Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Оформлення в спальні по фен-шуй. Сприймайте свою спальню, як оазис, вона повинна бути вашим притулком.

Статті по Фен-шуй: Спальня по фен-шуй

Оформлення в спальні по фен-шуй

Оформлення в спальні по фен-шуй

Сприймайте свою спальню, як оазис, вона повинна бути вашим притулком. Спальня повинна стати місцем, куди ви втікаєте від стресу в повсякденному житті, будь то ваша робота, діти, турбота про здоров'я, або ваші відносини з друзями. Тому варто докласти зусиль для правильного оформлення спальні по фен-шуй.

Спальня не повинна бути місцем, куди звалені всі зайві речі, для яких ви не знайшли іншого місця. Навпаки, вона має стати вашим оазисом посеред пустелі, місцем, куди ви можете прийти, коли хочете відпочити або коли вам просто потрібна перерва.

  • М'яке освітлення. Для кращого фен-шуй, уникайте яскравих, кричущих вогнів або сильного стельового освітлення над ліжком. Замість цього використовуйте настільні лампи з м'яким світлом. Постарайтеся також отримати стільки природного світла через вікна, скільки можливо. Це дозволить вам відчувати себе більш спокійно і невимушено, ніж при світлі яскраво палаючих ламп.
  • Зверніть увагу на положення вікон. Постарайтеся, якщо можливо, щоб ваше ліжко не опинилося між вікном і дверима, інакше ви опинитеся "на протязі", на шляху руху енергії ци між вікном і дверима. Якщо цього не уникнути, переконайтеся, що на вікнах висять красиві, приємні штори , щоб блокувати погані енергії. Якщо можливо, слід уникати спати, лежачи обличчям до вікна, інакше ваш сон не буде спокійним і розслабленим.
  • Надихаючі картини в спальні по фен-шуй допоможуть вам почувати себе приємно і спокійно. Ви можете повісити на стіни заспокійливі види природи, або інші надихаючі вас зображення, символи кохання і удачі. Постарайтеся знайти нейтральні природні пейзажі, зображення, які мотивують вас на досягнення вашої мрії, або щось інше, що допомагає вам зануритися в тихий, спокійний настрій. Не варто вішати жорстку графіку з різкими формами, зображення кривавих сцен, неприємні картини або просто те, що вас дратує і не має відношення до вашої спальні. Помістіть самий надихаючий образ прямо навпроти лінії вашого погляду, коли ви лежите в ліжку, так, щоб це було б першим, що ви бачите, в момент пробудження.
  • Прагніть до рівноваги. Постарайтеся створити рівномірний простір по обидва боки від вашого ліжка або інших предметів меблів. Людина повинна мати можливість легко переміщатися по всьому приміщенню, як по одній стороні кімнати, так і з іншої, в межах розумного. Звичайно, якийсь предмет меблів може внести певний дисбаланс, але в цілому, слід уникати накопичувати і звалювати купу речей в одному кутку спальні, інакше ви створите сум'яття в своїй найважливішій кімнаті. Те ж саме стосується і загального оформлення квартири по фен-шуй.
  • Позбавтеся від одягу, який ви більше не носите. Розберіть свою шафу і всі її ящики, і приберіть звідти весь одяг, який ви не носили протягом останнього року. Ви можете пожертвувати цей одяг в благодійні організації або церкву або віддати його друзям і родичам, якщо його ще можна носити. Навіть якщо старий одяг захований в закритих шафах, той факт, що ви тримаєте його в спальні, може перешкодити вам схопити нові можливості в житті.
  • Уникайте ставити фотографії родичів або друзів, які "дивляться на вас" в спальні. Ви можете поставити кілька важливих сімейних фотографій в своїй спальні, але постарайтеся не завішувати її фотографіями людей з усього світу, інакше ви будете відчувати, що за вами неначе спостерігають, в результаті отримаєте перевантаження і стрес. Це ж стосується і портретів релігійних діячів.
  • Переконайтеся, що ваша спальня не надто завантажена меблями та іншими речами. Тримайте вашу спальню настільки вільною і відкритою, наскільки це можливо. Не приносьте в свою спальню зайві стільці, світильники і фотографії, якщо ви не впевнені, що вони дійсно необхідні. Чим більше речей у вас в спальні, тим важче знайти між ними баланс і рівновагу.
  • Позбавтеся від будь-якого мотлоху. Для того, щоб мати оптимальний фен-шуй у вашій спальні, ви повинні позбавитися від будь-якого зайвого мотлоху, сміття, старих дрібничок, дурних фото, непотрібних подарунків, і всього іншого, що насправді вам там не потрібно. Якщо у вас є сильна сентиментальна прихильність до деяких дрібничок, ви можете помістити їх на зберігання в іншу кімнату, але попрацюйте над тим, щоб звести до мінімуму те, що вам дійсно необхідно в спальні. Сон в просторій мінімалістичній спальні приведе вас до незахламленого і повноцінного життя і успіху.
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024