Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Люстра по фен-шуй. Люстра по фен-шуй здатна на багато що

Статті по Фен-шуй: Фен шуй дому

Люстра по фен-шуй

Люстра по фен-шуй

Будинок - це найдорожче і душевне для нас місце. Де б ми не були, ми прагнемо додому, де відчуваємо себе захищеними і в комфорті. "В гостях добре, а вдома - краще", - говоримо ми. Для створення приємної і комфортної атмосфери в будинку дуже важливо підібрати правильне освітлення. Різноманітність освітлювальних приладів і люстр нині просто дивує: магазини переповнені освітлювальними приладами різних форм, розмірів і конфігурацій.

Люстра по фен-шуй здатна на багато що: правильно підібрана, гармонійної форми і розміру, вдало поєднується з інтер'єром вашого будинку і випромінює досить багато яскравого світла, здатна наповнити житло благодатною ци, що так важливо для нашого гарного самопочуття і функціонування.

Подбайте про те, щоб передпокій і вітальня були освітлені краще за всі інші кімнати. Це необхідно для того, щоб залучити в будинок якомога більше ци. Передпокій - це перша кімната, в яку ми потрапляє з вулиці, а, відповідно, перше враження про будинок або квартиру, в яку ми входимо, ми отримуємо саме звідти. Якщо передпокій буде погано або недостатньо освітлений, це може викликати дискомфорт, аж до фізичного (втома очей, напруга, головний біль). Коли ми входимо в будинок з вулиці вдень, ми можемо не надати цьому великого значення, так як вдень освітлення відключено, але ввечері світло важливе для нас як ніколи.

Використовуйте стельові світильники для основного освітлення і точкові для підсвічування, щоб наповнити світлом ваші кімнати по-максимуму. Ви також можете розмістити бра з боків вхідних дверей, таким чином надавши додатковий шарм вашому інтер'єру, а також привнести ще більше світла в приміщення.

Найбільш освітленими кімнатами, за рекомендаціями фахівців фен-шуй, повинні бути кімнати з переважаючою янською, активною енергією: вітальня, ігрова, дитяча, робочий кабінет, кухня. У цих кімнатах ми активно себе ведемо: багато ходимо, говоримо, а діти - так взагалі бігають і стрибають. Коли діяльність в приміщенні активна, тоді створюється багато янської енергії, яка привносить в будинок ще більше енергії і створює активне енергополе в просторі. У таких кімнатах необхідно яскраве освітлення, щоб підтримувати відповідну енергетику.

Якщо у вас не дуже велика житлова площа і доводиться поєднувати деякі кімнати, в такому випадку фахівці з фен-шуй радять вам розділити простір на зони і поставити в кожній з них відповідні світильники.

Люстри і торшери можуть бути різних кольорів, з різними абажурами. Так, для вітальні підійдуть відтінки зеленого, коричневого, оранжевого, білого. Якщо ви подумки поділите вітальню на зони і визначте, де активна, а де пасивна, тоді ви зможете вирішити, де якого кольору світильники розмістити: в активній зоні - яскраві кольори, в пасивній - спокійні, нейтральні.

Кухню також можна оформляти в яскраві тони і використовувати там яскраве світло з яскравими абажурами на люстрах і торшери. Доповнити гармонійний образ кухні допоможуть яскраві штори і скатертина на столі. А щоб у вашому домі завжди було досить різноманітної їжі, можете повісити навпроти столу дзеркало. Під час трапези дзеркало відображатиме страви на столі і символічно буде збільшувати і примножувати їх кількість - таким чином, у вашому домі завжди буде достаток.

Що стосується спальної кімнати, то люстра над ліжком по фен-шуй - поганий варіант. Не допускайте, щоб над сплячою людиною щось нависало, будь то люстра, полиця або щось ще - це буде заважати повноцінному відпочинку, а також сприяти дратівливості, швидкій стомлюваності і поганому самопочуттю в цілому.

Освітлення в спальні краще зробити м'яким, злегка приглушеним, що дозволить добре відпочити і розслабити очі.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024