Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Китайський гороскоп: Свиня (характеристика знака). Китайський гороскоп тварин за роком народження. Позитивні і негативні сторони знаку - Свиня за китайським гороскопом.

Статті по Фен-шуй: Фен-шуй прогнози, гороскопи

Китайський гороскоп: Свиня (характеристика знака)

Китайський гороскоп: Свиня (характеристика знака)

Китайський знак, що відбивав раніше знак Свині до введення назв тварин, як стверджують, був зображенням двох людей в ліжку під дахом будинку. Свиня символізувала останні години китайського дня по фен шуй, коли сім'я відправлялася в ліжко, і чулося тільки легке хропіння сплячих домочадців, що перебували в світі з самими собою.

Люди, що народилися під знаком Свині належать до найприємніших особистостей, яких тільки можна зустріти в цьому житті. Вони доброзичливі, з теплотою ставляться до інших людей, щедрі, веселі і товариські.

Будинок людини народженої під знаком Свині, завжди комфортабельний, часто розкішний, і при цьому завжди відкритий і привітний для гостей. Хоча Свиня за своїм характером не відноситься до наполегливих і завзятих людей, і легко задовольняється підлеглою роллю в сім'ї, але домочадці неодмінно визнають її перевагу в питаннях домашнього затишку.

Спосіб життя, до якого звикла Свиня, вимагає наполегливої ​​праці. Ті, хто не входить в коло наближених Свині, можуть вважати, що їй дуже щастить у фінансовому плані. І при цьому, що є навколо Свині обстановка - це результат, перш за все, її працьовитості і старанності. І якщо Свиня опинилася в потрібний час і в потрібному місці, це не випадковий збіг обставин, а ретельне планування, аналіз і прогнозування ситуації.

Але дружній характер Свині і зовнішнє безтурботне ставлення до життя мають свої недоліки. Прагнення догодити всім, а також поступливий характер Свині розглядається оточуючими як щось, само собою зрозуміле. Свині слід пам'ятати старе прислів'я про те, що важко бути милосердним і чуйним, але ще важче не бути таким. Свиню можуть часто обманювати, особливо у фінансових операціях.

Найбільш підходяща професія для Свині, це сфера обслуговування, в тому числі проектування інтер'єрів, робота керуючим готелю, і всі інші сфери, де необхідно забезпечення послуг високої якості. Між народженими від в рік Свині такі люди є хорошими соціальні працівники.

Свиня любить одягатися модно, але настільки, наскільки їй дозволяють її доходи. І хоча на перший план висувається зручність і практичність, в одязі завжди присутні елементи, які викликають у інших заздрість, і вони мимоволі копіюють стиль Свині.

ІДЕАЛЬНИЙ ПАРТНЕР: На жаль, Свині не властиво виносити правильне судження про характер людей, тому вона часто вступає в непередбачувані відносини з не дуже гідними людьми. Ідеальним партнером для Свині може стати Кролик, або Вівця, яким властива така ж відданість дому та сім'ї. Для жінки, яка народилася в рік Свині, ідеальний буде чоловік, який розділяє її інтерес до поліпшення домівки. Чоловіка-Свиню цілком може зацікавити яскравий Півень. Але варто пам'ятати, що екстравагантний смак Півня дорого йому обходиться і сімейний бюджет може просто не витримати такого марнотратства.

П.С. Я вважаю, що характеристики особистості більш правильно описує знак дня народження, а не знак року народження.
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024