Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Легке прибирання по феншуй: міні-план, який допоможе вам не тільки привести в порядок квартиру, але і впустити в будинок позитивні енергетичні потоки.

Статті по Фен-шуй: Фен шуй правила

Легке прибирання по феншуй: міні-план

Легке прибирання по феншуй: міні-план

Міні-план, який допоможе вам не тільки привести в порядок квартиру, але і впустити в будинок позитивні енергетичні потоки.

1. Що у вас в під'їзді?

Який у вас під'їзд: світлий або похмурий? Потрапляючи в будинок, янська енергія, яка відповідає за життєву активність, проходить той же шлях, що і ви: під'їзд, ліфт, сходовий майданчик. І якість цієї енергії безпосередньо залежить від навколишнього оточення. Якщо вид під'їзду давно вас не влаштовує - поговоріть із сусідами: спільними зусиллями вам точно вдасться навести порядок. Досить відрегулювати освітлення, поставити кілька рослин, покласти яскравий килимок - і перший крок до гармонії в будинку вже зроблений.

2. Позбавляємося від непотрібних речей

Присвятіть час розбору старих речей. Все, що можна полагодити, віддайте в ремонт; безнадійно зіпсоване - сміливо викидайте. Позбавтеся від зайвих предметів - і ви звільните простір для нових можливостей. Пам'ятайте про закон природи: вільне місце завжди заповнюється.

Перевірте, щоб простір між ліжком і підлогою був вільним. Незважаючи на те що там так зручно зберігати речі, це перешкоджає циркуляції енергії і порушує гармонію приміщення.

3. Перевіряємо розстановку меблів

Від того, як ви поставите ліжко, диван і стіл, буде залежати накопичення енергії. Врахуйте, зі свого місця ви повинні бачити вхід в кімнату і вікна - на підсвідомому рівні це дозволяє відчувати себе в безпеці. А значить, ви спокійні, розслаблені і, відпочиваючи, поповнюєте сили.

Важливо перевірити, чи не нависає над вашою головою світильник, люстра або картина - якщо є можливість, їх краще перевісити.

4. Проводимо прибирання

Останній етап – капітальне прибирання: протріть підлогу концентрованим розчином води з морською сіллю - так ви очистите простір не тільки від пилу, але і від негативної енергії. Як тільки потеплішає - вимийте вікна. Через вікна вся енергія, яка збирається в будинку, взаємодіє із зовнішнім світом: чисті вікна сприяють вирішенню нагальних проблем.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024