Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Небесна удача - показує ймовірності і потенціал людини. Небесна удача - це доля, з якою ми приходимо в цей світ.

Статті по Фен-шуй: Карти долі Бацзи

Небесна удача – показує ймовірності і потенціал людини

Небесна удача – показує ймовірності і потенціал людини

У китайській традиції виділяють три види удачі: небесну, людську і земну. Небесна удача - це доля, з якою ми приходимо в цей світ. Людська удача - це наші дії, знання, прагнення. А земна удача - це умови нашого життя, простір, що нас оточує. Іншими словами кожен вид удачі - це одна третина успіху. Хотілося б почати з розповіді саме про небесну удачі, так як з неї все починається.

Багато хто думає, що удача - це щасливі випадковості і збіги. Але закони природи і фізики ніхто не відміняв. Людське життя, як і все в цьому світі, циклічне - народження, дорослішання, пік сили, ослаблення, старіння і смерть. Все це ми бачимо в природі: життєвий цикл тварин і рослин, зміна сезонів, місячні цикли і т.д.

Тому удача - не випадковий фактор, її теж можна передбачити, можна розрахувати злети і падіння, основну канву життя людини.

І західна астрологія, і китайська техніка аналізу долі засновані на впливі зірок і планет, що дозволяє розрахувати періоди піднесення та спаду енергій тіла і духу протягом циклу людського життя.

Натальная карта бацзи складається на основі китайського сонячно-місячного календаря і показує комбінації енергій, які характеризували рік, місяць, день і годину Вашого народження. Ці чотири показники записуються в чотири стовпці, тому метод і отримав назву «Чотири Стовпи Долі».

У даті народження закладена найважливіша інформація: це енергетична карта людини, аналіз якої показує потенціал людини, а також можливості для коригування деяких аспектів.

Крім самого моменту народження розраховуються так звані 10-річні «періоди удачі», які впливають як на події в житті, так і на поведінку людини в ці періоди.

Таким чином виходить свого роду матриця людини, яка визначає спосіб сприйняття навколишнього світу, моделі поведінки та мислення, а також зумовлює події її життя. Всі ми народжуємося з різними властивостями і якостями, які настільки ж унікальні, як і ДНК.

Можна дати досить точну картину особистості і долі: побачити причини нездоров'я, наявність здібностей, схильність до тих чи інших видів діяльності, визначити, наскільки гармонійними будуть взаємини з партнером, побачити потенціал розвитку подій.

Розуміння своїх сильних і слабких сторін, свого потенціалу в цілому дозволяє «бігти в одну сторону», не розтрачувати сили, час, а також заощадити на інвестування в те, що не принесе успіху або буде несприятливим для людини.

Зазвичай ми звертаємося до лікаря при появі симптомів, але хвороба зароджується задовго до появи симптомів. Озброївшись знаннями про потенціал свого здоров'я, легко прийняти необхідні заходи, щоб не захворіти або запобігти переходу хвороби в серйозну форму.

Розуміння людей, що Вас оточують (родичів, друзів, партнерів по бізнесу) і того, що стоїть за їхніми вчинками і словами, дасть можливість до вибудовування ефективних, гармонійних і сприятливих відносин.

Знання енергетичної карти своїх дітей багато в чому може спростити виховання і спілкування з дитиною, дозволить зрозуміти природні схильності дитини і сфери, в яких вона буде успішною. Таким чином батьки зможуть направити дитину в правильне русло. Адже часто буває так, що талант дитини залишається непоміченим, розтраченим і людина потім не може самореалізуватися.

Можна припустити, що від самої людини нічого не залежить. Але це не так. Карта народження показує тільки основні напрямки і потенціали.

Не варто думати, що за цією технікою можна розрахувати кожну дрібницю. Адже люди, народжені в один і той же час, мають різні долі і вмирають в різний час. Великий вплив звичайно ж має обстановка, в якій росте дитина. Але більшу роль у долі людини відіграє вільна воля, можливість вибирати і приймати рішення. Енергетична карта показує ймовірності і потенціал, а вільна воля людини як раз і визначає, якого успіху доб'ється людина.

Багатьох людей лякає можливість дізнатися про своє майбутнє більш-менш точно, і тоді виникає питання - що краще: знати чи не знати? Досвід доводить, що знання потенціалу майбутнього краще йде на користь, тому що дозволяє передбачити появу проблем в тій чи іншій сфері життя, вжити заходів обережності і розрахувати свій наступний крок, тобто досягти максимуму при мінімумі втрат.

Завдання консультанта бацзи і фен шуй показати людині її потенціал і можливості до вибудовування більш гармонійного життя. А людина сама вибирає свій шлях. На сайті 24-fengshui.com/ можна замовити консультацію по карті долі Ба цзи.

Досягти повної гармонії всіх сфер життя, мабуть, неможливо. Різні грані нашого життя часто є сусідами на шкоду один одному. Але знаючи всі суперечності, з якими нам доведеться зіткнутися, ми можемо при необхідності щось змінювати і використовувати періоди удачі по максимуму.

Небесна удача нам непідвладна, але у людини є свобода вибору - ми маємо можливість дізнатися свій потенціал, вибудувати правильну стратегію, вибрати свої дії і таким чином поліпшити свою людську удачу (а це, як Ви пам'ятаєте 1/3 успіху). А додати плюсів в скарбничку життя ми можемо змінюючи своє оточення, тобто створюючи сприятливий фен-шуй - і це ще плюс 1/3 в нашу користь. Таким чином, ми можемо активно використовувати фен-шуй для згладжування невдалих періодів нашого життя і для активізації хорошої удачі в нашій долі.

Удача - це знати свою долю, перебувати в потрібний час в правильному місці і робити правильні дії. Китайські техніки якраз і дозволяють зрозуміти свою долю, розрахувати правильний час і створити сприятливе місце.
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024