Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Міфи про фен шуй. Фен-шуй зараз стає все більш популярним, а в книжкових магазинах книги про фен-шуй вже займають свою окрему поличку

Статті по Фен-шуй: Значення фен-шуй, теорія

Міфи про фен шуй

Міфи про фен шуй

Фен-шуй зараз стає все більш популярним, а в книжкових магазинах книги про фен-шуй вже займають свою окрему поличку (правда поки, на жаль, в розділі езотерики).

У фільмах і на телебаченні все частіше можна почути фразу «Життя по фен-шуй» і т.п. Як будь-яке інше нове явище, особливо те, що прийшло зі сходу, фен-шуй оповитий нальотом містики. Велика кількість популярної літератури ще більше заплутує читачів і вводить в оману.

Давайте розберемося і відділимо, нарешті, мух від коле.

МІФ № 1: Фен-Шуй тільки для китайців

Фен-шуй є чисто китайською традицією, заснованою на китайському менталітеті і укладі життя. Для багатьох це залізний аргумент того, що іншим народам і країнам дана практика не підходить, як то кажуть «зі своїм самоваром до Тули не їздять». У цьому є частка істини, але лише частково.

У кожному великому вченні або практиці, особливо східному, є дві складові - символічна і технологічна. Адже в кожній культурі існує свій набір символів і асоціацій, при цьому їх зміст і значення може кардинально відрізнятися від інших культур.

Наприклад, нам зрозумілі символи підкови на удачу або домового як оберіг будинку, але при чому тут триногу жаба або бог щастя і багатства Хоттей? З символами пов'язаний ще один міф, але про це трохи пізніше. Тому ми можемо говорити про те, що фен-шуй підходить тільки китайцям саме в частині китайської символіки.

ВИТОКИ – ЦЕ СПОСТЕРЕЖЕННЯ ЗА ПРИРОДОЮ

А ось з технологічного боку фен-шуй спирається на універсальні закони природи і здорового глузду, в ньому немає нічого такого, що було б чисто китайським. З давніх-давен у всіх культурах люди спостерігали за навколишнім світом, природою.

З виникненням поселень люди шукали найкраще місце для заснування міста або спорудження будинку. Також виявляли взаємозв'язки і типи впливів ландшафту і житла на долю людини. Багато інтуїтивно слідують принципам фен шуй, навіть не підозрюючи про це.

ЧОМУ САМЕ В КИТАЇ?

Спостереження і знання накопичувалися і передавалися з покоління в покоління. У сучасному світі ця традиція передачі знань, на жаль, багато в чому втратилася. Але все одно і зараз ми можемо слідувати природній інтуїції і облаштовувати свій будинок правильно, по принципам фен шуй дому.

Завдяки незначним змінам в китайській мові була можливість читати древні тексти. Плюс спадкоємна лінія усної передачі цих знань дозволили зберегти цю цінну інформацію.

КИТАЙЦІ – ВЕЛИКІ ПРАГМАТИКИ

З усіх світових вчень про побудову гармонійного життєвого простору фен-шуй є цілісним. Фен-шуй пройшов довгу перевірку часом (більше 4500 років, за деякими джерелами - понад 6000 років).

Китайці нічого не роблять просто так! Якби фен-шуй не працював і не приносив результатів, то він би не дожив до наших днів. Фен-шуй заснований на універсальних законах природи, а значить універсальний. Ці методи застосовні завжди і всюди, в будь-якій країні і умовах життя.

МІФ № 2: ПОСТАВТЕ ФОНТАН У ЗОНУ КАР'ЄРИ НА ПІВНОЧІ І БУДЕ ВАМ ЩАСТЯ!

Поширеною пошестю стало захоплення так званою теорією «восьми життєвих прагнень». Відповідно до сторін світу будинок ділиться на вісім секторів, що відповідають за певну сферу життя, і кожен сектор активізується за допомогою певних технік і символів.

Основна маса книг, сайтів і навіть телепередач про фен-шуй зводиться саме до цього методу. В уявленні більшості людей це і є справжній фен-шуй. Але змушені Вас розчарувати.

ЩО ЦЕ ЗА МЕТОД І ДЛЯ ЧОГО ВІН ПОТРІБЕН?

Цей модерністський напрямок фен-шуй сформувався в 80-рр 20-го століття. Популяризація цього методу на заході почалася завдяки Томасу Лінь Юню, засновнику певого храму "Чорної Секти" тантричного буддизму в США. Він створив свою школу фен-шуй, багато в чому спростив принципи фен-шуй і адаптував їх для західного жителя.

Мета таких течій – створити комерційно успішний продукт під маркою фен-шуй.

Даний метод був розроблений з прицілом на легкість розуміння і застосування, і підніс як диво-засоби для всіх сфер життя людини. Такий універсальний і "чарівний" продукт дуже легко продавати. При цьому не ставиться завдання донести до споживача достовірну інформацію про класичний фен-шуй. І, треба зізнатися, це вдалося.

Але в епоху ринкових відносин споживач має право знати, що ховається під етикеткою цього «популярного фен-шуй». Різниця між професійним, класичним фен-шуй і який течія «нью ейдж» величезна.

Тут не потрібно роками вчитися, тут немає аналізу ландшафтних форм, зовнішніх і внутрішніх потоків ци, складних формул і теорій, точних компасних вимірювань, аналізу впливів тимчасових циклів на розподіл енергій в будинку, не враховуються компасні напрямки вхідних дверей по фен шуй, плити, ліжка, робочий стіл, не враховуються особливості натальної карти людини, як в класичному фен-шуй. Навпаки все гранично просто, наочно, зручно, зрозуміло і навіть іноді спрацьовує (за рахунок саме психологічного настрою).

Майстри класичного фен-шуй не сприймають даний метод хоч трохи серйозно.

"ПОП ФЕН-ШУЙ" - ЦЕ СУМІШ ПОЗИТИВНОЇ ПСИХОЛОГІЇ, СИМВОЛІВ І ДИЗАЙНУ ІНТЕР'ЄРУ

Поставте певні символи в зони багатства, любові, кар'єри, здоров'я і т.д. - і буде вам щастя!

Якби це відповідало дійсності, то всі люди на землі давно були б багатими, коханими, здоровими, мали б прекрасну кар'єру і були щасливі. Хтось зараз заперечить - «Але у моєї ж подруги все спрацювало!». Так, можливо і одного разу спрацювало, але фен-шуй тут ні при чому.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

Якщо дівчина щиро і з усією віддачею вірить, що поставивши фігурку качечок-мандаринок в якийсь сектор любові, вона знайде свою любов, то напевно це коли-небудь трапиться. Вчені до цих пір не вивчили всі можливості нашого мозку і підсвідомості. Існує безліч технік формування подій і є маса позитивних результатів. В тій чи іншій мірі це дійсно може спрацювати.

Це відноситься більше до позитивної психології, коли Ви налаштовуєте себе на певну хвилю Вашого бажання і вкладаєте в неї всю Вашу енергію думки і дії. Символ в даному випадку уособлює Вашу мету, прибирає підсвідомі страхи і як би підтримує Вашу впевненість в досягненні результату. Я ні в якому разі не заперечую дієвість і навіть певну корисність даних технік, але якщо ми говоримо про професійний фен-шуй, то використання символів не має вирішального значення для гармонізації енергій простору і удачі мешканців. Фен-шуй працює з іншими енергіями і вирішує інші завдання.

Пощастить, якщо в результаті застосування такого «псевдо фен-шуй» Ви не потривожите несприятливу енергію і весь вплив залишиться на рівні символів. Справедливості заради треба сказати, що даний метод в своїй основі має коріння в концепції Багуа та інших асоціативних підходах, але на цьому схожість з класичним фен-шуй закінчується.

Заслугою даної течії безумовно є популяризація фен-шуй в західному світі, тепер це слово у багатьох на слуху, люди починають по-іншому дивитися на свій будинок. Інша справа - що продається під цією обгорткою, відповідним буде і результат.

МІФ № 3: ФЕН ШУЙ ЦЕ ЧАРІВНА ПАЛИЧКА, МАХНУВШИ ЯКОЮ ВІДРАЗУ Ж БУДУТЬ ЧУДОВІ РЕЗУЛЬТАТИ

Людині властиво бажання отримати результат з нічого, «по щучому велінню». Тому коли говорять, що за допомогою фен-шуй можна поставити робочий стіл або ліжко таким чином, щоб фінансовий добробут різко поліпшився, то люди самі себе вводять в якусь оману. Так, безперечно є такі техніки в фен-шуй, які можуть сприяти процвітанню і активізувати грошову удачу людини, але це зовсім не означає, що людина може спокійно лягти на диван і чекати, коли гроші потечуть до неї рікою. Це як раз до питання про те, як працює і поводиться фен-шуй.

Фен-шуй створює умови, при яких той чи інший аспект життя буде посилюватися, а у людини з'являться можливості для більш ефективної реалізації своїх цілей. Наприклад, вибравши для оренди квартиру, в якій комбінація енергій сприяє набуттю нерухомості, людина може швидше і легше підійти до моменту покупки своєї власної квартири і більше не викидати гроші на оренду.

Але це не означає, що людина не діє. Не дарма кажуть, що під лежачий камінь вода не тече. І коли людина діє стратегічно правильно, знаходиться в такій енергії (просторі), яка підтримує її цілі, то прийти до цієї мети набагато простіше.

Час «спрацьовування» і віддачі від застосування фен-шуй в кожному конкретному випадку залежить від багатьох факторів. Ми говорили про те, що у кожної людини є три типи удачі - небесна (доля), людська (сама людина, її думки і дії) і земна (фен-шуй). Тому якщо по долі людині не судилося бути мільйонером, то стати їм буде досить складно, але це всього лише 33% удачі. Правильними діями (людська удача) і маючи хороший фен-шуй свого житла і місця роботи (земна удача) Ви можете виграти у долі з подвійною перевагою і використовувати 66% своєї удачі. Таким чином, мільйонером може Ви і не станете, але заробити мільйон - чому б і ні?

Якщо ми говоримо про земну складову удачі людини (тобто про фен-шуй), то правильно вибудуваний фен-шуй забезпечує стабільне і планомірне поліпшення якості життя на довгі роки вперед. Що це означає? Ви навряд чи прокинетеся багатим і знаменитим на наступний день після переїзду в нову сприятливу квартиру або після перестановки ліжка. Але з кожним місяцем і роком з'явилася можливість поскаржитися і загальну якість життя покращуватиметься крок за кроком. Це означає, що подивившись назад на рік, два або більше, Ви побачите, що стан, в якому Ви зараз перебуваєте, покращився по зростаючій траєкторії з тієї стартової точки, коли Ви почали застосовувати фен-шуй. Звичайно ж, на життєвому шляху завжди будуть якісь сумні моменти, адже це реальне життя, а не казка, але якщо подивитися на картинку в цілому, то Ви відчуєте якісну різницю до і після.

МІФ № 4: У ФЕН ШУЙ ПОТРІБНО ВІРИТИ, ЩОБ ЦЕ СПРАЦЮВАЛО

Якщо ми подивимося на те, що таке насправді професійний фен-шуй, на чому він базується і з якими енергіями працює, то цей вислів не матиме сенсу в принципі.

Фен-шуй виник з багатовікових спостережень за навколишнім простором, ландшафтом, небесними тілами, законами природи і їх впливом на життя людини. Вам же не потрібно вірити в те, що сонце встає на сході, схід все одно буде на сході, навіть якщо ви в це не вірите. Так і в фен-шуй - формули для його аналізу грунтуються на універсальних законах природи і принципах устрою навколишнього простору, на точних компасних вимірах, аналізі натальної карти людини і впливів тимчасових циклів.

Фен-шуй є скрізь, де є будівля, в якій знаходиться людина (будинок, квартира, офіс, готель і т.д.). Тому фен-шуй приміщення має свою дію завжди і на всіх з єдиною тільки різницею – якщо це хороший фен-шуй, то вплив буде сприятливим, а якщо поганий фен-шуй, то і наслідки будуть відповідними.

Дія фен-шуй проявляється в подіях і можливостях, які приходять в життя людини. Таким чином у фен-шуй не потрібно вірити, це ж не релігія і не забобони. Фен-шуй потрібно просто правильно застосовувати.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024