Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Китайський гороскоп: Тигр (характеристика знака). Китайський гороскоп тварин за роком народження. Позитивні і негативні сторони знаку - Тигр за китайським гороскопом.

Статті по Фен-шуй: Фен-шуй прогнози, гороскопи

Китайський гороскоп: Тигр (характеристика знака)

Китайський гороскоп: Тигр (характеристика знака)

НА ЛОБІ ТИГРА є китайський ієрогліф «ванг» означає «король» і доводить, поза всяким сумнівом, що Тигр (в Китаї) - цар всіх диких тварин. Ось чому, коли древні китайські астрологи по фен шуй шукали відповідну тварину для позначення важливого першого місяця китайського року, то їх вибір припав на королівського Тигра.

Королівський сан символізує розкіш і панування, тому від людей, що народилися під знаком Тигра, виходить впевненість. Вони рішуче відмовляються прийняти можливість того, що можуть бути гірше інших. Зрозуміло вони розуміють, що, якими б не були їхні побоювання або погані передчуття, а також небажання, їх обов'язок полягає в тому, щоб брати на себе відповідальність, ставати лідерами і в цій ролі виконувати свої обов'язки, чого б це їм не коштувало - наполегливої праці, грошей або ж впливу. Тигр завжди буде прагнути зайняти керівну посаду. Навіть спокійні і скромні Тигри все одно будуть прагнути до того, щоб домогтися привілейованого становища, яке дозволить їм непомітно брати участь в ухваленні будь-яких рішень - незалежно від їх значущості. Більшості Тигрів судилося домогтися вищих посад. Зрозуміло, на цьому шляху у них будуть противники і їм слід пам'ятати, що успіх завжди викликає заздрість і злість у інших. У прагненні вибитися в верхні ешелони влади Тигр повинен бути обережний, в іншому випадку його можуть вибити з колії.

Тигра завжди чекає відплата, яка поряд з ним. У китайському календарі Бик означає кінець старого року, Тигр - початок нового. Ті, що стоять перед Тигром перешкоди виникають не в результаті нових вимог, а від неможливості змінити колишній порядок речей. Тигру не слід побоюватися появи нових людей, якими б важливими і вражаючими вони не виглядали. Небезпека для нього виникає при спробах ігнорувати традиційні цінності і встановлений порядок, які символізують міцні позиції Бика. У такій ситуації Тигр не зможе досягти своїх цілей.

Тигр – це прекрасний партнер. Ті Тигри які не залучені в заняття фізичною культурою, компенсують це, беручи участь в розумових іграх, в тому числі в дискусіях або конкурсах, насолоджуючись тонким гумором і добродушним кепкування.

Для менш заможних людей Тигр - добрий і милосердний, що надихає на нові справи, не проявляючи при цьому поблажливості, здатний з інтересом вислуховувати і пропонувати конструктивні поради. Тигри прагнуть бути в курсі останніх новин, починаючи від міжнародних конфліктів і закінчуючи світськими плітками.

У фінансових питаннях Тигр найкраще справляється, якщо він бачить мету: керувати людьми на шляху до добробуту. Розумно допомагаючи іншим, Тигр може досягти вражаючих результатів.

Сімейне життя у нього буде стабільним і дисциплінованим, якщо він не допустить прояви грубості і гноблення. Його сім'я буде дружною, всі її члени пов'язані тісними узами, особливо брати і сестри. Але якщо Тигр виявиться наймолодшим в сім'ї, то у дитини може з'явитися прагнення до непослуху, що, природно, засмутить батьків.

Багато Тигрів воліють державну службу, оскільки люблять носити форму і підкорятися дисципліні. Ось чому Тигри часто зустрічаються серед медичних сестер, поліцейських, пожежників і, зрозуміло, військовослужбовців. Іншими словами, їх тягнуть професії, де можливе зростання по службовій драбині.

Що стосується одягу, то Тигри мають тонкий смак і досить вибагливі. Найчастіше вони віддають перевагу одягу за останньою модою, дорогому і вишуканому.

Ідеальний партнер: Оскільки Тигр являє собою сильний чоловічий символ, то в минулому китайці-батьки неохоче дозволяли своїм синам одружуватися із дівчатами, які народилися в рік Тигра. «Ніколи не приводьте в будинок Тигрицю», - застерігали батьки своїх синів, побоюючись, що жінка з сильним характером буде підганяти майбутнім чоловіком. Але якщо обидва батьки Тигри, то подібна проблема не виникає. Тигр має багато спільного з Собакою і Конем, а тому взаємна повага стане міцною основою в партнерстві з одним з цих знаків.

П.С. Я вважаю, що характеристики особистості більш правильно описує знак дня народження, а не знак року народження.
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024