Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Метелики в фен-шуй вважаються символом відродження, безсмертя розуму, прагнення до високого і здатності до оновлення

Статті по Фен-шуй: Фен-шуй: символи, талісмани

Метелики по фен-шуй – символи кохання

Метелики по фен-шуй – символи кохання

Метелики – тендітні і вразливі створіння, краса і витонченість яких здатна пробудити найніжніші почуття, розтопити лід найжорсткіших концепцій. Перетворюючись з непривабливої гусениці в прекрасну крилату істоту, метелики в фен-шуй вважаються символом відродження, безсмертя розуму, прагнення до високого і здатності до оновлення. Дивовижний шлях проходить метелик від гусениці до моменту прекрасного виходу «в світ» в образі легкої, пурхаючої красуні, покликання якої - прожити коротке, але напрочуд яскраве і прекрасне життя, кожен момент якого наповнений любов'ю і прагненням до світла. Безліч народів споконвіку складали про метеликів найнеймовірніші легенди, загальна суть яких - віра в те, що метелики представляють собою душі померлих, тому цих прекрасних створінь ні в якому разі не можна вбивати.

Одне зі значень метеликів в фен-шуй - це щастя і радість в сімейному житті, починаючи від шикарного весілля, і закінчуючи золотим ювілеєм спільного життя.

Символ метеликів допомагає дівчині привернути увагу цікавого чоловіка, який згодом може стати її чоловіком. На кімоно японських дівчат часто зображувалася пара метеликів, як символ гармонійних сімейних відносин і щасливого шлюбу. Метелики настільки легкі, ніжні і привабливі, що вони, як само собою зрозуміле, представляють ніжний жіночий образ, наповнений привабливістю і чарівністю. Якщо самотня жінка носить одяг, на якому зображені метелики, вона легко зможе знайти свою другу половинку. Заміжня ж жінка, одягаючись в наряди з метеликами, стане ще більш привабливою і бажаною для свого чоловіка, звертаючи на себе все більше захоплених поглядів.

Метелики в фен-шуй втілюють образ легкості, радості, любові і благополуччя, яка межує з деякою часткою безпечності та безтурботності. Символ метелика по фен-шуй добре розміщувати в спальні у вигляді картин, вишивок або прищіпок на штори, що не тільки приємно прикрасить інтер'єр вашої спальної кімнати, але і допоможе активізувати енергію любові, що дозволить пожвавити і урізноманітнити своє особисте життя. Метелики найкраще розміщувати по парам або маленькими групами, що буде символізувати гармонію стосунків. Плавно кружляючи над вашим ліжком, метелики будуть радувати ваше око кожного разу при пробудженні і викликати у вашому серці приємний трепет. Заради ніжних переживань і яскравих емоційних станів, якими наповниться ваше особисте життя, безперечно варто внести в нього трохи метеликів по фен-шуй.

Метелики в інтер'єрі по фен-шуй будуть активізувати не тільки енергії любові, але також принесуть радість і розвиток вашим дітям, якщо ви розмістите їх в дитячій кімнаті. Метелики багато в чому символізують безтурботність і безтурботне існування, тому вони прекрасно доповнять дитячу і дозволять підростаючому поколінню по максимуму відчути радість чудових дитячих років.

Крім класичного зображення метелика, цю дивовижну комаху також можна зустріти зображеною на сливі або хризантемі, що в першому випадку означає красу і довгі роки життя, а в другому - прекрасне самопочуття і привабливість аж до глибокої старості. Якщо ж вам зустрілося зображення, брошка або статуетка метелики з пір'їнкою, тоді знайте, що перед вами - символ довголіття і міцного здоров'я.

Прекрасній половині людства, повинно також сподобатися ідея носити прикраси у вигляді метеликів, будь-то сережки, кулони, брошки або кільця - прекрасні метелики здатні підкреслити красу будь-якої панянки, доповнивши її образ ніжними нотками привабливості і легкості.

В даоських притчах нерідко можна зустріти образ метелика, який з'являється в історіях про молодих людей, що ганяються за чудовою комахою в надії знайти любов і удачу, що ще більше переконує нас в тому, що метелики – це символ любові і міцних сімейних відносин.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024