Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Несприятливі структури зовнішнього оточення в фен-шуй. Розглянемо основні види несприятливих об'єктів по фен шуй

Статті по Фен-шуй: Фен шуй дому

Несприятливі структури зовнішнього оточення в фен-шуй

Несприятливі структури зовнішнього оточення в фен-шуй

Для тих, хто практикує фен-шуй, не є секретом той факт, що результат всіх коригувань в основному залежить від структур зовнішнього оточення будівлі. Якщо будівлю оточують об'єкти, що несуть в собі сили Ша, то це може перешкодити досягненню результату навіть від самих сильних технік фен-шуй.

Якщо енергія всередині використовуваних приміщень не підтримується зовнішнім оточенням, користі від своїх змін ви не отримаєте. Змінити таку ситуацію буває часом дуже і дуже важко, значно простіше - уникати наявності несприятливого оточення ще на стадії будівництва будинку або на стадії вибору ділянки або квартири.

Вигин річки, перехрестя доріг, форма естакади, і навіть форма сусіднього будинку - всі ці та багато інших об'єктів здатні поодинці або спільно порушити гармонію будь-якого будинку, якщо він орієнтований несприятливим чином.

У деяких випадках природний ландшафт або штучні конструкції несуть в собі негативну енергію, що може стати причиною загострення захворювань, початку фінансових проблем і нещасних випадків. Тому, оцінюючи фен шуй оточення дому, важливо вміти побачити всі можливі шкідливі структури. При цьому в першу чергу визначаються саме джерела деструктивної енергії, а потім вже доброчинної, але ніяк не навпаки.

У цій статті ми розглянемо основні види несприятливих об'єктів по фен шуй, які часто зустрічаються в зовнішньому оточенні і можуть являтися джерелом Ша.

Занадто бурхливі річки.

Річкові пороги, водоспади, вузькі, але дуже швидкі ріки, що зустрічають на своєму шляху такі перешкоди, як валуни, гілки дерев, деструктивні.

Застійна вода

Болота, великі ставки із застійною водою, зарослі водоростями озера шкідливі. Вони акумулюють пасивну, негативну енергію і енергію розпаду, яка не розсіюється.

Гірські структури зі схилами, що осипаються.

Шкідливими вважаються гірські прямовисні скелі, глибокі обривисті каньйони і ущелини. Наприклад, будинок на дні ущелини піддається постійному негативному впливу негативної енергії, яка випливає з нього, як з тунелю. Якщо ж будинок стоїть близько до скелі, в цьому випадку мешканців буде переслідувати думка, що їх поставили до стіни і їм ніде сховатися.

Гора, що нависає над будинком.

Не варто жити в будинку під нависаючою горою або великим валуном. У цьому випадку вас буде переслідувати думка, що одного разу вона впаде і розчавить вас. Ви будете відчувати пригніченість і скутість.

Яри ​​і кам'янисті осипи є постійним джерелом несприятливої ​​і нестабільної енергії Ша.

Висотні будівлі володіють тими ж якостями, що і скелі. Дуже високі будівлі будуть придушувати мешканців нижчого будинку, що стоїть поруч.

Гострі будівлі найчастіше шкідливі. Їх кути є джерелами так званих «отруєних стріл» - шкідливої ​​енергії Ша ци, які подібно до стріл встромлюють в сусідні будови. Люди, що живуть в будинках, що піддаються такому нападу, будуть схильні до фінансових невдач і проблем зі здоров'ям.

Будинки неправильної форми є джерелами непередбачуваних викидів енергії різного роду, так як створюють перешкоди для нормальної циркуляції енергії, створюючи вихори і вири. Сусідні будівлі будуть піддаватися її впливу. Останнім часом таких будівель в межах сучасного міста стає все більше і більше.

Будинки та споруди, пов'язані з хворобами і смертю.

Не рекомендується жити поблизу від будівель, які пов'язані з хворобами і смертю. До них відносяться кладовища, давні поховання, морги, бойні, лікарні, агентства ритуальних послуг, церкви. Так само це місця пов'язані з сумними подіями: пам'ятники війни, місця пов'язані з жертвами революції і війни. Ці місця концентрують в собі енергію хвороби або просто мають сильну енергію Інь.

Місця, пов'язані з занепадом.

Не рекомендується жити поблизу від місць і будівель, пов'язаних із занепадом і розкладанням, наприклад зі сміттєвими звалищами, водоочисними спорудами, смітниками та переробними заводами, покинутими будинками і спорудами. Енергія, джерелом якої є подібні місця, так само руйнівна.

Вежі різного роду.

Не рекомендується жити поблизу від подібних будівель, тому що вони виробляють і випромінюють негативну енергію.

Гострі структури.

До гострих об'єктів належать сукуваті гілки дерев (особливо дерева, що засихають), будь-які антени і передавачі, будівельні крани. Занадто гострі виступи можуть мати навіть скульптури, що прикрашають місто або ваш будинок. Особливо небезпечні супутникові тарілки, так як їх увігнута форма сприяє залученню і акумуляції несприятливої ​​енергії, а в центрі знаходиться гостра антена.

Не допускайте ситуацій, коли загострені об'єкти спрямовані в бік вашого будинку. Вони діють так само на сусідні будови, як списи, проколюють і пронизують все на своєму шляху.

Дерева і стовпи, що знаходяться в безпосередній близькості.

Самотні дерева, які стоять на прямій лінії до входу, перед вікном або скляною стіною несуть шкідливу енергію. Це може привести не тільки до проблем зі здоров'ям, але і до проблем в особистому житті і роботі.

Часто перед дверима або вікнами можна побачити ліхтарні стовпи, опори ліній електропередач, знак автобусної зупинки і знаки дорожнього руху. Ці негативні прямі споруди так само несуть в собі вплив Ша. Чим далі розташовано дерево або стовп, тим слабкіше ефект його впливу.

Дороги.

Вузькі дороги теж несуть в собі негативну енергію. Ще гірше, якщо ці вулиці постійно заповнені транспортом.

Енергія швидкісних автотрас на кшталт енергії бурхливих річок. Швидкий рух автотранспорту, як і швидка вода, забирає з собою позитивну енергію.

Мости, естакади і насипи.

Будинок, розташований неподалік від мостів і насипних доріг, схильний до не тільки впливу руйнівної енергії високошвидкісного транспорту, а й постійно відчуває на собі психологічний тиск сталевих перекладин і бетонних плит, а мешканців переслідує думка, що одного разу вони можуть обрушитися

Залізниці і злітно-посадочні смуги

Потяги та літаки несуть більше негативної енергії, ніж інші види транспорту, тому сусідство з ними може бути небезпечним.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024