Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Ландшафтний фен-шуй. Ландшафтний фен-шуй має на увазі дотримання принципів при оформленні двору, саду та присадибної ділянки.

Статті по Фен-шуй: Ділянка по фен-шуй

Ландшафтний фен-шуй

Ландшафтний фен-шуй

Вченням фен-шуй, по суті, є взаємини енергій і, а також гармонія природи з людиною.

Ландшафтний фен-шуй має на увазі дотримання принципів при оформленні двору, саду та присадибної ділянки.

Якщо ви будуєте будинок з нуля, необхідно почати з вибору ділянки та планування будинку по фен шуй. У фен-шуй дуже важливий принцип чотирьох тварин, за яким, власне, і потрібно орієнтуватися під час будівництва будинку. Назви тварин для цього принципу були запозичені з назв чотирьох мегасузірь: північного, південного, східного і західного. Однак сам він не має ніякого відношення до сторін світу, для нього важливі різні структури, що оточують майбутній, або вже наявний будинок.

Згідно з принципами чотирьох тварин, найбільш сприятливим для життя є такий будинок, який ззаду захищений "чорною черепахою", або якоюсь височиною, наприклад, горою. Вона надає йому надійність, а його господарям – почуття захищеності.

Спереду будинку повинен знаходитися "червоний фенікс", або рівна ділянка місцевості. Тоді у людей, що живуть в ньому, завжди буде присутнє відчуття деяких життєвих перспектив. Якщо перед будинком буде протікати річка, то він буде мати додаткове джерело ци.

Зліва від будинку будинку повинен розташовуватися "зелений дракон", а праворуч – "білий тигр", їх можуть представляти невеликі пагорби. Однак важливо, щоб вони не перевищували сам будинок, інакше його мешканці постійно відчуватимуть себе обмеженими. Опора зліва особливо важлива, якщо господар будинку акцентується на отриманні великої кількості грошей, а опора справа допоможе йому зробити кар'єру, особливо в області політики.

Щоб ландшафтний дизайн по фен-шуй був хорошим, необхідно уникати в плануванні занадто прямих ліній і гострих кутів. Так, доріжки та алеї в саду і на подвір'ї повинні бути плавними і звивистими, красиво звиваючись уздовж клумб і кущів. Навіть якщо шлях від дороги до вашого будинку не довгий, все ж прокладіть до нього звивисту доріжку, так як ци краще протікає там, де лінії звивисті і м'які. Дуже важливо також дотримуватися гармонії у всьому: в оформленні будинку, саду, алей, клумб, щоб загальний вигляд ландшафту і дому викликав почуття гармонії і краси. 

Ландшафтний дизайн ділянки по фен-шуй передбачає також, що ви будете враховувати інтереси тих, хто вас оточує: ваші сусіди, наприклад, можуть бути незадоволені, дерева на вашій ділянці будуть затінювати їх будинок або ділянку, або загороджувати вигляд з вікна. Перед тим, як приступити до будівництва будинку і господарських будівель, вам слід грунтовно підготувати ділянку, облагородити і осушити грунт (якщо можливе місце забудови болотисте).

При складанні планів, креслень і будівельних кошторисів завжди консультуйтеся з фахівцями, наприклад, до хорошого майстра по фен-шуй, який може визначити найбільш сприятливі сторони для напрямків вашого будинку і ділянки.

При облаштуванні ландшафту навколо вашого будинку, приділіть увагу всім зонам, розташовувати які необхідно окремо одну від одної: сад, квітник, зона відпочинку (басейн, галявини для пікніків), дитячий майданчик. Для гарного ландшафтного фен-шуй необхідно забезпечити в просторі біля вашого будинку наявність всіх п'яти основних елементів (Вогонь, Земля, Метал, Дерево, Земля).

Сприятливу енергію вашому будинку принесе вода: наявність озера, ставка, струмка або фонтану біля будинку забезпечить вам гармонію, фінансове благополуччя і, в загальному, створить сприятливу і радісну атмосферу. Головне, щоб потік води був не надто бурхливий, а також спрямований в бік вашого будинку, а не від нього - в такому випадку ви ніколи не будете мати потребу в грошах.

Якщо ви хочете посадити біля води якісь рослини, нехай це будуть рослини, які люблять воду, з високими стеблами. Камені (символ впевненості, непорушності, стабільності і цілеспрямованого зростання), особливо невеликі валуни, прекрасно прикрасять вашу ділянку і впишуться в повну картину ландшафтного дизайну по фен-шуй. Зробивши композицію з каменів і води на вашій ділянці, ви тим самим здорово прикрасите і пожвавите простір біля будинку, а також об'єднаєте енергії землі і води, дозволяючи їм гармонійно доповнювати один одного. У ставку біля будинку можна завести золотих рибок. Золоті рибки по фен-шуй – це символ багатства і благополуччя, достатку і наповненості у всіх сенсах. Володарі ставка з золотими рибками, швидше за все, - щасливі люди.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024