Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Легенди про 12 тварин китайського гороскопу. На Сході існує багато легенд, що пояснюють походження і сенс знаків китайського гороскопу.

Статті по Фен-шуй: Фен-шуй прогнози, гороскопи

Легенди про 12 тварин китайського гороскопу

Легенди про 12 тварин китайського гороскопу

На Сході існує багато легенд, що пояснюють походження і сенс знаків китайського гороскопу. Звичайно ж, ніхто не може точно сказати чому їх назвали саме на честь Щура, Бика, Тигра, Кролика, Дракона, Змії, Коня, Кози (Вівці, Барана), Мавпи, Півня, Собаки і Свині. Але, є кілька дуже цікавих легенд, якими нам би хотілося з вами поділитися.

Найпопулярніша свідчить:

Одного разу Будда запросив до себе на свято всіх тварин, які захочуть прийти (за іншими версіями, Будда запросив тварин в честь свого відходу з цього світу), і пообіцяв тим, хто прийде, висловити шану, наділити подарунком. Крім того, в знак честі і відмінності, кожне з них мало отримати на поточний рік, який надалі буде називатися тільки ім'ям однієї тварини. На поклик Будди відгукнулися тільки дванадцять тварин. Але щоб потрапити до Будди, потрібно було переплисти широку річку, і Будда запропонував влаштувати змагання, хто припливе першим - отримає перший рік, хто другим - другий і так далі.

Звичайно ж, першим приплив могутній Бик. Але коли він обтрушувався, щоб постати перед Буддою в належному вигляді, він струснув хвостом, і з хвоста, прямо до ніг Будди, злетів Щур! Він ще на тому березі причепився до Бика, а коли він приплив, боляче вкусв його за хвіст, щоб Бик кинув Щура до Будди! Так Щур став першим з дванадцяти тварин, а Бик тільки другим! Трохи - трохи відстав від Бика Тигр, якому дістався третій рік. З тих пір Бик і Тигр завжди змагаються один з одним!

Змагання між Биком і Тигром так захопили Будду, що він не розглянув, що за тварина приплила четвертою! Або Кіт, або Заєць або Кролик. За давністю років істину встановити неможливо, і у різних східних народів так і залишилося різночитання щодо господаря четвертого року. П'ятим був Дракон, шостою виявилася Змія, сьомий - Кінь. Тут по річці пішла смуга туману, і знову неясно, хто був восьмим - Коза або Вівця (а може бути, Баран).

Дев'ятою в черзі стала Мавпа. Чому прудка мавпа прийшла так пізно? Вона просто не хотіла ризикувати і уважно придивлялася, спостерігаючи за плавцями. Лише переконавшись у безпеці заходу, вона увійшла в воду.

Десятим прибіг Півень (а може бути, і Курка, хто їх, мокрих, розбере). Він затримався, тому, що довго і докладно розповідав своїй численній сім'ї, як вона повинна жити в його відсутність.

Одинадцятою пристрибала Собака. З ранку у неї була маса господарських справ, і, ледь з ними впоравшись, вона - розпалена - кинулася в воду. Кажуть, потім довго кашляла.

І, нарешті, останнім з'явився Кабан (за іншими джерелами, прислав замість себе Свиню). Він не дуже поспішав: не надто честолюбний, не надто вибагливий. Йому Будда подарував останній, але самий хороший рік: рік Кабана відрізняється достатком і спокоєм.

Ставши власником цілого року, тварина передала йому свої типові риси. Що ж стосується людини, то тепер, в залежності від того, в якому році вона народилася, можна було визначити її характер, долю. Народжена під одним з цих знаків людина придбала і типові риси тварини - її силу або слабкість, доброту або злобу, гордість або скромність.

Є і ще одна легенда

Одного разу Нефритовий імператор з небес послав свого слугу на землю, щоб той привів дванадцять найкрасивіших тварин в світі, щоб нагородити їх. Спустившись на землю, слуга відразу побачив Пацюка і запросив його до імператора. Аудієнцію у імператора призначили на шостій годині ранку. Радісний Щур, тут же побіг чепуритися перед такою важливою зустріччю! Побродивши по землі, слуга вирішив, що Бик, Тигр, Кролик, Дракон, Змія, Кінь, Вівця, Мавпа, Півень і Собака дуже красиві тварини, і їх теж запросив до Імператора. Залишилося вибрати останню тварину. Подорожуючи по землі, йому багато розповідали про красу Кота, тому дуже довго шукав його.

Але особисто знайти так і не зміг. Тоді слуга попросив у Щура, щоб він знайшов Кота і передав йому запрошення! Щур виконав прохання і передав запрошення. А Кіт був дуже ледачий, він любив поспати, і не любив рано вставати, він попросив Щура розбудити його вранці. Щур погодилася. І тільки потім зрозумів, що Кіт дуже красивий! І він обов'язково затьмарить Щура в очах імператора. Такого Щур допустити не міг, і вирішив не будити Кота.

На наступний день у Імператора зібралося одинадцять тварин, ось тільки Кота серед них не було, він мирно спав. Звірі вирішили влаштувати виставу для Імператора. Найхитрішим і винахідливим став Щур. Він заліз на спину Бику і почав грати на сопілці, підкоривши тим самим царя і викликавши в ньому бурю захоплення. За це цар присудив їй перше місце. Бикові за його доброту віддав друге місце, Тигру - третє, Кролику за красиву шубку - четверте, Дракону за незвичайність зовнішнього вигляду п'яте, Змії за Мудрість шосте, Коню - сьоме, Вівці - восьме, Мавпі за спритність - дев'яте, півню - десяте і Собаці - одинадцяте. Тут помітили, що останньої дванадцятої тварини, немає. Довелося слузі повертатися на землю і терміново шукати останній символ року. Першою йому на очі потрапила Свиня, хоч вона і не була красивою, але часу вибирати у слуги вже не було, і він запросив її.

Легенда свідчить, що Кіт, який прокинувся і зрозумів, що Щур його обдурив і щодуху помчав до палацу Імператора. Кіт вбіг в зал, але було вже пізно. Всі 12 тварин року були затверджені. І навіть, незважаючи на те, що Кіт дуже сподобався царю, змінити вже нічого не можна було.

Кажуть, що саме з тих пір Кіт моторошно ображений на Щура і між ними давня непримиренна ворожнеча.

 Ще переглянути Легенди про тварин.
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024