочують надходження до кімнати світла, або жалюзі, які можуть регулювати кількість і напрямок світла.

Новітня концепція контролю світла за допомогою кольорових лампочок або плафонів коригує або збільшує енергію будь-якої кімнати.

Спальня

Не рекомендується: Пряме світло (гола лампочка).

Особливо рекомендується: Непряме світло (настільна лампа, люстра або бра).

Вітальня

Особливо рекомендується: Будь-світильник, приємний господарям.

Кухня і санвузол

Не рекомендуються: Настільні лампи, холодне світло (блідо-лілові, сірі, сині лампочки або абажури).

Особливо рекомендується: Тепле верхнє світло (червоні, оранжево-рожеві, жовті лампочки або абажури).

Кабінет / Бібліотека / Навчальна кімната

Не рекомендується: Слабке світло, малопотужні лампочки

Особливо рекомендуються: Яскраве світло, потужні лампочки.

Їдальня

Не рекомендуються: Настільні лампи, слабке світло, малопотужні лампочки або, навпаки, занадто яскраве світло, голі потужні лампочки.

Дуже рекомендуються: Помірний світильник над столом, люстра або канделябри.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2023