Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Музика вітру по фен-шуй – має потужну енергетику, служить захистом, залучає удачу і радість в дім

Статті по Фен-шуй: Фен-шуй: символи, талісмани

Музика вітру по фен-шуй

Музика вітру по фен-шуй

Музика вітру – це такий талісман в фен-шуй, який також відомий під назвою "китайські дзвіночки". Такий талісман зазвичай являє собою металеві трубки, нанизані на волосінь або нитку, при русі яких видається красивий, мелодійний дзвін. Музику вітру також іноді виготовляють з напівкоштовних каменів і мінералів, наприклад, агата, онікса, бірюзи. Така музика вітру з зрізу натуральних каменів не тільки шикарно виглядає в будь-якому місці, але також видає чарівний звук, створюючи тим самим хороший фен-шуй в просторі.

Талісман "музика вітру" сам по собі має потужну енергетику, служить захистом від несприятливих впливів Ша ци, а також залучає удачу і радість в будь-який будинок.

Музика вітру над дверима нейтралізує негативну енергію, яка може увійти в будинок з вулиці. Своїм мелодійним звуком, такий талісман розсіює негатив в просторі, створюючи сприятливі енергетичні хвилі, наповнюючи навколишній простір сприятливою ​​ци. Захисний ефект мають такі талісмани музики вітру, які складаються з металевих трубочок, кількість яких шість або сім. Якщо трубочки виготовлені з бамбука і їх кількість на амулеті три або чотири штуки - такий амулет здатний в кращому ступені гармонізувати простір. Музика вітру, прикрашена сердечками, допомагає залучити любов і гармонізувати партнерські відносини, а талісман з різними монетами сприяє забезпеченню грошового достатку. Іноді музику вітру прикрашають декоративними дзвіночками і різнокольоровими пір'ям - такі елементи мають більш декоративний характер, що не погано, так як своїм яскравим виглядом і красивою композицією вони піднімають настрій, що також впливає на загальну енергетику і самопочуття їхніх власників, адже оточуючи себе красивими і приємними речами, ми вже створюємо хороший фен-шуй і забезпечуємо себе позитивними емоціями.

У фен-шуй існує величезна кількість різноманітних символів, амулетів і оберегів, здатних привернути удачу, гроші, любов, налагодити сімейне життя, допомогти в навчанні і кар'єрі. Щоб всі ці амулети і обереги приносили вам користь, а не просто стояли і припадали пилом на полицях і столах, в першу чергу необхідно вірити в те, що вони працюють, мають свою силу, приносять користь вам і оточуючим. Всі символи в фен-шуй працюють за методом ототожнення: так, якщо ми використовуємо якусь статуетку або зображення для залучення грошей, цей символ повинен завжди бути у нас на очах, і дивлячись на нього, ми на підсвідомому рівні створюємо той образ , який хочемо залучити в наше життя.

Але все ж більш дієвим буде класичний фен шуй, а різні талісмани потрібно вже використовувати після цього.

При розміщенні талісмана "музика вітру" по фен-шуй обов'язково потрібно враховувати сектори і відповідні їм Елементи. Так, музику вітру, виготовлену з металу добре розмістити в західному або північно-західному напрямку - секторі Елементів Води і Металу. Якщо ви придбали музику вітру, вироблену майстрами з глини, розташуйте її в секторі Елементу Землі - в центрі, на південному заході або північному сході. Дерев'яний талісман добре буде себе почувати в секторі Елементів Дерева і Вогню - на півдні, сході та південному сході.

Талісман "китайські дзвіночки", поряд з усіма своїми дивовижними якостями, – це ще й своєрідний музичний інструмент. Сама назва говорить сама за себе - музика грає на вітрі, створюючи прекрасну мелодію, що будить високі вібрації, які здатні змінити наше життя. Всі духові та ударні інструменти здатні впливати на людину найкращим чином - зцілювати, вирівнювати енергетичний баланс, підвищувати стресостійкість і в цілому оздоровлювати тіло і розум. Так що, якщо ви ще не зважилися повісити музику вітру над вхідними дверима - обов'язково це зробіть.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024