Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Облаштування кабінету по фен шуй. Розташування кабінету. Двері в кабінет. Робочий стіл. Офомленіе кабінету

Статті по Фен-шуй: Кабінет по фен-шуй

Облаштування кабінету по фен шуй

Облаштування кабінету по фен шуй

На вигляд це звичайна кімната - стіл, стільці або крісла, але, увійшовши в неї, ми відчуваємо особливу атмосферу, відмінну від повсякденної домашньої, як ніби потрапляємо в інший світ. З першого погляду стає зрозуміло - це кабінет. Кабінет насичений енергією ЯН, енергією діяльності.

Розташування кабінету по фен шуй

Коли ми працюємо вдома, то вибираємо собі якесь певне місце. Ми це робимо інтуїтивно, іноді помиляємося і перш ніж знаходимо потрібний простір, втрачаємо час і сили. Для вибору необхідного сектора по системі Фен-Шуй вам знадобиться всього лише компас і бажання.

Розташування кабінету залежить від нашої роботи, яку ми в ньому плануємо виконувати. Для тих, хто займається викладацькою, фінансовою діяльністю або управлінням сприятливий західний, північно-західний, південно-західний, північно-східний або центральний сектор. Перераховані сектори підтримують в нас рішучість, наполегливість, практичність, вміння знаходити підхід до людей і стійко витримувати критичні ситуації. Якщо сфера нашої діяльності пов'язана з представництвом, творчістю, винаходами ідеальними секторами будуть: південний, східний, південно-східний або південно-східний сектор. Вони відповідають за народження ідей, починання, розвиток, досягнення цілей, творчість, популярність, фантазію, свободу думки, гнучкість розуму, рух вперед і т.д. Сектори діляться з нами відповідною енергією, допомагаючи проявити в собі ці якості.

Якщо кабінет розташований вдома, то для нього краще вибрати кімнату, яка ближче до входу. Це пов'язано з тим, що кабінет потребує більше енергії ЯН. А більше такої енергії саме ближче до вхідних дверей. Якщо кабінет знаходиться в офісі, і це кабінет директора, то його краще розмістити далі від вхідних дверей.

Двері в кабінет по фен шуй

Визначивши місце розташування нашого кабінету, ми приступаємо до його оформлення. І в першу чергу звертаємо нашу увагу на двері по фен шуй. Це важливий і елемент кімнати, який багато що визначає. Якщо театр починається з вішалки, то кабінет починається з дверей. Згадайте, коли ми прямуємо до свого кабінету і його двері потрапляють в поле нашого зору, в нас моментально спрацьовує щось на кшталт перемикача. Ми автоматично переходимо як би на іншу хвилю, на хвилю того, що нам належить зробити. Двері є не тільки пропускним пунктом в наш світ, вони ще візуально і енергетично налаштовують нас на роботу. І тому вони повинні виглядати відповідно. Двері кабінету повинні відрізнятися від інших дверей в будинку і зовні, і внутрішньо. В першу чергу слід подбати про гарну звукоізоляції. Щоб, при необхідності, звуки ззовні нас не турбували. Тепер розглянемо оформлення дверей. При цьому слід враховувати вид діяльності, якою ми займаємося.

Для ділової людини, бізнесмена, керівника, службовця, сприятливе суворе оформлення з включенням прямих ліній, квадратів, прямокутників і кіл. Такі елементи символізують стабільність, твердість, цілісність і розвиток. На додаток повісьте на ручку дверей кристал прозорого кварцу, бурштин або інший прозорий камінь. Такий талісман притягує до себе янську енергію. Він особливо актуальний, якщо кабінет знаходиться далеко від центрального входу в будинок і потік енергії слабшає на шляху до кімнати.

Дверям, що ведуть у обитель творчої особистості, відповідають візерунки, що складаються з хвилястих, кучерявих ліній, що переплітаються в хитромудрі трикутники і прямокутники. Але ви можете вибрати свій тип візерунка, який більше сподобається, тут фантазія тільки на користь. Подібне оформлення стимулює творчу наснагу, уяву, рухливість, гнучкість мислення, зростання і розвиток. В якості талісмана, який притягає енергію, візьміть шматочок відполірованого червоного або сандалового дерева. Повісити цей талісман слід також на ручку дверей.

Робочий стіл по правилам феншуй

Перше, що привертає нашу увагу при вході в будь-який кабінет - це стіл. Стіл – це основа будь-якого кабінету. Перш за все, слід визначити його розташування і вже після цього планувати розміщення решти меблів. Головне, щоб робоче місце було не тільки зручним саме по собі, але і було зручно розташоване. Подбайте про комфортний доступ до столу, тобто щоб ви могли вільно підходити, сідати і виходити з-за столу. Напевно у багатьох бували такі ситуації: з трудом пробираєшся до свого робочого місця, натикаючись на предмети, і коли вже досягаєш мети, не пам'ятаєш, що ж збирався зробити або бажання пропадає. Такий дискомфорт особливо шкодить творчій діяльності, адже натхнення хитке, відволікся і думка, яка прийшла в голову, випарувалася.

Ідеальне розташування столу в дальньому кутку від дверей, праворуч або ліворуч. Таким чином, щоб той, хто сидить за столом був обличчям до дверей або боком. Сприятливо, коли двері знаходиться в полі зору. При цьому можна сміливо відходити від класичних стандартів, тобто поставити стіл, наприклад, по діагоналі. Небажано сидіти спиною до вікна, а також обличчям або спиною до дверей, перебуваючи на одній лінії з ними. Найкраще, коли позаду знаходиться стіна, вона дає підтримку, опору. Вікно або двері створюють нестійкість, відчуття руху. І рух цілком реальний, оскільки вікно і двері служать прорізом для обміну енергією будинку з навколишнім простором. Перебувати в потужному енергетичному потоці і тим більше до нього спиною досить таки неприємно. Питання з вікном вирішити досить просто. Якщо стіл встановити по іншому неможливо, поставте щільні штори або жалюзі, і закривайте їх на час роботи. Більш радикальний варіант - це вітражне скло або самоклеюча вітражна плівка. Також можна використовувати кімнатні рослини. Потрібно вибрати високі екземпляри (вище 40 см) з рясною листяною масою і заповнити ними підвіконня. Енергетичний потік, що проходить через дверний проріз, набагато могутніший, але і варіантів захисту більше. На його шляху можна поставити шафу, книжкову полицю або інший предмет інтер'єру, щоб він захищав нас від надлишку енергії. Але це не завжди прийнятно через дефіцит простору або незручностей переміщення в кабінеті. У такій ситуації хорошим захистом послужить крісло з високою спинкою, щоб той, хто сидить був повністю закритий. Цей варіант прийнятний лише в тому випадку, коли ми сидимо спиною до дверей. Якщо ми сидимо до дверей обличчям, перед собою слід поставити природний камінь або кристал, який саме, виберіть на свій смак. В якості захисту також можна скористатися статуеткою, вазою з квітами або кімнатною квіткою. Якщо на столі основним робочим інструментом є комп'ютер, все спрощується. Монітор слід поставити між собою і дверним отвором, він послужить подвійну службу.

Куточок відпочинку в кабінеті

При наявності вільного простору в кабінеті можна зробити куточок для відпочинку. Такий куточок хороший тим, що при бажанні миттєво організовується невелика перерва. Можна випити кави, чай, не виходячи з кімнати, і в той же час відірватися від роботи, занурившись в іншу атмосферу. Тут комфортно спілкуватися зі співрозмовником, обговорювати справи в невимушеній обстановці. Оформити цю частину кабінету слід відповідно. Вона повинна відрізнятися від основного простору кімнати, бути більш домашньою. З меблів для цього досить невеликого диванчика або двох крісел плюс журнальний столик. Додайте сюди кімнатні квіти, акваріум або інші елементи, приємні вам і які сприяють відпочинку. Створіть маленький оазис. Повісьте картини, репродукції, які спонукають до розслаблення, здатні відвернути, переключити увагу. Їх слід розмістити таким чином, щоб їх було добре видно, коли ви відпочиваєте і в той же час мало помітні з вашого робочого місця. Якими б гарними не були картини, вони не повинні заважати робочому процесу.

На завершення хочу сказати, що кожна деталь кабінету має значення. Кожен предмет - це ланка з єдиного ланцюга. І якщо якась на перший погляд незначна річ відсутня або розташована неправильно, ланцюжок порушується. Скористайтеся знаннями Фен-Шуй і створіть гармонію в своєму кабінеті, для цього потрібна лише дещиця - бажання і трохи старання. Сприятливого вам Фен-Шуй і нехай робота буде в задоволення.

Оформлення кабінету по феншуй

Кольорове оформлення кабінету залежить від умов, які необхідні для нашої діяльності. Холодні нейтральні тони допомагають зосередитися, створюють в кімнаті ділову атмосферу. В обробці стін цілком припустимі шпалери, оскільки це все-таки домашній кабінет. Але бажано вибрати шпалери з однотонним забарвленням, щоб перепади тональності і кольорів не відволікали від роботи. Коли ми замислюємося, зазвичай піднімаємо погляд вгору на стіни або стелю. Строкатий малюнок буде залучати до себе увагу і збивати з думки. Для підлоги краще використовувати килим або килимове покриття, це дасть додаткову звукоізоляцію. Колір підберіть з урахуванням загальної колірної гами кімнати, але темніше, ніж стіни.

Яскраві, насичені тони стимулюють і збуджують, тому підходять для творчої діяльності. Шпалери сприятливі з візерунком або малюнком, по тематиці близьким до візерунку на дверях. Але відмовтеся від занадто яскравих і контрастних малюнків, які можуть швидко втомити нервову систему. Для підлоги також можна використовувати килим або килимове покриття, але в деяких випадках від цього рішення доведеться відмовитися. Сумніваюся, що килим буде актуальний в майстерні художника або скульптора. Тут набагато практичніше ламінована підлога або лінолеум.

У робочому просторі сприятливі зображення, так чи інакше пов'язані з вашою діяльністю. Це можуть бути ваші фотографії з колегами та людьми, близькими по роботі. Підберіть знімки, що відобразили тріумф, перемогу, радість досягнення загальних цілей. Вони надихають на нові подвиги, дають стимул для подальшого розвитку. Їх потрібно розмістити на видному місці, так, щоб можна було розглядати під час роботи. Особливу увагу слід приділити оформленню стіни, до якої ми звернені спиною. Цю частину кімнати ми практично не бачимо, але вона символізує наш тил, підтримку, опору. І зображення сюди потрібно підібрати зі змістом. Картини вибираються індивідуально, на ваш смак, але при цьому слід врахувати необхідні елементи зображення. Їх основний елемент повинен відповідати стихії ЗЕМЛЯ (пагорб, гора, будинок), а присутність води потрібно виключити. Сприятливо зображення будівлі, що несе смислове навантаження - наприклад, підприємства, офісу фірми, де ви працюєте; навчального закладу, в якому ви навчалися, рідної домівки. Можна самостійно зробити фотографію, оформити її в рамку і повісити на стіну. Будівля має бути не тільки на картинці, але і в реальності, тобто, якщо в даний момент її вже не існує, від такого зображення слід відмовитися. Важливе значення в кабінеті мають грамоти, нагороди, призи, дипломи, які ми отримали. Їх не потрібно приховувати в глибині полиць, навпаки, поставте на чільне місце. Це символи наших досягнень і перемог, тому геть удавану скромність! Найкраще місце для подібних символів - південно-східний сектор, сектор плодів і результатів. Тут вони не просто прикрашають кімнату, а підтримують розвиток і успішність нашої діяльності.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2023