Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Наземні тварини і комахи по фен шуй. Наземні тварини по фен шуй відрізняються незвичайною силою волі і духу

Статті по Фен-шуй: Фен-шуй: символи, талісмани

Наземні тварини і комахи по фен шуй

Наземні тварини і комахи по фен шуй

Стихія нашої планети Землі зв'язується в китайській традиції зі стабільністю і впевненістю у всіх життєвих напрямках.

Наземні тварини по фен шуй відрізняються незвичайною силою волі і духу, тому навіть простий маленький равлик стане в вашому домі символом з величезним потенціалом. Правда, підбирати подібні талісмани слід з урахуванням особистих характеристик власника, а не тільки на основі загальних рекомендацій феншуй.

Тигр в феншуй

Одним з найдавніших проявів сміливості і сили є тигр, який має, як правило, по феншуй біле забарвлення. Цей звір – один з чотирьох головних захисників житла. Не випадково найвідоміша в Китаї картина із зображенням тигра по фен шуй демонструє хижака, який охороняє будинок.

Тигри також проявляють себе як талісмани удачі, якщо поміщати фігурки над вхідними дверима в переддень Нового Року. Тоді вся сім'я забезпечена його заступництвом. Крім того, деякі китайські провінції вважають, що тигр в фен шуй має значення для народження здорових дітей і вдалого шлюбу.

Сьогодні виділяють наступні види талісманів:

 • Тигр, який дрімає, відноситься до найбільш врівноважених символів, тому він ідеально підходить для дуже емоційних і енергійних людей. Подібний талісман доречно виглядає в маленькій квартирі.
 • Звір, що сидить на жмені монет, уособлює успішний бізнес. Його можна розмістити в зоні кар'єри для отримання нової посади або в секторі багатства для примноження своїх статків.
 • Хижак з відкритою пащею і оголеними іклами допомагає додати статусності. Він підсилює енергетику лідера і допомагає захиститися від злих сил. Тримати цю фігурку дозволяється тільки при наявності талісмана дракона в будинку.
 • Картина тигра по фен шуй може бути на тканинній основі і мати на виду тільки голову хижака. Подібний талісман в Китаї вішають на воротах. Також допускається застосовувати паперові зображення в якості фіранок, а ще образи тигра феншуй дозволяє брати за основу в створенні іграшок і постільної білизни.

Зверніть увагу, що будь-який з напрямків світу в квартирі буде відповідати певній тварині. У білого хижака це північний схід.

Павук в феншуй

Павук по фен шуй – незмінне значення творчої енергії. Спіралевидна павутина в даному випадку уособлює весь процес світобудови. У масштабному сенсі павук уособлює творця планети, що утворює павутину часу. Крім того, згідно з давніми легендами павуки ототожнюються з жіночим началом.

Цікаво, що феншуй наділяє павука божественним і космічним змістом завдяки будові цієї істоти. Вісім ніжок виступають сумою вітрів зміни і основних напрямків. Тому він ототожнюється з колесом життя. Якщо вибирати павука як тотемного захисника, він завжди попередить про небезпеку і, навпаки, привітає з результатами грамотних рішень.

Прикметою щастя, що наближається, в Китаї виступає павук, який спускається. Символ чого по фен шуй в такому випадку цей вічний трудівник? Звичайно ж, сімейної удачі і благополуччя у всіх сферах. Подібний талісман необхідний і для індивідуального використання, якщо людина хоче заглянути в глибину самого себе і навчитися контролювати емоції.

Символ павука допоможе стати далекоглядним і здійснювати тільки правильні вчинки. А ще невеликий павуковий талісман з дорогих матеріалів можна зберігати в гаманці для залучення грошей і збереження своїх накопичених заощаджень.

Равлик в фен шуй

Серед китайських талісманів небагатьох тварин шанують і поважають за їх повільність в допомозі людині. Равлик – символ по фен шуй, пов'язаний з незвичайним спокоєм і умиротворенням. Цей талісман збільшує фінансові доходи і допомагає досягати цілей, нехай не дуже швидко, але зате впевнено.

Намагаючись рівномірно розділити в будинку енергію благополуччя і процвітання, слід обов'язково підшукати своє місце фігурці з равликом. Успіх в досягненні ділових цілей вона гарантує в зоні Кар'єри, а сектор багатства буде жити під їй захистом при необхідності накопичити потрібну суму. Оточіть равлика елементами з стихії Води, і він відповість вам доброзичливістю.

Крім того, можна купити живу істоту і посадити її в красивий і просторий акваріум. Для загальної гармонії в житті можна придбати картини, шпалери і навіть ліжко з равликами. Для спальні, в свою чергу, підійде скульптура з двох закоханих равликів.

Бабка в фен шуй

Цікаво, що навіть в рамках однієї східної традиції бабки сприймаються неоднозначно. В Японії, наприклад, цей вислів відваги і перемоги, образ удачі і хоробрості. При цьому серед японців одночасно росте відношення до бабки як до безвідповідальної істоти.

У Китаї концентрацією витонченості і легкості стала саме бабка. Символ чого по фен шуй ця комаха? Для початку, це знак настання літа, а значить, приходу тепла і сонця. Радісні літаючі бабки відмінно вписуються в дитячу, майстерню для творчості і навіть спальню. А ось сектора багатства і кар'єри, де безтурботність і грайливість не є достоїнствами, прекрасно обійдуться і без цього талісмана.

Бабки також є знаком, що вказує на порятунок наших душ, уособленням відродження і безсмертя. Вони прекрасно вміють відновлювати колишні почуття, тому для пар, які вже багато років в шлюбі, це відмінний символ. Але і для самотніх дівчат це дієвий талісман, який додає краси і граціозності.

Використовувати даний образ для активізації любовної зони варто тільки при повній готовності до змін. Навіть невелика картина з бабкою робить відносини легкими, а також вносить зміни в сексуальну сферу.

Сонечко (Божа корівка) в феншуй

Виявом незвичайної удачі є сонечко по фен шуй. Значення цієї крихітної істоти дуже велике, адже вона перетворює всю негативну енергію і очищає будинок. Необхідно враховувати, що сила талісмана і його конкретна спрямованість залежать від кількості цяток на спині у сонечка.

 • Одна точка характеризує символ як помічника в новій справі, включаючи і бізнес, і сім'ю, і професію. Такий талісман доречний в кабінеті або офісі, на робочому столі.
 • Сонечко з двома плямами необхідне для гармонізації відносин з навколишнім світом. Воно дарує внутрішній спокій, добрі сни, впевненість в собі, а ще знищує страхи і мізантропію. Щоб стати доброю і позитивною людиною, слід тримати талісман в спальні: на туалетному столику, тумбочці або біля самого ліжка.
 • Три плями на спинці робить комаху захисником від невірних вчинків, необачних рішень. Цей талісман цілком доречний на роботі, але тримати його саме на столі не потрібно, краще поставити на підвіконня.
 • Чотири цятки у сонечка відповідають за охорону будинку від злодійства і грабежів. Зберігайте фігурку в передпокої, але подалі від сторонніх очей.
 • П'ять точок символізує творчий талісман. А ось на одну плямочку більше означає розвиток здібностей в навчанні. Таке сонечко треба поставити на шкільному столі, в кабінеті або вітальні.
 • Сонечко з 7 точками допомагає досягти успіхів в особистому житті. Такий талісман працює тільки на одного господаря, тому він повинен зберігатися в його улюбленій кімнаті (можна навіть у ванній).

Метелик в феншуй

Символ метелики по фен шуй пов'язаний з щирою радістю і любов'ю. Ця комаха чудово допомагає самотнім людям зустріти кохану людину, і такий талісман корисний в сімейних відносинах. Давнім партнерам метелики приносять пристрасть і романтику, допомагаючи забути про рутину днів.

Метелики по фен шуй використовуються для активації сектора любові тільки в парному поєднанні. Можна також повісити картину з цілою групою метеликів, але ось від одного способу користі для шлюбу не додасться. Ідеальне розташування метелики в спальні – це стеля над ліжком. Розміщення талісмана на південному заході також допомагає поліпшити комунікацію з усіма знайомими в цілому.

Що означають метелики по фен шуй для більшості китайців? Це безсмертя душі і і справжні переродження. Тому в образі цієї комахи так багато божественного і надприродного.

Талісмани з метеликами в китайській традиції прийнято розділяти за колірною гамою, формам і матеріалами.

 • Багатьом цікаво знати, що символізує метелик по фен шуй в композиції музики вітру. В даному випадку мова йде про сімейне щастя, а якщо комахи з металу – про успіх в особистому житті і вогні пристрасті. Розміщувати такий талісман потрібно тільки на південно-західній стороні будинку.
 • Срібний або золотий метелик по фен шуй має значення більш сакральне. Даний символ виконує особисті бажання в любові і сім'ї, при цьому брошки подібного типу роблять дівчат дуже впевненими.
 • Святковий настрій і позитивні зміни в життя привносить керамічний різнобарвний метелик. Символ чого в фен шуй метелик дерев'яний? Це гармонія подружжя і загальне благополуччя.

Зверніть увагу, що мертві метелики на голках – це поганий фен шуй з енергетикою смерті. Такий предмет в будинку або офісі веде до погіршення всіх відносин господаря. Також не варто розміщувати скульптури біля підвіконня і кріпити метеликів на штори: любов і радість обов'язково вилетять на вулицю.

Зате метелики по фен шуй на робочому місці – це непоганий варіант для тих, кому важливо налагодити дружнє спілкування з колегами.

Носоріг в фен шуй

Згідно феншуй, носоріг є відважною твариною з прекрасними здібностями до захисту. Талісмани з ним завжди виглядають переконливо і натуралістично, а використовують їх для захисту будинку від нещасних випадків, пригод та злочинів. Носороги залучають удачу в бізнес, нейтралізують негатив і роблять сім'ю щасливою.

Золоті, срібні, а також чорні носороги не тільки є важливою частиною дизайну квартири, а й додають власникові витривалості, твердості в характері. Якщо ж сірі і білі фігурки зроблені з кераміки, кришталю, порцеляни, вони призначені для охорони від впливу поганих людей.

Носоріг з дерева привертає природну енергетику з позитивними зарядами. Цей талісман допомагає пережити наслідки стресів і швидко відновлює настрій людини. Це може бути як однотонний простий звір, так і декорована тварина з різнобарвним візерунком.

Синій носоріг в фен шуй володіє найсильнішими захисними силами. Він перетворює негативні потоки в позитив і надійно охороняє квартиру від непрошених гостей і агресивних вторгнень. Навіть від злих думок потаємних ворогів, інтриг і пліток він допомагає вберегтися. Такий талісман відмінно просуває власника по кар'єрі.

Куди поставити носорога по фен шуй? Тримати статуетки треба в вітальні або біля вхідних дверей, бажано в парному складі.

Золотий дракон в фен шуй

Дракон в фен шуй – основоположний талісман, що забезпечує в будинку мир і гармонію. У Китаї це зовсім не злісна істота, а сильна, вольова, шанований образ. Дракон складається з космічної енергії Ци і кожне його подих дарує людям надії. Цей талісман здатний розкрити у господаря потенціал розуму, душі і тіла.

Як правило, дракон по фен шуй значення має фінансове та кар'єрне. Це означає, що він захищає власника від поганих партнерів, конкуренції і приносить удачу в нових справах.

Існують різні типи драконів в фен шуй:

 • Тянь лун або дракон Неба найбільш могутні і володіє п'ятьма кігтями. Як правило, це золотий дракон в фен шуй. Сектор його розташування – схід, при цьому голова спрямована на південь.
 • Шень лун або дракон Дощу і Моря – це божественна істота, що визначає погоду і править усіма сторонами світла. Він відповідає за фінансове процвітання і володіє 4 кігтями (раніше мав 3).
 • Ді лун або дракон Землі найщедріший і сіє космічним диханням багатство. Іноді можна накликати на себе його гнів, і тоді будь-яка справа не приведе до збагачення. Це зелений дракон в фен шуй, і на східному секторі він допомагає ще й зміцнювати сімейні відносини.

Символ дракона по фен шуй можна зображуватися в різних позах або з деякими тваринами. Це впливає на смислове навантаження талісмана:

 • Дракон в парі з феніксом означає добробут в родині і часто зберігається в секторі любові. На робочому місці він захищає від інтриг.
 • Вигнутий дракон в роззявленою пащею і перлиною в лапі. Цей золотий дракон в фен шуй уособлює гармонію і допомагає досягти цілей.
 • Дракон-черепаха з купою монет – це статуетка, яка притягує щастя для дітей, включаючи багатство і здоров'я.
 • Імператорський дракон з п'ятьма пальцями. Це дуже потужний енергетичний талісман. Такий золотий дракон фен шуй замовляється через магазин не часто, тому що він дуже рідкісний і не підходить для домашнього використання. Ставити його треба на роботі.

Символ дракон по фен шуй: куди ставити

Більшості, звичайно, дуже цікаве питання, коли вже є дракон по фен шуй: куди ставити подібний символ, щоб його потужна енергетика повністю розкрилася? Найкраще тримати його в східній частині: в кабінеті, у вітальні, на лівій стороні від дверей. Фігурка дракона в фен шуй може бути активована присутністю водних елементів, наприклад, крана на кухні або акваріума. Якщо ви роздумуєте, куди поставити дракона по фен шуй для поліпшення самопочуття, вибирайте центральний сектор, щоб він поїв вас енергією Ян.

Додаткова активація талісмана проходить в годину дракона по фен шуй.

Зображення дракона в фен шуй не можна ставити в спальні через активізацію безсоння і в ванній через втрату удачі. Більше 5 статуеток використовувати не варто. Дракон в фен шуй також повинен розташовуватися не вище рівня очей.

Дозволяється по фен шуй дракон в брелоку, значення талісмана при цьому не змінюється. Таку річ можна носити з собою, щоб привнести зміни в життя і залучити сили небесні або природні. Дракон фен шуй навіть через фото допомагає самотнім дівчатам привернути удачу в любові.

Жираф по феншуй

У жирафа по фен шуй значення талісмана багатства. Він збільшує сімейні доходи і зберігає гроші, які вже накопичилася. Цікаво, що в якості активного символу можуть використовувати не тільки фігурки. Жираф по феншуй також ефективний в якості м'якої іграшки, малюнка або фотографії.

Якщо у вас є жираф, по фен шуй питання, куди ставити талісман, не стоїть занадто гостро. Його дозволяється ставити в зоні Кар'єри або в грошовому секторі, а якщо тварину вибрано тотемним талісманом сили, вона підходить для розміщення в улюбленому місці будинку.

Зверніть увагу, що жираф не цінує поспішність, йому подобаються дружні люди, які вміють слухати інших і свою інтуїцію. Такий талісман підходить для володарів дару провидіння і сміливих особистостей. Жираф допоможе своєму господареві стати вище всіх в кращих якостях і зробить його добрим, турботливим, вірним.

Кіт по феншуй

Статуетка кішки по фен шуй пов'язана з таємницями Всесвіту. Ця тварина приносить удачу, захищає будинок від напастей і збільшує загальне благополуччя. Якщо ж говорити про сьогодення звіря, то кішка – символ фен шуй, пов'язаний з відновленням потоків енергії. Ця істота здатна нейтралізувати застійні зони енергії і усунути всі перешкоди для руху Ци.

Крім того, кішки і коти здатні вказати свої господарям, який сектор будинку потребує термінової активізації. Правда, дуже багато залежить від кольору вихованця:

 • Руді коти допомагають налаштувати особисте життя, але погано уживаються з темними вихованцями.
 • Сірі звірі захищають від негативу і корисні людям, які працюють з постійним ризиком.
 • Чорна кішка по фен шуй додає удачі тільки спочатку успішним людям. Ті, хто обділений долею, навряд чи щось знайдуть, оскільки темні тварини тільки підсилюють вже наявну енергію.

Фігурка кішки по фен шуй в ідеалі повинна володіти ієрогліфами, щоб залучати удачу і багатство, а в якості матеріалів повинні бути присутніми фарфор або кераміка. Парна кішка в фен шуй має значення особистої удачі і відганяє самотність, тому можна сміливо купувати відразу дві статуетки.

Грошовий або щасливий кіт

Особливе значення має грошовий кіт фен шуй. Його ще називають в Китаї Манекі-Неко або Щасливий кіт. Це дуже популярна фігурка на Сході, тому що вона відкриває людині шлях до нових можливостей. Крім того, цей кіт фен шуй відганяє ночами злих духів. Відрізняється така фігурка тим, що одна лапка у тварини піднята, а друга тримає табличку з ієрогліфом щастя і багатства. Такий талісман буває двох видів:

 • З лівою піднятою лапкою кіт в фен шуй має значення символу, що залучає. Він не тільки приманює фінансові потоки, а й гостей, відвідувачів. Фігуру можна ставити в зоні Багатства, в офісі, в секторі північного сходу.
 • Якщо у тварини піднімається права лапа, він охоронець. Це означає, що захищаються вже накопичені багатства. Така фігурка корисна для тих, хто бере участь в судових процесах або боїться злочинців.

Існує також фігурка Манекі-Неко з кошеням. Дана кішка по фен шуй має значенням поваги. Талісман допомагає матерям і літнім людям.

Лев по фен-шуй

Згідно феншуй лев є захисником людини від зовнішніх загроз. Талісман приносить в сім'ю спокій і стабільність, а також добре бореться з заздрістю інших людей. Своєму власникові цей символ додає безстрашності.

 • Зображення лева по фен шуй з роззявленою пащею означає заклик до підпорядкування. Власник талісмана розставляє пріоритети в соціальній драбині.
 • Звір на постаменті символізує загальну перевагу господаря над іншими людьми.
 • Хижак, який крадеться, відсилає до впевненості людини, розвиває мисливські інстинкти.
 • Тварина в стрибку відбиває концентрацію лідера і його міць.

Де краще по феншуй жити леву? Звичайно ж, біля дверей або вікон. Звірі заряджаються сонцем і пропускають всю енергію через себе, перетворюючи потоки при необхідності.

Корова по фен-шуй

Корови здавна зв'язуються з позитивною енергетикою Землі, а в Китаї асоціюються з мудрістю. Корова по фен шуй значення має вельми широке: це залучення матеріальних благ, і загальний успіх, і досягнення потрібних цілей. Також талісман приманює сімейне благополуччя, родючість, стежить за долею потомства.

Розміщувати талісман необхідно в робочому кабінеті, в офісі, особливо якщо зроблена фігурка з порцеляни, міді або кришталю. Підійде навіть картина з тваринами. Зазвичай зображують дорослу самку з телятами, при цьому можуть бути присутніми злитки золота. Можна тримати скульптуру на північному сході будинку.

Якщо ж фігурка називається "Корова, яка виконує бажання", її можна активізувати в західному секторі.

Кінь по феншуй

Кінь по фен шуй значення має дуже величне. Ця благородна тварина привертає успіх, як правило, в бізнесі і професії. Символ коня фен шуй пов'язаний зі сміливістю, наполегливістю, швидкістю і славою.

Зазвичай фігурки поділяють на кілька категорій:

 • Святкові коні статуетки по феншуй зазвичай встають на диби. Вони приносять визнання і популярність, тому ефективні для творчих особистостей і спортсменів.
 • Коні, що біжать або, як їх ще називають, переможні, це символи успіху в кар'єрі та змаганнях. Вони також ототожнюються з повною свободою, особливо якщо зображується табун.
 • Дарча статуетка коня по фен шуй з коштовностями потрібна для залучення удачі і багатства. Розташовувати її слід у напрямку до квартири. А з кольорів треба віддати перевагу білим і золотим відтінкам.
 • Картина коня по фен шуй, де присутній наїзник, рідко має сильний вплив. Якщо тварина осідлана мухою або мавпою, то можна сподіватися на кар'єрний ріст. Корисно покласти на сідло такої фігурки золоту монетку.
 • Згідно фен шуй пара коней, що біжить, відсилає до зміцнення відносин. Дві граціозні істоти налагоджують особисте життя і роботу. Якщо вони чорні, то посилюється міць перемоги, якщо руді – приходить удача. Мова йде і про партнерство, і про сім'ю з дружбою.

Де розміщувати статуетки коня

Розміщувати коней треба на півдні або в кабінеті на робочому столі і стінах. Оточуйте символ червоними предметами, малюнками сонця і свічками, але не елементами води.

Слон по феншуй

Слон в фен шуй – це вираз кращих людських якостей. Він відрізняється силою волі, мудрістю і добротою. Але головні його характеристики – стабільність і загальне благополуччя. Що символізує слон по фен шуй? Високе суспільне становище, влада і енергетику. Свої хоботом тварина приманює удачу і позитивні флюїди, а також поглинає негатив в гострих кутах приміщення.

Слон фен шуй, фото якого зустрічається в Мережі, не обов'язково повинен бути посилений в своїй дії. Однак його можна прикрашати намистинами, стразами, ланцюжками в області хобота і сідла. Картина слона по фен шуй теж може обрамлятися бурштиновими бусами або кипарисовими чотками. Природно, прикраси зі слонової кістки, як і подібні рами, не бажані.

Слон фен шуй може бути представлений в будинку в декількох формах, позах і матеріалах:

 • Слон по фен шуй з хоботом вгору привертає матеріальні блага. Такий талісман вбереже всю сім'ю від марнотратства. Слон з піднятим хоботом по фен шуй наділяє людину помірністю, розважливістю у фінансовому питанні.
 • Згідно феншуй слон жіночого роду з малюком символізує материнство. Талісман допомагає зачаття і покращує відносини дітей з батьками.
 • Сім слонів по фен шуй дуже шанують на Сході. Могутність і сила талісмана залучають в будинок повну чашу: любов, удачу, багатство. Якщо точніше, то 7 слонів висловлюють закінчений місячний цикл і дарують відразу сім благ.
 • Якщо у вас є слон фен шуй з хоботом вниз, це є символом достатку і родючості. Також існує версія, що такий слон по фен шуй значення має, пов'язане з довгожительством.
 • Слон-носоріг в фен шуй означає дуже сильний захист. Це не тільки охорона самої квартири від вторгнень, але і стійкість і врівноваженість самих членів сім'ї.
 • Де розмістити дерев'яного слона по фен шуй? Намагайтеся зіставляти матеріал талісмана зі стихією секторів. Корисно тримати його в зоні сходу, південного сходу і півдня.
 • Багато любителів порцеляни цікавляться, білий слон – символ чого по фен шуй? Слід запам'ятати, що це уособлення захисту будинку від негативу і прекрасний талісман для збереження сім'ї.
 • Три слона в фен шуй пов'язуються з єднанням неба, землі і людини. Такий талісман приносить гармонію у всіх сферах життя.
 • Уособленням максимальної фінансової удачі є жаба на слоні фен шуй. Куди ставити такий сильний талісман? Оптимальний варіант – сектор багатства, звільнений від інших символів.
 • Що по феншую значать слони, зчеплені хоботами? Це не тільки залучення удачі, але і її збереження. Така романтична парочка в спальні збереже вірність і любов партнерів.

Де розмістити слона по фен шуй

Коли у вас з'явився правильний слон по фен шуй, куди ставити таку тварину? Найкраще – на підвіконня, щоб хобот прямував в сторону позитивної зірки. Можна направляти хобот і в квартиру, але це буде означати, що удача в будинку вже є.

Слон по феншуй дуже невибагливий при виборі сторін світу, тому можна ставити його в будь-якій частині квартири. Наприклад, на північно-східному секторі талісман привертає покровителям в будинок. Що означає слон по феншуй на південному сході? Це підтримка глави сімейства.

Наземні тварини по фен шуй часто мають подібні значення. Конкретний вибір талісмана залежить від особистих переваг і загального інтер'єру. Будь це величезний дракон або ледь помітний равлик – символ по фен шуй працює завжди ефективно при належному догляді та увазі.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024