Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Ліжко по фен-шуй: форма, матеріал, розміщення. Правила за якими правильно розмістити ліжко по фен шуй

Статті по Фен-шуй: Спальня по фен-шуй

Ліжко по фен-шуй: форма, матеріал, розміщення

Ліжко по фен-шуй: форма, матеріал, розміщення

Спинка ліжка

У ліжка повинна бути надійна спинка. Кращими спинками в фен-шуй вважаються тверді дерев'яні, або оббиті тканиною, такі спинки дуже добре поєднують в собі твердість і надійність опори для головах і м'яку енергію фен-шуй для розслаблення і сну. У той час як ви будете відходити до сну, ваше тіло займеться напруженим ремонтом вашої енергетики на багатьох рівнях. Підсвідомо, вашій голові потрібна хороша опора, захист і підтримка, також, як це потрібно вашій спині, коли ви довго сидите в кріслі.

Переконайтеся в тому, що біля ліжка по фен-шуй хороша висота. Яке ліжко в фен-шуй вважається правильним? Для забезпечення збалансованого потоку енергії ци знизу, ліжко повинно знаходитися на достатній висоті над рівнем підлоги.

Часто у ліжок є вбудовані ящики внизу, але такого роду рішення задачі зберігання речей вважаються поганим фен-шуй ліжка. Чому? Оскільки, коли ви спите, енергія повинна циркулювати навколо вашого тіла, що неможливо, якщо простір під ліжком заблоковано. Також корисно врахувати правильний розмір ліжка, це допоможе залучити в життя успіх, удачу і любов.

Розташування ліжка по фен-шуй

Переконайтеся, що ліжко в спальні по фен-шуй розташовано настільки далеко від дверей, наскільки це можливо. Відсуньте ліжко від дверей, найкраще поставте його по діагоналі від дверей, але ні в якому разі не навпроти дверей. Іншими словами, потрібно, щоб ви, перебуваючи в ліжку, бачили двері, але двері не повинні упиратися в ваше ліжко. Будь то двері спальні, двері на балкон, двері санвузла або будь-які інші двері в спальні, потрібно, щоб ваше ліжко не опинилася на лінії будь-яких з цих дверей, інакше прямо через ліжко буде протікати дуже багато ци. В ідеалі, ліжко слід розташувати в протилежному від дверей кутку, по діагоналі.

Якщо ваше ліжко розташовано занадто близько до дверей, це може привести появи несподіванок у вашому житті. Чим далі від дверей ви спите, тим більше зумієте підготуватися до того, що може статися. З цієї ж причини, спальня по фен-шуй також повинна розташовуватися настільки далеко від вхідних дверей в будинок або квартиру, наскільки це можливо.

Проте, в ідеалі, при пробудженні, двері повинні бути в полі вашого зору, так щоб ви відчували, що маєте контроль над своїм житловим простором, кімнатою, а значить, і життям.

Узголів'я ліжка по фен-шуй

Важливо мати тверду стіну за узголів'ям вашого ліжка. На додаток до гарної спинки, потрібно мати тверду стіну за узголів'ям ліжка. Якщо за узголів'ям знаходиться вікно, ваша особиста енергетика має тенденцію ставати все слабше, так як не має ні належної підтримки, ні захисту.

Помістіть щось, що заземлює і балансує енергію по обидва боки ліжка. Поставте дві тумбочки по обидві сторони від ліжка, щоб створити підтримку і баланс на час вашого сну. В ідеалі, ви можете також помістити однакові лампи на обох тумбочках, щоб додати неяскраве м'яке освітлення в вашу спальню. Цей баланс важливий для того, щоб підтримати вас з двох сторін, він також корисний для підтримки рівності у відносинах, якщо ви ділите спальню зі своїм партнером.

В ідеалі, тумбочки повинні бути круглими, а не квадратними, щоб скоротити шкідливу енергію ци, яка може бути спрямована на вас, її можна розглядати як "отруєні стріли", ша-ци.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024