Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Музика вітру фен-шуй. Зупинимося детальніше на виборі «музики вітру» для свого будинку.

Статті по Фен-шуй: Значення фен-шуй, теорія

Музика вітру фен-шуй

Музика вітру фен-шуй

Зупинимося детальніше на виборі «музики вітру» для свого будинку. Багато хто часом приписує цим інструментам роботи з енергією ци якісь містичні властивості, вважаючи, що якщо в будинку повісити їх якомога більше, то це і буде створювати хороший фен-шуй. Насправді це не так! Музику вітру, як і все інше, що є в арсеналі стародавньої китайської науки, необхідно вміти використовувати з розумом. Де ж вішати музику вітру в фен-шуй?

Існує кілька ситуацій, де вона може істотно допомогти, якщо ми знаємо механізм дії тієї чи іншої музики вітру в тому чи іншому випадку.

З одного боку, що продаються зараз в металеві музики вітру багато застосовують для «відлякування» негативної енергії, яка може проникнути в будинок або розсіювання її. Вішати музику вітру фен-шуй в цьому випадку слід на вході в квартиру або на вікна, відбиваючи різні методи впливу на будинок.

Також, значення музики вітру по фен-шуй визначається по її елементу. Наприклад, можна дізнатися, який саме елемент фен-шуй представляє та чи інша музика вітру, і використовувати її для придушення елемента, наприклад, якоїсь споруди перед будинком.

При цьому металева музика вітру з 6 або 7 трубочками буде працювати як сильний Метал. Керамічна, з 5 або 8 трубочками - сильна Земля. Бамбукова ж, з 3 або 4 трубочками представлятиме Дерево. Велике значення має також колір музики вітру, що відноситься до того чи іншого елементу. І тоді, визначивши елемент того чи іншого об'єкта, що знаходиться перед нашими вікнами і негативно впливає на будинок, а також згадавши цикли взаємних впливів різних елементів, за допомогою тієї чи іншої музики вітру можна нейтралізувати багато впливу на свою квартиру. Наприклад, якщо ви хочете прибрати вплив висотної прямокутної будівлі перед вашим будинком, яку можна віднести до елементу Дерево, то вам знадобиться металева музика вітру (Метал контролюватиме Дерево) і т. д.

Але до цього застосуванню не зводяться всі корисні властивості музики вітру! Відомі ще такі здатності музики вітру як активізація енергії в тому чи іншому секторі квартири, наприклад, в мало задіяних кутах будинку. Навіть якщо повісити її туди і зовсім не торкатися, вона все одно буде дзвеніти на символічному рівні, тим самим як би струшуючи своїм звуком енергію цих місць, тобто, реально постійно слухати музику вітру в фен-шуй необов'язково. Але в даному випадку музика вітру - не єдиний засіб. Для подібних цілей підійшов би будь-який рухомий предмет, наприклад, мобіле або навіть телевізор! За допомогою нього ми б більше уваги звертали на той чи інший кут, тим самим активізуючи його енергію.

Вибираючи музику вітру для даних цілей необхідно враховувати її елемент і елемент нашої триграми. Якщо, припустимо, хтось відноситься до елемента Дерево, гуа 3 або 4, йому не слід мати у своєму будинку велику металеву музику вітру (вона відноситься до активного Металу в порівнянні, скажімо, з круглим столом), так як Метал контролює Дерево і т. д.

Є ще один спосіб застосування музики вітру, він пов'язаний з розсіюванням швидкоплинного або швидко витікаючої ци. Музику вітру можна повісити посеред довгого коридору або між дверима і вікном, розташованими один навпроти одного і т. д. У даних ситуаціях найкраще працюватиме музика вітру з блискучими металевими стерженьками (золотого або срібного кольору). Подібним же чином у цих ситуаціях буде діяти хороший кристал, що має безліч граней. Він добре заломлює і розсіює світло, за рахунок чого розсіює і потік ци. Те саме можна сказати і до кульки з дзеркальними гранями.

Що стосується розміру музики вітру, він повинен бути сумірний з нашим будинком. Так, на типове невелике вікно в разі потреби ми порадили б повісити музику вітру довжиною 15-20 см або підібрати її розмір, скориставшись сприятливими розмірами фен-шуй.

Таким чином, в фен-шуй не існує єдино вірних правил, навіть які стосуються застосування такого простого на перший погляд засобу як музика вітру. Все залежить від ситуації, від будинку і його оточення, а також від особливостей самого господаря будинку. У той же час, осмисливши деякі закономірності фен-шуй можна сміливо вирішити будь-яке завдання, навіть якщо ні в одній книзі на рахунок неї немає якихось конкретних рекомендацій. Тим фен-шуй і чудовий!

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024