Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Китайський гороскоп: Змія (характеристика знака). Китайський гороскоп тварин за роком народження. Позитивні і негативні сторони знаку - Змія за китайським гороскопом.

Статті по Фен-шуй: Фен-шуй прогнози, гороскопи

Китайський гороскоп: Змія (характеристика знака)

Китайський гороскоп: Змія (характеристика знака)

ПАРТНЕР ДРАКОНА ЗМІЯ - також знак містичної доблесті і відваги, але в більш скромному вираженні. Там, де Дракон є чарівником, що викликає злих духів, Змія більше прагне встановити духовний контакт з допомогою медитації. За китайським календарем по фен шуй місяць Змії - перший місяць літа.

Саме тоді змії вперше виповзають зі своїх нір, щоб погрітися в теплих променях сонця. Якщо змії з'являються на поверхню раніше звичайного часу, це може служити попередженням про майбутній землетрус. Справа в тому, що, перебуваючи в норах, змії моментально відчувають самі незначні підземні поштовхи. У роки Змії часто відбувалися землетрусу, деякі з них носили руйнівний характер.

Подібно до того як Дракон асоціюється з золотом і мінералом жадеітом, Змія, як стверджують, є берегинею захованих в землі цінностей. Можливо, це пояснюється тим, що злодії ховають в землі награбоване добро, і це місце мимоволі стає гніздом, де втомлена змія знаходить собі притулок. Хоча багато хто відчуває страх при вигляді змії через можливість смертельного укусу, її асоціації з похованими цінностями означають, що багато китайців схильні розглядати Змію як передвісника вдалої долі.

Для китайців Змія уособлює таємниці і інтригу. Підслуховування і шпигунство асоціюються зі змією, і народжені в рік Змії є здатними збирачами інформації. Інтриги, хитрості, виверти і скандали рідко залишаються без уваги з боку Змії, що спостерігає за цим заради майбутньої вигоди. На відміну від своїх балакучих сусідів, ті, які народилися під знаком Змії прагнуть залишати при собі ласі шматочки секретів і пліток, відкладаючи уривки інформації до більш сприятливого моменту, коли вони зможуть показати себе в кращому світлі.

Обережно маніпулюючи обставинами, ці люди можуть зайняти високе положення в коридорах влади, але не за рахунок відкритої прояви амбіцій і самовисування, а за рахунок вміння опинитися в потрібному місці в момент, коли їх кращі якості найбільше затребувані. Змії здатні зіставляти факти і цифри і стають блискучим дослідниками і аналітиками.

Народжені під знаком Змії керуються в житті строгими моральними принципами і етичними нормами. В цілому вони правдиві, але якщо їх змусять розкрити секрет, вони скористаються словесною спритністю і умінням, щоб представити факти в кращому світлі, вдаючись до косметичного коригування. Вони також можуть справити враження, що знають про що-небудь більше, ніж насправді - цінна якість, особливо під час складних торгових переговорів.

Змія – ідеальний тип скрупульозного і проникливого фінансиста, який завжди відзвітує до останнього цента.

Змія віддає перевагу усамітненню, і її будинок навряд чи буде відкритий для всіх бажаючих. У будинку можуть бути цінності, наприклад дорогі картини, які не призначені для сторонніх очей. Змія виключно чутлива і часто оточує себе розкішшю, яка, на її погляд, не повинна нікого торкатися.

Змії люблять дорогий одяг, але не помітний, так як вони одягаються не для того, щоб вразити інших, а залишатися, наскільки це можливо, скромними і ненав'язливими.

Ідеальний партнер: Змія ретельно підходить до вибору партнера, який повинен запропонувати те, чого їй самій не вистачає в житті: земної міцності, сили або екзотичної краси, при цьому не має значення якої. Бик подарує першу якість, а Півень або навіть Дракон вразять Змію незаконною, але красивою інтригою. Китайська приказка додає ще одного перспективного партнера: «Коли Змія і Кролик зустрічаються, це і є справжнє щастя».

П.С. Я вважаю, що характеристики особистості більш правильно описує знак дня народження, а не знак року народження.
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024