Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Світ дитини: 6 причин оформити дитячу по феншуй. Простір, що оточує дитину, - один з найважливіших факторів, що впливає на формування особистості дитини.

Статті по Фен-шуй: Кімната по фен-шуй

Світ дитини: 6 причин оформити дитячу по феншуй

Світ дитини: 6 причин оформити дитячу по феншуй

Діти більш сприйнятливі до енергії, ніж дорослі, тому до облаштування кімнати дитини необхідно поставитися з особливою ретельністю. Простір, що оточує дитину – один з найважливіших факторів, що впливають на формування особистості дитини.

Причина №1: грамотно позначити місце малюка в сімейній ієрархії

Найкраще розташування для дитячої кімнати - подалі від головного входу, але не далі батьківської спальні. Розмір дитячої повинен бути строго менше батьківської спальні. Завдяки дотриманню цих правил, ви зможете прищепити дитині правильне розуміння свого місця в сімейній ієрархії.

Найкраща орієнтація кімнати по сторонах світу - це схід чи південний схід в північній півкулі (схід і північний схід в південній півкулі). Прямокутна форма кімнати більш краща: вона являє собою більш динамічну енергію, яка підходить для підростаючих дітей. Якщо дитяча має квадратну форму (форма статичної енергії), то бажано функціонально розділити її на дві прямокутні частини (наприклад, книжковою шафою).

Причина №2: м'яко скоригувати характер дитини

Для новонароджених простір повинен бути більш іньським, тобто спокійний і затишний, з м'яким освітленням, приємними поверхнями, тому яскраві кольори залиште на потім. А ось підростаючій дитині необхідна активна енергія: колірна гамма може бути насиченою, освітлення також краще зробити яскравішим. Бажана колірна гамма - у відтінках зеленого. При цьому дівчаткам підійдуть акценти теплих, червоних тонів (дівчинка - іньська енергія, декор - янська енергія), а хлопчикам - акценти холодних, синіх тонів (хлопчик - янська енергія, декор - іньська енергія).

Однак не слідуйте сліпо рекомендаціям по колірній гамі: кожна дитина індивідуальна і в залежності від її характеру можна підібрати те, що скоректує її характер. Наприклад, для темпераментної і гіперактивної дитини можна додати в інтер'єр більше іньської енергії - м'які поверхні, однотонні штори і покривало холодних кольорів, плавні лінії, статичний орнамент, приглушене світло. Для пасивної і млявої дитини, навпаки, необхідно більше активної янської енергії - теплі кольори, гладкі поверхні, жалюзі, яскраве, але не сліпуче світло, картини, музика, меблі на коліщатках, прямі лінії, динамічний орнамент.

Причина №3: ​​створити комфортну атмосферу в дитячій

Основні принципи феншуй для дитячої кімнати практично такі ж, як і для спальні дорослих, лише з невеликими нюансами. Розташування ліжка (в тому числі пеленального столика) переважно в дальній частині кімнати, по діагоналі від входу, але не напроти дверей. Це найспокійніше і насичене енергією місце.

Якщо у вас двоє і більше дітей, то двоярусні ліжка менш кращі, ніж окремі ліжка. Але якщо іншого виходу немає, то краще, якщо діти будуть по черзі спати і на верхньому, і на нижньому ліжку.

Бажано не розміщувати ліжка дітей навпроти один одного. Ці варіанти розташування будуть народжувати дух суперництва і домінування між дітьми. Важливо підкреслити індивідуальність кожної дитини, наприклад, за допомогою її улюбленого кольору, ініціалів, атрибутами хобі та улюбленими іграшками. Запитайте свою дитину, що їй подобається, а що ні - вона буде радий взяти участь в творчому процесі, а вам це дасть направлення для натхнення і пошуку дизайнерського рішення.

Причина №4: зробити виховання дитини більш ефективним

Важливо розділити кімнату дитини на функціональні зони – спальну, ігрову і робочу (в дошкільному віці робоча зона - це столик для малювання, ліплення, настільних ігор і так далі). Ігрова зона повинна бути чітко позначена, щоб вона сприймалася дитиною як її особистий простір, де ніщо і ніхто її не обмежує, як в інших приміщеннях. Це дозволить навчити дитину поважати чужий простір і не розкидати іграшки по всьому будинку.

Поруч з ігровою зоною передбачте зручну закриту систему зберігання для іграшок, щоб відкриття і закриття ящиків з іграшками символізувало початок і закінчення гри. Вчасно позбавляйтеся від накопичених іграшок, в які дитина вже не грає або які вона переросла за віком.

Золоте правило феншуй – вчасно очищати простір від старої енергії непотрібних речей, щоб енергія не застоювалася і постійно оновлювалася. Непотрібні іграшки можна подарувати маленьким знайомим або тим, кому вони потрібніші. Візьміть це за правило і долучіть до цього дитину, таким чином дитина навчиться вибирати, приймати рішення, бути щедрою. Правильна організація ігрової зони може дуже допомогти у вихованні малюка.

Причина №5: підвищити успішність у школі

Не ставте стіл для навчання поруч з ліжком: ці предмети меблів мають янську і іньську функції і тому повинні перебувати в різних функціональних зонах кімнати. При дотриманні цього правила, у дитини не буде накопичуватися відчуття втоми і вона не буде лінуватися.

Простежте, щоб над робочим столом не нависали полиці і масивні предмети: вони будуть діяти гнітюче на дитину. І не ставте робочий стіл так, щоб дитина сиділа спиною до дверей - таке розташування позначиться на її успішності і посидючості. Положення обличчям до вікна також буде відволікати дитину від занять. Якщо малюк сидить обличчям до стіни, то необхідно повісити на стіну щось, що буде допомагати в навчанні і в той же час не буде відволікати: таблицю множення, географічну карту, англійський алфавіт.

Причина №6: сформувати гармонійний внутрішній світ дитини

В обробці дитячої кімнати бажано використання натуральних матеріалів. Слідкуйте, щоб в оформленні приміщення не було небезпечних і гострих предметів. Також не рекомендуються для дитячої дзеркала.

Не захаращуйте кімнату великою кількістю меблів: в дитячій повинно бути багато вільного простору. Цей принцип співвідноситься з янською енергією, яка є домінуючою в дитячій кімнаті. Телевізор в дитячій кімнаті не бажаний. Краще, якщо дитина буде дивитися телевізор під наглядом батьків. Уважно поставтеся до зображень в кімнаті дитини. Вони повинні бути реалістичними (не спотвореними) і не викликати сумних емоцій, страхів або невпевненості в своєму потенціалі. Хоч це і вплив на рівні символів, але він також може бути сильним і в підсумку позначитися на внутрішньому світі дитини.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024