Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Організація робочого простору по фен шуй. Правильна організація робочого простору - це 50% успіху.

Статті по Фен-шуй: Кабінет по фен-шуй

Організація робочого простору по фен шуй

Організація робочого простору по фен шуй

Правильна організація робочого простору – це 50% успіху. Адже від того як ми сидимо під час роботи, переговорів, роздумів ... залежить і їх результат, а не тільки наш комфорт. Блискуча ідея може випаруватися з голови при спогляданні неприємного вигляду з вікна, а робочий настрій зіб'ється від ляпаючих дверей перед носом. Але подібні недоліки нам допоможуть виправити знання фен-шуй.

Отже, приступимо до організації індивідуального робочого простору. В першу чергу нам повинно бути зручно. І не потрібно говорити, що робота придумана для роботи, а не для зручностей. На своєму робочому місці ми повинні відчувати себе як "риба у воді", і не заради комфортного неробства, а для продуктивної роботи, щоб не витрачати сили і час на подолання створених нами ж перепон. Починати організацію робочого простору, слід з розташування столу.

При розміщенні столу слід врахувати кілька правил.

  • Небажано перебувати спиною до вікна або напроти дверей, особливо якщо в кабінет (в двері кабінету) спрямований довгий, прямий коридор.
  • Не рекомендується перебувати під виступаючою стельової балкою або навпроти виступаючого кута.
  • Кращий варіант, коли стіл знаходиться по діагоналі від дверей, і двері потрапляють в поле зору власника столу. Таким чином, ми ухиляємося від потужного потоку енергії, що рухається в дверний отвір, і бачимо тих, хто входить в кабінет, що важливо.

Розглянемо випадок, коли робочий стіл знаходиться напроти дверей (це невдале розташування столу) і поставити по-іншому його не можна. Через дверний отвір проходить потужний потік енергії. І це сприятливо, особливо для комерційної організації. Але перебувати на його шляху, м'яко кажучи, не дуже комфортно. Людина, що сидить напроти дверей, потрапляє в епіцентр енергетичного потоку. Залежно від кількості часу, який вона там знаходиться, це може вплинути на її здоров'я і не тільки. Велика ймовірність того, що співробітник, який сидить таким чином, не втримається на роботі тривалий час. Звичайно кращий захист в цьому випадку перегородка або ширма, яка закриває стіл. Але, є можливість почерпнути силу потоку і в той же час поставити захист. Для цього необхідний кришталь або інший натуральний камінь, в природному вигляді або як виріб (ваза, статуетка, фігура, символ і т. д.). У тому числі прийнятні вироби зі скла, металу або дерева. Такий захист слід поставити на столі так, щоб він перебував між тим, хто сидить за столом і дверима. Ці елементи фен-шуй, будуть одночасно захистом і декоративним акумулятором енергії. І в напружені дні вони поділяться з нами накопиченою силою.

Вікно за спиною створює передумови до відсутності опори, підтримки, надійного тилу. Але тільки в тому випадку, коли за вікном вільний простір (площа, озеро, річка і т. д.), поблизу розташовані будинки нижче вікна або погляду відкривається неприємний пейзаж. А якщо навпаки вікна вашого кабінету досить високі, красива будівля, така ситуація навіть сприятлива. Можна сміливо сідати спиною до вікна, це принесе тільки позитивні зміни у ваше життя.

Найпростіший спосіб захисту від порожнечі за спиною – це крісло зі спинкою вище голови сидячого. Але крісло не врятує нас від негативного виду з вікна. Для цього краще використовувати вертикальні жалюзі, вітражне скло або вітражну плівку. Вони відіб'ють негативну енергію і в той же час пропустять розсіяне сонячне світло. Менш практичним, але кращим захистом є квіти. Їх потрібно просто поставити на підвіконня у себе за спиною. Але вони повинні бути досить великими – вище голови, коли ми сидимо. Квіти не тільки захищають нас, але і наповнюють приміщення позитивною енергією, яка так необхідна для роботи.

Як нейтралізувати балку?

З балкою можна впоратися за допомогою об'ємних і інших вазонних рослин. Якщо сонячного світла досить, вибираємо живі квіти, а якщо мало, краще скористатися штучними. Без сонця живі рослини швидко загинуть, а штучним наче все одно і зі своїм завданням вони впораються не гірше справжніх. Розлогі рослини необхідно повісити так, щоб стебла охоплювали всю довжину балки. Щоб використовувати інші рослини, потрібно дещо інший підхід. Кількість квітів буде залежати від довжини балки. Знадобляться підвісні кошики. Їх слід прикріпити до балки так, щоб рослини знаходилися один від одного на відстані 70 - 150 см, в залежності від їх розмірів. Квіти будуть не тільки захистом, приховуючи несимпатичний виступ на стелі, вони перетворять кабінет і освіжать його атмосферу.

Замість квітів можна використовувати різноманітні атрибути і прикраси, розміщуючи їх так само. Як доповнення до квітів і аксесуарів рекомендую використовувати освітлення. Стельовий виступ по можливості повинен бути освітлений з двох сторін. Промені світла розсіють енергетичний тиск і створять візуальну ширму – за рахунок відсутності тіней балка стане менш помітною.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024