Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Музика вітру в фен-шуй. У фен-шуй є «знамениті» засоби корекції, наприклад музика вітру.

Статті по Фен-шуй: Фен шуй дому

Музика вітру в фен-шуй

Музика вітру в фен-шуй

В фен-шуй все, в тому числі і нападаючі на будинок об'єкти можна розділити за принципом п'яти елементів. В цьому випадку ми зможемо використовувати так звані «елементальні засоби захисту», дія яких побудована на взаємодії п'яти елементів: Води, Дерева, Вогню, Землі і Металу.

Якщо на будинок нападає об'єкт природи Вогню - гострий кут або трикутний дах сусіднього будинку, для його ослаблення слід використовувати Землю (Земля послаблює Вогонь) або Воду (Вода контролює Вогонь). Наприклад, в цьому випадку можна покласти на підвіконня навпроти агресивної структури п'ять (число Землі) каменів або поставити там акваріум.

За нашими вікнами шумно - значить, нас атакує Ша-ци Води. Її можна послабити за допомогою Дерева (квіти на підвіконні) або використовувати цикл контролю, застосувавши Землю.

Коли перед нашим будинком є ​​Ша-ци природи Дерева - стовп, одиночна висотка або труба, - для захисту потрібно застосувати Вогонь (він послаблює Дерево) або Метал (контролює Дерево). Як Метал можна використовувати металеву музику вітру, а створити Вогонь легко за допомогою предмета трикутної форми, червоного кольору або лампи.

Прямокутні широкі будинки відносяться до елементу Земля. Будинки з куполоподібними дахами і округлими деталями в будові представляють Метал. Якщо ж предмет неможливо чітко віднести до якоїсь певної формі, швидше за все це форма Води. Але вони, як правило, не впливають на нас негативно.

Металева музика вітру, особливо з шістьма або сімома блискучими металевими стерженьками, являє собою сильний Метал, який можна використовувати для ослаблення Ша-ци Землі, нападаючої на будинок.

У фен-шуй є «знамениті» засоби корекції, наприклад музика вітру. Недарма багато хто асоціює її з самим фен-шуй і вважають, що для залучення удачі досить купити її і повісити де-небудь в будинку. Це і так, і не так, все залежить від того, наскільки правильно ми її використовуємо. Куди ж слід вішати музику вітру по фен-шуй? Вже говорилося про те, що металева музика вітру, особливо з шістьма або сімома блискучими металевими стерженьками, являє собою сильний Метал, який можна використовувати для ослаблення Ша-ци Землі, нападаючої на наш будинок (тут ми використовуємо цикл ослаблення елементів). Але такий же засіб, зроблений з кераміки, з п'ятьма жовтими або коричневими трубочками є сильною Землю, а бамбукова музика вітру з трьома або чотирма трубочками - це сильне Дерево. І тут відповідь на питання: «як вибрати музику вітру по фен-шуй?» Залежить від мети її використання. Можна оцінити звук, який видає ця музика. Звук металу, що б'ється об метал, дзвін стержнів, які стикаються з металевим важком, буде посилювати металеві властивості музики вітру. Глухий звук дерева в бамбуковій музиці вітру буде посилювати її дерев'яні властивості і т. д. Таким чином, музика вітру, зроблена з різних матеріалів і з різним числом трубочок, може являти собою як мінімум три з П'яти елементів. Втім, музика вітру, в елементах якої присутні червоні трикутники, може замінити собою Вогонь, а музика вітру з хвилястими стерженьками синього кольору цілком зійде за Воду! Тому питання про те, де вішати музику вітру, в фен-шуй вирішується відносно до кожної окремої конкретної ситуації!

Але музику вітру можна використовувати не тільки в якості універсального елементального засобу. Багато хто вішає її на вхідні двері для відлякування злих духів. Хоча тут найкраще застосовувати звичайний дзвіночок, тому що музика вітру, особливо металева, на вході буде розсіювати ци, яка входить, що небажано. Як розсіюючий засіб її часто вішають в центрі кімнати, в якій вхідні двері і вікно розташовані один навпроти одного, або в довгих вузьких коридорах.

З'ясувавши, до якого елементу відноситься ваш будинок, можна розглянути його відносно навколишньої місцевості і визначити, наскільки він з нею гармонує з точки зору підтримки або ослаблення П'яти елементів. В ідеалі навколишній простір має підживлювати будинок, в якому ми живемо. Так, високий будинок (Дерево) найкраще буде себе почувати в оточенні води або серед будівель з невизначеною формою (Вода), так як Вода живить Дерево. Трикутний будинок або будинок з трикутним дахом (Вогонь) найкраще будувати серед дерев (Дерево), як це зазвичай роблять люди, які звикли жити в лісі, наприклад, типовий фінський будинок - з високим трикутним дахом (форма Вогню). За аналогією, будинки, що належать до Землі, наші стандартні п'ятиповерхівки, підтримає не надто агресивне оточення Вогню. Металеві споруди найкраще розташувати серед земних форм, наприклад в степу. Може, тому жителі степів зазвичай живуть в юртах, форми яких відносяться до елементу Метал? Таким чином, природа часто виступає в якості універсальних елементальних засобів, живить наше житло зовні.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024