Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Небажані конструкційні особливості по фен шуй. В інтер'єрі будь-якого будинку або квартири є чотири головні конструкційні особливості, на які треба звертати пильну увагу.

Статті по Фен-шуй: Фен шуй дому

Небажані конструкційні особливості по фен шуй

Небажані конструкційні особливості по фен шуй

В інтер'єрі будь-якого будинку або квартири є чотири головні конструкційні особливості, на які треба звертати пильну увагу.

Оскільки вони конструкційні, то присутні в кожному будинку. Але те, як вони розташовані по відношенню до вхідних дверей і де розміщуються щодо робочої, житлової та спальної зон мешканців будинку, має в Фен-шуй велике значення. Тому вдивіться в ці особливості, оцініть їх вплив на ваше здоров'я і удачу і, якщо необхідно, скористайтеся сучасними засобами, за допомогою яких можна успішно замаскувати їх присутність.

Стельові балки

З ними пов'язано безліч проблем, так як важкі, відкриті балки посилають вниз ша-ци. Часто ці балки мають гострі ребра. Нерухомо нависаючи над людиною, якій випало нещастя працювати, сидіти або спати під ними, вони стають для неї джерелом невдач. Ці невдачі можуть бути відносно нешкідливі, викликаючи головний біль або мігрень, а можуть бути дуже серйозними у вигляді важкої хвороби або фінансових втрат. Або замаскуйте такі балки, або підіть з-під них, а ще краще - зробіть і те, і інше. Якщо ви живете на першому поверсі висотного багатоквартирного будинку, тільки уявіть, як під час сну на вас тисне сумарна вага всіх цих балкових конструкцій, скажімо, двадцятиповерхового будинку ...

Для успішного відбивання і розсіювання згубних енергій, що створюються такими балками, можна зробити підвісну стелю. Мабуть, це найбільш ефективне рішення, оскільки балка справді зникає з поля зору. Але чи зможете ви скористатися цим методом чи ні - залежить від вашого гаманця і висоти стелі. Інше, більш просте рішення - розташувати повзучі рослини і декоративні дрібнички по краях балки. У будь-якому випадку це злегка "пом'якшить" краї, нехай навіть тяжкість навантаження над вами як і раніше залишиться.

Ще один метод - повісити великий повітряний або кривий ніж на балку. Це спрацьовує для балок, розташованих в східному і південно-східному секторах. У південно-західному і північно-східному кутах підвішування пари порожніх бамбукових паличок, перев'язаних червоною ниткою, теж може звести нанівець ша-ци балок.

Крім важких балкових конструкції, що створюють серйозні проблеми Фен-шуй, подібні проблеми викликають і інші виступаючі елементи стель.

Кращі стелі - плоскі і гладкі, без всяких виступів.

Виступаючі кути

Проблеми кутів так само поширені, як і проблеми нависаючих стельових балок. Майже по всіх будинках присутні ці невдало спроектовані, але необхідні будівельні конструкції, які з легкістю можна замаскувати на етапі проектування, хоча, як правило, це не робиться. Мені розповіли, що виступаючі кути і балки з'являються в результаті бюджетних обмежень. Такого роду будинки просто дешевше і легше будувати. Але ці конструкції створюють поганий Фен-шуй, і якщо у вашому будинку є виступаючі кути, я раджу вам спробувати їх закрити.

Якщо гострі кути стін не розташовані навпроти ваших вхідних дверей, спального або робочого місця, вам вдається благополучно уникнути убивчої ша-ци, що посилається гострими ребрами. Але якщо вам не пощастило і ви перебуваєте на шляху цих негативних енергій, постраждає ваша удача, заганяючи вас в стан стресу на роботі або в особистому житті. Постраждає і ваше здоров'я.

Є три чудових методи, які дозволяють вирішити проблему виступаючих кутів. Ось вони:

  • Підвісьте великий повітряний дзвіночок прямо перед кутовим виступом.
  • Повісьте порожнисті бамбукові палички, перев'язані червоною ниткою.
  • Помістіть кімнатну рослину з густим листям, яка маскує гострий виступ.

При бажанні в будинку можна скористатися поєднанням цих трьох методів. Якщо у вас є творча жилка, то, вирішуючи проблеми Фен-шуй, ви не зіпсуєте інтер'єр будинку. Втім, якщо вирішите скористатися "рослинною терапією", не забувайте, що як тільки на рослині з'являються перші ознаки старіння, її треба негайно викидати. Повірте мені, навіть найбільш здорова рослина не зможе прожити довго, щодня відчуваючи атаки ша-ци гострого кута. Тому часто замінюйте рослини або користуйтеся їхніми штучними аналогами. Це ефективно поліпшить ваш Фен-шуй. Не використовуйте сухі або загиблі рослини, оскільки вони випускають іньську енергію і ви просто-напросто заміните одну проблему на іншу.

Ніколи не ставте рослини в спальні, тому що там вони не принесуть удачу. Навпаки, вони стануть висмоктувати вашу енергію. Для спальні найбільше підходить метод бамбукових паличок.

Стовпи і колони, які стоять окремо

Стовпи і колони, які стоять окремо теж часто зустрічаються в будинках, тому що дають економію в будівельних витратах. На жаль, у них є все той же побічний ефект виступаючих кутів, та до того ж шанси підпасти під згубний вплив таких стовпів значно зростають, оскільки вони стоять автономно і, отже, всі їх чотири кути випускають ша-ци - смертоносний подих. Мало того, часто ці колони бувають опорними конструкціями і несуть на собі вагу всього будинку.

Круглі стовпи не так страшні, як квадратні, хоча теж несприятливі, тому, якщо ви не казково багаті і не можете собі дозволити інвестувати величезні гроші в дорогі засоби виправлення вашого Фен-шуй, я настійно не рекомендую селитися в будинку з колонами.

У громадських будівлях на кшталт готелів і торгових пасажів масивні квадратні колони чинять негативний вплив на бізнес, якщо вони майстерно НЕ замасковані.

Є прекрасний спосіб впоратися з негативним окремо розташованих колон. Для цього закрийте всю поверхню колони дзеркалом, яке змусить колону символічно зникнути. Можна скористатися і методом рослинної терапії, оточуючи колони рослинами в горщиках і згладжуючи гострі кути.

Сходи

Вони розподіляють ци по поверхах будинку, і характер їх конструкцій значно впливає на ваш Фен-шуй. Ось типи сходів, які приносять невдачу:

  • Гвинтові сходи, що нагадують штопор. Якщо вони розташовані в центрі будинку, їх характеризують як штопор, що вкрутили в серце будинку: а якщо вони ще й вистелені червоною килимовою доріжкою, то на них як ніби кров пораненого серця. Ці колірні характеристики говорять самі за себе. Остерігайтеся гвинтових сходів.
  • Сходи зі сходинками у вигляді дощок. Такі сходи вважаються несприятливими, тому що крізь просвіти між сходинками витікає удача, навіть якщо їй вдалося піднятися на верхні поверхи. Завжди намагайтеся, щоб в будинку були суцільні сходи, і ніколи не накривайте їх доріжками червоного кольору. Це поганий колір для залучення ци наверх.

Розміщуйте сходові марші в центральній третині будинку, але бажано трохи збоку, а не в самому центрі. Сходи в центрі будинку нагадують травмованого домочадця і, отже, зруйновану сімейну єдність і сімейне щастя. Часом невдачі, які мають "сходову" природу, виявляються фатальними. Якщо у вас є такі сходи, вони повинні бути повністю суцільними, і тоді від них не буде ніякої шкоди. А ось якщо вони з прорізами, то їх вплив дуже несприятливий. Повісьте на стелі потужний світильник, що освітлює сходи зверху, щоб розганяти їх несприятливий вплив, і залишайте його увімкненим якомога довше.

Ніколи не нехтуйте корекцією в ситуації, коли сходи ведуть прямо до парадних дверей або дверей чорного ходу. Крім того, сходи не повинні перебувати перед дверима спальні господарів будинку або підходити безпосередньо до дверей туалету. Таке вкрай несприятливе планування можна виправити, поставивши між сходами і дверима якийсь бар'єр, щоб розсіяти негативну енергію, що виникла в ході дисгармоничної взаємодії цих структур.

Якщо обмеженість простору не дозволяє поставити бар'єр, то слід змінити орієнтацію перших трьох ступенів сходів. Тоді візуально зміниться орієнтація всіх сходів в цілому.

Фен-шуй стель треба захищати

Стелі не призначені для підживлення енергій хорошого Фен-шуй, але здатні вносити хаос у Фен-шуй будь-якого будинку або будівлі. Тому стежте за тим, що знаходиться над вашою головою, тому що згубна енергія, створена нагорі, часом може нанести вам досить значних втрат. Ми вже говорили про серйозну небезпеку відкритих навісних балок і невдалих конструкцій стелі, що породжують націлені вниз отруйні стріли. Дзеркальні стелі - це теж несприятливі елементи інтер'єру, які мають тенденцію вносити в будинок розлад і безладдя. Зазвичай в будинку сприятливо позначається ретельно продумане розташування світильників, особливо кришталевих люстр, але необхідно остерігатися всіх інших виступаючих конструкцій на стелі. Сюди відносяться вентилятори на стелях, різьблені дерев'яні прикраси, декоративні карнизи. Їх надмірна кількість призводить до того, що зверху на вас тисне нездорова енергія, тому що виступаючі конструкції на стелі небажані.

Скляні стелі теж потребують застереженнях. Прозорі стелі, завдяки яким в будинок надходить багато світла, гарні тільки в тому випадку, якщо вони не розташовані в центрі будинку. Центральну частину будинку треба звільнити від таких елементів.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024