Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Система китайської астрології - практика Ба-Цзи (Ba Zi), більш відома в західних країнах як Чотири Стовпи Долі.

Статті по Фен-шуй: Карти долі Бацзи

Мистецтво Ба Цзи (Чотири Стовпи Долі)

Мистецтво Ба Цзи (Чотири Стовпи Долі)

Система китайської астрології - практика Ба-Цзи (Ba Zi), більш відома в західних країнах як Чотири Стовпи Долі. Це не просто складне мистецтво передбачення, але і традиційна східна практика читання Долі і Удачі. Це давньокитайська система астрології, яка веде свій початок ще від Династії Тан.

Великий Майстер Цзі Пінг (Zi Ping) вважається засновником системи Ба Цзи, використовуваної в даний час. Майстер Цзі Пін жив за часів П'ятої Династії. Він реконструював методику Ба Цзи і саме тоді і сформулював систему Zi Ping Ba Zi, яка широко використовується сьогодні в якості прогностичної методики багатьма відомими майстрами фен-шуй і китайської астрології.

Основним постулатом астрології Ба Цзи є твердження про те, що поєднання і взаємодія Небесних і Земних енергій, зафіксоване в момент народження, наділяє кожну людину особистим набором енергій певного типу (енергетичним кодом), який визначає її життя. Відстежуючи ці енергії в житті людини з моменту народження, і відстежуючи зміни в десятиліттях і в наступні роки, ми можемо передбачити можливий код Ба Цзи людини, який є формулою, що несе всю інформацію про шлях її долі, по якій вона йде з моменту народження до моменту смерті. Цю інформацію фахівець з фен-шуй і китайської астрології записує у вигляді Карти БаЦзи, розглядаючи і аналізуючи яку можна прогнозувати етапи життєвого шляху тієї чи іншої людини.

При складанні прогнозу враховується час, день, місяць, рік і місце народження людини в формі відповідних енергій, тому метод носить назву «Ба-Цзи», що в перекладі означає - 8 знаків або 8 ієрогліфів. Самі енергії, записані у відповідному порядку, є енергетичною картою людини - Картою Ба Цзи.

Енергетична карта людини складається на основі китайського календаря, в якому описані впливи Небесних і Земних енергій - знаків Ба Цзи, в той чи інший день. З тієї комбінації, яку складають ці 8 ієрогліфів, ми судимо про умови, які визначають життєвий шлях людини: особливості характеру, схильність до того чи іншого виду діяльності, якість її здоров'я. Ми прогнозуємо сприятливі і несприятливі періоди в її житті, вдалий час для побудови власного бізнесу або створення сім'ї, народження здорових дітей і т.д.

Характеристики тих чи інших періодів життя описуються комбінацією Небесних стовбурів і Земних гілок. Це інформація про нашу Небесну удачу, яку ми не можемо змінити. Вона займає 33% від інформації про все наше життя - те, що ми називаємо кармою в буддизмі, долею в християнстві, Небесною удачею в фен-шуй. Але це завжди інформація про наші шанси, про те, що людина може зробити, чого вона може досягти на своєму життєвому шляху.

Наступні 33% від всього нашого життя займає безпосередньо феншуй - вплив простору, в якому живе людина. І ще 33% відведені на Земну удачу - це наші власні зусилля по досягненню цілей, способи їх досягнення, вольові рішення. Консультант Бацзи може сказати людині як краще діяти, але рішення щодо цього приймає сама людина.

Людина може використовувати інформацію, що міститься в коді її життя, щоб прискорити досягнення цілей в будь-якій області, гармонізувати відносини з оточуючими, максимізувати власні таланти та потенціал, і прийняти рішення, засновані на прогнозах її наступаючого циклу удачі. Ба Цзи економить в цьому сенсі величезну кількість часу і сил. Інформація про вдалі і невдалі періоди Вашому житті допоможе вам не витрачати сили даремно, а докласти зусиль в потрібний час і в потрібному місці.

Чотири Стовпи Долі на відміну від європейського гороскопу, що дозволяє лише передбачити майбутні події і тенденції, дає можливість змінити їх, зробити будь-які практичні дії. Цінність цієї оригінальної системи полягає не тільки в її ефективності і точності, а й в логічному і розумному поясненні і тлумаченні самої природи людини.

Методика східного гороскопу Чотирьох Стовпів може послужити в першу чергу прекрасним керівництвом до дії для досягнення більш урівноваженого і гармонійного життя. Тому багато фахівців-практиків поважають і цінують Чотири Стовпи Долі не просто як методику передбачення долі, але і як життєву філософію.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024