Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Мудрість фен-шуй. Фен-шуй вчить нас тому, як жити і розвиватися в гармонії з навколишнім світом.

Статті по Фен-шуй: Значення фен-шуй, теорія

Мудрість фен-шуй

Мудрість фен-шуй

Фен-шуй вчить нас тому, як жити і розвиватися в гармонії з навколишнім світом.

Що ж таке гармонія? Щось конкретне, абстрактне? Гармонія, перш за все, – це взаємозв'язок і енергетичний обмін між людиною, природою і всіма причинно-наслідковими зв'язками в цьому світі. Раніше люди були ближче до природи, слідували природним циклам, підпорядковувалися її законам, і їхнє життя було гармонійним і розміреним. Потім людство стало на шлях розвитку цивілізації, підпорядковуючи природу і стихії, що призвело до тотального дисбалансу. Сьогоднішній світ сповнений протиріч, люди страждають від недуг і мріють про щастя і здоров'я - здавалося б, таких простих і природних речах. Більшість людей зациклені на заробітку грошей і споживацтві, не віддаючи собі звіт в тому, що життя - це щось інше, ніж просто програма по заробітку грошей і виконання соціального плану. Люди втратили зв'язок зі своєю природністю, багато хто не може і навіть не розуміють, що таке "спочивати в своєму центрі".

Всіх нас виховують таким чином, що ми покладаємося тільки на свої сили і не звертаємо уваги, або забуваємо про сили природи, а, отже, не вміємо ними користуватися. Китайці - дуже мудрий народ, завдяки їх відданості своїй традиції, вони зуміли донести цінні знання фен-шуй до наших днів, і нам дуже пощастило, що у нас є можливість ними користуватися. Всі методи фен-шуй досить прості для розуміння і застосування, а користь від них - незмірно велика. Китайці ще тисячоліття назад спостерігали Комету Галлея і винайшли компас. Нам, західним людям, такий розвиток навіть і не снилвся.

Все в світі складається з енергій, знайшовши свої "сприятливі поля", ми зможемо з легкістю орієнтуватися в житті і знаходити рішення у всіх життєвих обставинах.

Не варто сприймати фен-шуй як магію, це далеко не так. Щоб краще зрозуміти фен-шуй, потрібно познайомитися з китайським світоглядом.

Зона мудрості в фен-шуй знаходиться на північному сході. Ця зона відповідає за все, що пов'язано з духовним розвитком, навчанням, знаннями і новим досвідом. Активізуючи цю зону в своєму житловому приміщенні, ви неодмінно привернете у своє життя успіх, навчитеся правильно і з користю приймати рішення і брати відповідальність за те, що відбувається в свої руки. Елементом північно-східної зони приміщення вважається Земля. Підтримує Елемент Землі - Вогонь, а послабляє - Метал. Руйнує ж Землю не що інше, як Дерево (забирає у Землі поживну енергію, ресурси). У зоні мудрості доречно буде розташувати робочий кабінет і робочу зону в цілому. В даному секторі мозкова діяльність буде протікати краще, а матеріал засвоюватися швидше (якщо ви вчитеся). Якщо ви зробите в цій зоні свій робочий кабінет, то робота піде "як по маслу", ви будете багато встигати за короткий термін, при цьому не розсіюючи увагу на інші речі і не відволікаючись від роботи.

Для оформлення зони мудрості підійдуть такі відтінки, як жовтий, коричневий, бежевий, червоний, помаранчевий - практично всі яскраві, активні, янські тони. Так як дана зона відноситься до Елементу Землі, то і в робочому кабінеті найкраще повісити картину із зображенням Землі (можна географічну карту) або поставити глобус - ці речі активізують хорошу енергію, відповідну тій області. Гарне освітлення також буде корисно в зоні мудрості, так що не нехтуйте хорошими світильниками і яскравими лампочками, можна денного світла.

Фігурки у вигляді сови, черепахи, слона або змії не тільки прикрасять зону мудрості, а й будуть служити талісманами, допомагати на шляху навчання і кар'єри, адже ці тварини вважаються еталоном мудрості.

Також добре поставити в робочій зоні кристали (наприклад, різні види кварцу) і фігурки, виготовлені з мінералів (наприклад, кришталевий лотос - символ мудрості, гармонії і просвітління), що сприятиме гармонійному потоку сприятливої ​​ци і відкритості вашого розуму.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024