Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Сумісність в шлюбі по натальній карті розрахувати безкоштовно. Відповідний партнер для шлюбу по сумісності

Статті по Фен-шуй: Сумісність і шлюб в ба-цзи

Натальная карта сумісності у шлюбі

Натальная карта сумісності у шлюбі

Шлюб – це важлива подія в житті людини. Укладаючи шлюб, молодята вірять, що знайшли свою другу половинку і хочуть провести разом все життя. У когось це виходить, а у когось – ні (статистика розлучень в країні невтішна).

Однією з причин розлучення може бути погана сумісність партнерів в шлюбі по натальній карті (гороскоп за датою народження), хоча і не завжди (нижче буде розглянуто приклад Анджеліни Джолі і Бреда Пітта).

Якщо в деяких областях життєдіяльності партнерів в шлюбі присутня не зовсім хороша сумісність, то не потрібно відразу засмучуватися - головне, щоб не було конфлікту. Не часто таке буває, щоб була повна сумісність в шлюбі. Десь вона буде краще, а десь – гірше.

Пов'язавши своє життя з відповідною людиною, у подружжя завжди буде більше шансів на щасливий і благополучний шлюб. Тому останнім часом все частіше люди цікавляться своєю сумісністю з партнером. Знайти підходящого партнера буває не зовсім легко. А помилковий вибір партнера може перетворити сімейне життя в страждання.

Якщо подивитися на запити в пошукових системах, то по словосполученню "сумісність в шлюбі" більше 50 000 запитів на місяць. На сторінках сайтів онлайн пропонують розрахувати сумісність по натальній карті безкоштовно в шлюбі з різних технік: астрологія, нумерологія, за знаками зодіаку, китайським гороскопом бацзи, натальній карті.

Ба цзи - одна з древніх езотеричних методик, яка виникла в стародавньому Китаї. На основі карт долі Ба цзи можна побачити життєвий шлях людини, її можливості і, в тому числі, сумісність з іншими людьми. Наприклад, сумісність в шлюбі або сумісність партнерів в бізнесі.

Для розрахунку сумісності у шлюбі по натальній карті потрібно знати їх дати народження (з часом народження) і місце народження. Далі консультант бацзи (що точніше) або онлайн калькулятор порівнює елементи карти партнерів. В результаті виходить не якась загальна сумісність в шлюбі, а вказується як підходить чоловік жінці, і як жінка підходить чоловікові. Звичайно бувають ситуації коли, наприклад, чоловік жінці підходить добре, а ось жінка чоловікові гірше.

Основні пункти, які розглядаються по натальній карті сумісності пари

  1. психологічний комфорт;
  2. спілкування;
  3. сексуальна сумісність;
  4. соціальна сумісність (а також є інші пункти).

Але навіть хороша сумісність не може гарантувати, що не буде розлучення. Якщо в карті одного або обох з подружжя приходить невдалий період (особливо сильно діє 10-річка) до спілкування з партнером або до офіційних відносин, то дуже велика ймовірність розлучення в даному шлюбі.

Друга ситуація, коли у партнерів в натальній карті є несприятливість до офіційного шлюбу, а краще підходить неофіційний.

Розглянемо відносини Бреда Пітта і Анджеліни Джолі. У них почався роман на зйомках фільму "Містер і місіс Сміт" (2005 рік), коли Бред був ще одружений. У 2006 підтвердили їх роман, в 2012 оголосили про заручини і в 2014 вони одружилися. Потім в 2016 році стало відомо про розрив відносин, аж до розлучення.

Якщо подивитися на їх натальні карти сумісності в парі, то з упевненістю можна сказати, що вони добре підходять один одному у всіх планах - висока сумісність по натальній карті. Але у них виступає на перше місце той момент, про який написано вище - і у Анджеліни і у Бреда не сильно хороша сприятливість в плані офіційного шлюбу.

У таких ситуаціях людям рекомендується неофіційний шлюб (і вони прожили неофіційно тривалий час). Можна сказати, що якби вони продовжували жити в неофіційному шлюбі, то ситуація була б зараз іншою. Хоча з іншого боку, кардинально змінити долю теж дуже складно.

Ви можете розрахувати сумісність по натальній карті в шлюбі безкоштовно по онлайн калькулятору, який знаходиться на сторінці 24-fengshui.com/sovmestimost-v-brake-po-date-rozhdeniya або замовити розрахунок сумісності за датою народження на бацзи консультації.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024