Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Безкоштовно задати питання по своїй Натальній карті долі і життя. Індивідуальний гороскоп від консультанта - онлайн, безкоштовно

Статті по Фен-шуй: Карти долі Бацзи

Натальна карта долі і життя – онлайн, безкоштовно

Натальна карта долі і життя – онлайн, безкоштовно

Індивідуальний гороскоп vs Персональний гороскоп

Кожен з нас хоча б раз читав свій гороскоп на рік або коротший проміжок часу, який публікується на сайтах в інтернеті або в газетах і журналах. Багато хто в ці передбачення за датою народження не сильно вірять, але все ж нам хочеться почути від гороскопу позитивні речі на майбутнє.

Але якщо розглядати ці загальні "гороскопи для всіх", то я також належу до більшості, які в них не вірять. Це більше розвага і, можливо, якась психологічна підтримка, яка сформує у людини позитивне мислення щодо її життя і долі. Такі гороскопи (прогноз за датою народження) мають дуже поверховий характер. Навіть є жарт, що редактор просто міняє місцями опис гороскопу для різних знаків зодіаку при публікації на різні дні або тижні :) А ось персональний гороскоп по натальній карті людини, який складено консультантом – це вже зовсім інший рівень. Такий гороскоп (карта життя і дій) розробляється саме для Вас і суто індивідуально.

Що таке "натальна карта" долі і життя людини?

Якщо подивитися на латинську назву – natalis – «пов'язаний з моментом народження», то бачимо, що для побудова натальної карти людини потрібно знати саме її точний час народження. І це не тільки день, місяць і рік, а й година народження. А цей параметр враховується тільки при розробці індивідуального гороскопу, але ніяк не для загального.

Тому можна сформулювати таке визначення терміна "натальна карта" – це саме індивідуальний гороскоп людини, який складається професійним консультантом і при цьому використовується точна дата народження і ще враховується місце народження. Початкова карта долі може бути у вигляді: графіки, чисел, ієрогліфів. Це залежить від того, за якою системою будується така карта – астрологія, нумерологія, китайський гороскоп ба цзи, карти таро, 4 стовпи долі і удачі і т.д.

Тут важливий саме професіоналізм того, хто робить розшифровку і в меншій мірі система прогнозування. Адже дані системи виникли в різних частинах світу, в різний час, в різних народів, але кожна з них пройшла довгий шлях становлення і практичного використання. Вибір тільки за людиною до якого саме консультанту звертатися.

В інтернеті багато різних калькуляторів для розрахунку натальної карти. Вони можуть не тільки онлайн і безкоштовно скласти натальну карту людини, а й публікувати її розшифровку. До таких калькуляторів я ставлюся двояко. Немає нічого поганого в тому, що вони можуть скласти карту долі людини за її датою народження. Консультанти теж користуються подібними калькуляторами. Але вони ж роблять розшифровку використовуючи свої знання і практичний досвід. А ті люди, які "не в темі" мало що отримають з подібної інформації. Бували навіть випадки, коли людина прочитавши якусь негативну характеристику своєї натальної карти, яку видав онлайн калькулятор, починає себе психологічно накручувати і може навіть "притягти" до себе подібні негативні ситуації. До подібних розшифровок онлайн калькуляторів на сайтах я ставлюся негативно.

При правильній розшифровці своєї натальної карти за допомогою консультанта, Ви краще зрозумієте свої сильні і слабкі сторони, свій потенціал в різних сферах життєдіяльності, періоди удачі, які дії робити або не робити в той чи інший період, особисте життя, гроші, здоров'я і т.д.

Для того, щоб кожен зміг "протестувати" розшифровку своєї натальної карти можна скористатися безкоштовним онлайн сервісом по інтерпретації карти долі, де це робить консультант, а не комп'ютер. Як це зробити написано на цій сторінці – https://web2b.com.ua/ba-tszy-rozshyfrovka-bezkoshtovno-onlayn_lru-p9-i215.html.
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024