Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Китайський гороскоп: Вівця (характеристика знака). Китайський гороскоп тварин за роком народження. Позитивні і негативні сторони знаку - Вівця за китайським гороскопом.

Статті по Фен-шуй: Фен-шуй прогнози, гороскопи

Китайський гороскоп: Вівця (характеристика знака)

Китайський гороскоп: Вівця (характеристика знака)

Партнер для чоловічого знака Коня - Ян є Вівця - Інь. Ці два знаки представляють собою два аспекти пологового будинку. Буддійські мудреці обрали Вівцю для того, щоб цей знак уособлював жіноче начало, оскільки стада овець складаються майже повністю з самок. У китайській мові слово «вівця» позначається тим же ієрогліфом, що і «коза», хоча іноді перекладається і як «баран».

Вівця представляє широкий діапазон символічних якостей, які знаходять відображення в характерах багатьох людей. Це, перш за все, властиві їй стадні почуття і сліпе слідування за натовпом. Інші представники цього знака менш підходять на стадну тварину, вважаючи за краще бути в компанії одного або двох обраних друзів. Але існує багато хороших якостей, які властиві всім народженим під знаком Вівці. Одне з них - шанування таких видів мистецтв, як спів і танці, в яких виконання може бути як сольним, так і в складі хору і ансамблю. Що стосується образотворчих видів мистецтва, то Вівця, швидше за все, віддасть перевагу малюнкам, виконаним в пастельних і приглушених тонах, а не в неомодерних яскравих фарбах. Оздоблення будинку теж витримуються в тих же тонах.

В особистих взаєминах Вівця вважає за краще встановлювати постійні зв'язки, особливо в шлюбі. Однак, не кожна Вівця здатна встановити ідеальні відносини з іншими людьми. Окрема Вівця може здаватися самодостатньою і філософськи підходити до своєї долі, але вона не розглядає своє самотнє існування як благо. Сімейне життя грає важливу роль для цього знака китайського Зодіаку фен шуй, саме віддана Вівця, найімовірніше, матиме сильні сімейні узи.

З точки зору кар'єри Вівцю найкраще задовольнить робота в колективі. Життя пов'язана з музикою або танцями, може бути таємним і бажаним представника цього знака, але професія, що має відношення до людей, така як робота з кадрами, буде більш природною і насущним вибором Вівці.

Дух колективізму і товариства настільки сильний в людях цього знака, що у них, на жаль, розвивається почуття байдужості до проявів індивідуальності в інших людях. Вівця, для якої всі на одне обличчя подібно іншим вівцям, відмовляється вірити в те, що її колеги і друзі не поділяють її смаку і звичок, не вболівають за ту ж саму команду і не отримують радості від одного і того ж пирога. І коли вперше вона стикається з фактом, що в житті все зовсім не так, то може відчувати гірке розчарування, і чим швидше це трапиться, тим краще вона зрозуміє людей поза тісного сімейного кола.

І навпаки, доля буде випробовувати Вівцю, якщо вона виявиться в руках більш наполегливих колег, особливо тих, хто займає керівні пости. Такі люди можуть розглядати Вівцю як наївну натуру, сприймаючи її поступливий характер як належне. Ось чому вважається, що недооцінка цілісної натури Вівці може стати причиною біди, оскільки, вимушена піти на крайні кроки, м'яка і покірна Вівця перетворюється у ворожого козла, здатного зробити кроки з руйнівними наслідками.

Вівці більш властиво не вникати глибоко в суть речей, а дивитися на них поверхнево, вважаючи, що деталі, в які вона не вникає, виявляться самі по собі. У бізнесі такі люди бувають більш успішні там, де мають справу з людьми і речами. У тих випадках, коли Вівця не відчуває свого покликання, вона залишає тонкощі справи в руках більш успішних і грамотних фахівців. Зовнішній вигляд Вівці завжди розташовує, упевнена і доброзичлива: вона завжди віддає перевагу одягу зручному і привабливому, в якому можна спокійно відправитися після ділової наради на вечірній прийом.

Ідеальний партнер: Властива вівці прихильність до сім'ї показує, що її ідеальним партнером є домашня Свиня або турботливий Кролик. Кожен з них може принести вівці щастя в партнерстві, про який цей знак мріяв в глибині душі. Якщо Вівця в своїх взаєминах з партнерами задовольняється другорядною роллю, тоді Кінь для неї - чудовий партнер по стійлу. Півень, а також Змія можуть бути певною мірою привабливими для Вівці, але Бик в якості партнера стане причиною головного болю і прикрості.

П.С. Я вважаю, що характеристики особистості більш правильно описує знак дня народження, а не знак року народження.
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024