Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Міфи і правда про санвузол по фен шуй. Якими тільки способами не намагаються боротися з цією кімнатою

Міфи і правда про санвузол по фен шуй

Міфи і правда про санвузол по фен шуй

«О! У вас санвузол в ... секторі, це дуже погано! ». Часто саме так починається консультація у деяких фахівців. Забиті з усіх боків «майстрами» фен-шуй туалет і ванна, ризикують перетворитися в найбільш страшне і ненависне місце в будинку.

Якими тільки способами не намагаються боротися з цією кімнатою: клеять червоні стрічки, вішають дзеркальні ба гуа, спалюють спеціальні пахощі і просто рекомендують не користуватися цією кімнатою за призначенням. Особливо радує пропозиція винести туалет за межі будинку. Уява відразу малює старий будиночок в глухому селі зі зручностями у дворі. Але чи можна це назвати зручностями?!
Можна заперечити тим, що коли зароджувався фен шуй, то не було туалетів в будинках. Але ж і суспільство розвивається. А в багатоквартирному будинку взагалі ніяк не обійтися без ванної і туалета в квартирі.

Якщо майстер рекомендує перенести санвузол в уже збудованому приміщенні або терміново продати квартиру, тому що туалет знаходиться «не там», варто задуматися над рівнем його майстерності.

Санвузол повинен знаходитися на вулиці?

Існує думка, що санвузол потрібно робити поза домом. Краще для нього планувати окрему будівлю на присадибній ділянці. Адже санвузол переповнений негативною енергією. І якщо туалет і ванна виявляться за межами будинку означає, в будинку залишиться тільки гармонія і благополуччя.

Цілком ймовірно, таким чином можна позбавити будинок від негативної енергії санвузла. Уявімо, наш санвузол на вулиці і будинок звільнений від його негативу. Але при цьому зручності, автоматично перетворюються в незручності, особливо взимку. І боюся, та сама негативна енергія тепер буде наповнювати нас у вигляді дратівливості або хвороб, що випливають з незручностей.

Невже ніяк не позбутися від поганої енергії і невже санвузол це так погано?

Санвузол по фен шуй це погано?

В туалеті і ванній немає нічого поганого. Навпаки, це дуже хороша кімната, корисна і необхідна. Санвузол очищає наш будинок, завершує цикл руху енергії в приміщенні. Простіше сказати, видаляє з дому відпрацьовану енергію (негативна, інь). Тому для санвузла цілком природно регулярна присутність негативної енергії. Але знищувати її, як радять деякі фахівці, не варто. Більш того, якщо якимось чином зруйнувати енергетику санвузла або сектора, в якому він знаходиться, цим можна створити неприємності. Насправді руйнувати негативну енергію немає необхідності, вона йде з дому природним чином, якщо ми самі не створюємо їй перешкоди.

На закінчення необхідно підкреслити, що поганий санвузол – це черговий міф фен-шуй або банальне виправдання для поганих господарів.

Санвузол по фен шуй це добре!

Значить, санвузол з усіх боків позитивний і з ним нічого робити не треба? Це не так. Крім прибирання, підтримання порядку і функціональності, необхідно знати, що робити з величезною кількістю енергії однієї з п'яти стихій, яка за замовчуванням присутній в кожній ванні і туалеті. І ця стихія - вода.

Надлишок води може нашкодити секторам. Навіть північному сектору (його рідна стихія - вода), надлишок водної енергії протипоказаний. Що ж робити? Не користуватися водою? Є більш цікаве і корисне рішення. Необхідно направити енергію води нам на користь, для розвитку інших секторів або іншими словами, врівноважити баланс стихій.

Зробити це можна за допомогою відповідного оформлення, дизайну. При цьому необов'язково змінювати плитку або повністю переробляти санвузол. Для досягнення мети можна використовувати аксесуари з певного матеріалу або кольору, штори для душа, килимки, меблі, рушники, свічки, аромалампи, аромамасла ... Як оформляти і які кольори використовувати, це залежить від сектора в якому знаходиться санвузол.

Виконавши всі рекомендації, ви зможете з упевненістю сказати, що санвузол, це добре!

Трохи про кришку унітазу

Думаю вам доводилося чути – «Все, що я знаю про фен-шуй, це те що кришка унітазу повинна бути закрита». Це найпопулярніше «правило фен-шуй», яке до фен-шуй має дуже віддалений стосунок. Зате, це знають практично всі, навіть ті, хто не сприймають знання фен-шуй в серйоз.

Навіщо ж потрібно тримати унітаз закритим і як це пояснюють «майстри фен-шуй»? Виявляється, закривати кришку необхідно для того, щоб позитивна енергія не витікала в унітаз!?

Давайте міркувати розсудливо. Якщо енергія здатна тікати від нас в різні отвори, то вона з таким же успіхом може втекти в вентиляцію, в відкриту кватирку, в злив раковини або ванни. Їх теж потрібно закривати?!

Насправді енергія не йде від нас сама по собі. У цьому їй може допомогти невдале планування і / або ми самі. Наприклад, коли двері туалету знаходиться навпроти вхідних дверей. Але кришка унітазу тут ні до чого, це всього лише чергова вигадка з низки міфів про фен-шуй.

Звідки ж з'явився цей міф фен-шуй? Оскільки фен-шуй асоціюють з багатством і благополуччям. Ці знання стали зручним інструментом, проти безладу і неохайності. Прості вмовляння закривати унітаз, бо відкритий унітаз виглядає не естетично, малоефективні. Але якщо скажеш людині - «Закрий кришку, а то грошей не буде! Це не по фен-шуй! ». Такий аргумент діє навіть на тих, хто про фен-шуй чує вперше.

Не думайте що це заклик до того, щоб тримати унітази відкритими. Ні! Це нагадування, що в першу чергу необхідно зосередитися на чистоті і порядку, а вже після, вирішувати питання з кришкою унітазу. Якщо в туалеті розруха, брудно і не прибрано, закрита кришка не відновить сприятливий фен-шуй дому, навіть якщо вона буде закрита на замок.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024