Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Маки по фен-шуй, символи гармонії. Маки в фен-шуй вважаються символами родючості та здорового потомства

Статті по Фен-шуй: Фен-шуй: символи, талісмани

Маки по фен-шуй, символи гармонії

Маки по фен-шуй, символи гармонії

Маки – дуже своєрідні квіти, які найчастіше асоціюються у нас з пам'яттю про щось вічне і сокровенне, з подвигами і звершеннями. Червоні маки також можуть викликати в умах сучасних людей образи крові і військових бойових дій, що пов'язано з сумними подіями Першої та Другої світових воєн.

У давнину ж маки сприймалися здебільшого як символ жіночності, привабливості, м'якої жіночої енергії, молодості і чарівності. У стародавньому Єгипті квітами маків засівали цілі поля, використовуючи їх потім для виготовлення цілющих настоянок, які дивним чином могли зняти практично будь-яке запалення в організмі, а також використовувалися як заспокійливий засіб. При похованні фараонів в гробницях, стародавні єгиптяни також підносили померлим володарям оберемки свіжих маків, щиро вірячи в те, що прекрасні червоні квіти подарують покійному молодість і красу в іншому світі. Крім стародавніх єгиптян, квітки маків також шанувалися в стародавньому Римі – там існував міф, ніби маки – це сльози богині кохання Венери. Стародавні греки ж ще в той час виявили п'янкі властивості макового насіння і складали легенди про те, як боги молодості час від часу ллють на землю снодійний напій.

У стародавньому Китаї чудотворні властивості маків також були відомі, і через здатність цих чудо-квіток до швидких сходів і зростання, маки в фен-шуй вважаються символами родючості та здорового потомства. Також для китайців квітки маку є символами успіху, досягнення цілей, заслуженого відпочинку після напруженої праці, усамітнення і спокою.

Ті з нас, хто живе в будинках з присадибними ділянками, часто розбивають навколо будинку красиві клумби, засіяні різноманітними яскравими квітами. На клумбах часом можна зустріти неймовірне розмаїття кольорів: троянди, тюльпани, нарциси, півонії, і, звичайно ж, маки. Маки завжди виділяються на будь-якій клумбі і в будь-якому вазоні за рахунок свого яскравого, криваво-червоного кольору, даруючи радість і посмішки всім, хто б на них не глянув. Поряд зі своєю красою і витонченістю, маки в той же час дуже невибагливі в догляді, як і всі польові квіти, і можуть рости практично в будь-яких умовах.

Значення маків по фен-шуй

В першу чергу – це умиротворення і гармонія, зібраність думок і сконцентрованість розуму. Маки по фен-шуй, як уже було сказано вище, також символізують прекрасні стосунки і шлюбний союз, а далі, як наслідок - здорове і щасливе потомство. Для одиноких людей маки по фен-шуй можуть посприяти в пошуку другої половинки, а для тих, хто вже давно разом - дозволять по-новому поглянути на партнера і відкрити в його характері нові, досі незвідані прекрасні риси. В цілому, значення маку по фен-шуй - це гармонія, взаєморозуміння, усвідомленість дій і спокій у всьому. Макам по фен-шуй також приписують властивість тверезо оцінювати ситуацію і бачити своє оточення і поведінку близьких людей дуже ясно, не відчуваючи ілюзій. Якщо у вас в житті відбуваються незрозумілі й заплутані ситуації, особливо в особистому житті, з якими вам складно впоратися, – поставте в кімнаті букет маків або повісьте картину із зображенням макового поля – ці чарівні червоні квіти допоможуть внести ясність в ситуацію, і з часом ви зрозумієте, як краще діяти, визначивши найбільш корисний вихід з положення. Пам'ятайте, що маки по фен-шуй, втім, як і всі інші квіти, можна використовувати тільки в живому вигляді (можна свіжозірвані), або в якості картин, малюнків, вишивок або орнаментів, але ніяк не у вигляді гербарію, так як мертві квіти по фен-шуй несуть в собі негативну енергію, від якої у вашому будинку не буде рішуче ніякої користі, а тільки лише шкода.

Картину з маками по фен-шуй можна повісити в спальні, якщо хочете внести приємні коригування у ваші сімейні відносини: налагодити взаємини з партнером, поліпшити взаєморозуміння і додати пристрасті в спільні ночі. Картина з маками по фен-шуй також прекрасно впишеться в передпокій і вітальню – там вона буде сприяти дружній і приємній атмосфері між людьми (як між членами сім'ї, так і між гостями будинку). Маки по фен-шуй також дуже сприятливо позначаються на відносинах між батьками і дітьми, особливо коли діти поводяться проблемно, перебуваючи в періоді підліткового віку. Якщо у вас саме той випадок, тоді повісьте картину з маками в дитячій кімнаті або в тій частині будинку, де найчастіше знаходиться ваша дитина, – це повинно допомогти скоригувати ваші відносини, наповнивши їх взаємоповагою і розумінням.

Маки за своєю природою - яскраві, сильні і стійкі квіти, що володіють при всьому при цьому привабливою красою і в той же час крихкістю. Маки по фен-шуй в будинку рекомендується мати тим людям, у яких трохи занижена самооцінка і є схильність до частих сумнівів. Маки виділяють сильну янську енергію, вони допоможуть нерішучим людям стати більш впевненими в собі, цілеспрямованими і успішними в справах. Хорошим талісманом маки по фен-шуй стануть для тих, хто займається бізнесом або думає спробувати себе в цій сфері.

Де розміщувати маки – вирішувати вам, так як в принципі, їх можна розташовувати в будь-якій зоні приміщення, в залежності від того, які сфери життя ви хочете налагодити і які енергії активувати. Оточуйте себе прекрасними квітами і будьте щасливі!

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024