Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Китайський гороскоп: Собака (характеристика знака). Китайський гороскоп тварин за роком народження. Позитивні і негативні сторони знаку - Собака за китайським гороскопом.

Статті по Фен-шуй: Фен-шуй прогнози, гороскопи

Китайський гороскоп: Собака (характеристика знака)

Китайський гороскоп: Собака (характеристика знака)

У стародавніх китайських фен шуй трактатах астрологічний знак, який нам відомий як Собака, позначався у вигляді руки, що тримає спис. Він вказував час доби, коли домівці на ніч забезпечувалася безпека, і сторож вставав на чергування. Завдяки своїй рішучості, сміливості, силі духу і стійкості Собака стала природним засобом для забезпечення безпеки і захисту.

Собака і Свиня становлять пару знаків партнерів, керуючих будинком і господарськими справами. Собака відповідає за безпеку за межами стін будинку, в той час як Свиня гарантує домашній затишок. Але Собака зайнята не тільки проблемами безпеки і збереження будинку, але і відповідає за будівництво самого житла по фен шуй. У багатьох народжених в рік Собаки проявляється інтерес до будівництва, і не стільки до професії як такої, скільки до пов'язаного з ним фінансування і вкладанню якихось ідей в даний процес. Собака воліє мати власне житло, намагаючись постійно поліпшувати його розмір, якість і комфорт.

Цьому знаку властиво бути хранителем, і тому собака здатна робити пожертвування, якщо завдяки цьому можна чогось досягти. Запекла у праці, яка звикла отримувати все найкраще з наявного, Собака здатна витерпіти таке, що змушує інших жахнутися.

Уміння захистити свій будинок і оточуючих робить Собаку вірним і надійним другом. Таким людям на генетичному рівні передається настороженість до незнайомців, але якщо вже встановилися дружні стосунки, то вони залишаються вірними, незважаючи на труднощі і перешкоди. Собаки завжди протягнуть руку допомоги, причому абсолютно безкорисливо. Їм подобається добровільно надавати свої послуги, для будь-якої справи, спрямованої на благо людини. Не дивно, що їм легко вдається заводить друзів, але у них є один недолік, часом собаки бувають дуже довірливими. Непорядні знайомі, і навіть члени сім'ї занадто зловживають їх доброю вдачею і чуйним характером. Якщо Собаку попередити про сумнівні дії людей, яких вона вважає близькими, то таку пораду буде відкинуто з повною байдужістю.

Собаки люблять щоб їх будинок був затишною гаванню, чистим і охайним. У родині такі люди завжди всім керують, але при цьому зв'язку між батьками і дітьми тендітні і не міцні.

Люди народжені під знаком Собаки, люблять проводити вільний час на свіжому повітрі, віддаючи перевагу відпочинку в селі або занять спортом. Тому для Собаки дуже важливо, вибрати такого партнера, який розділить її любов у свіжому повітрю, або ж такого, який готовий дозволити собаці проводити час на свій власний розсуд відповідно до її хобі.

При виборі професійної кар'єри перевага віддається військовій службі, або роботі в сфері охорони і безпеки. Характеру собаки підходять такі заняття як операції з нерухомістю, а також роботи з будівництва та реставрації житла. При цьому у Собаки завжди повинна бути можливість працювати поза установи, оскільки робота в закритому приміщенні неминуче призведе її до депресії. У зовнішньому вигляді собаки є одночасно риси розсудливості і практичності. Жінки віддають перевагу стилю, що підкреслює їх гідності, а чоловіки навпаки, вважають за краще грайливу манеру в одязі. І ті, і інші прагнуть виглядати як ділові люди і в той же час розташовувати до себе.

ІДЕАЛЬНИЙ ПАРТНЕР: Собака розташована до близького альянсу з Тигром і Конем, і, оскільки у них багато спільних інтересів, обидва вони створять тривалі й міцні відносини з собакою. Свиню можна розглядати більш відповідним домашнім партнером для цього знака, прагне проводити час поза домом. Але обидва вони повинні будуть вчитися розуміти і враховувати інтереси один одного. Що стосується Бика, з часом він здасться похмурим, сварливим і похмурим, а Дракон може втекти з усіма грошима Собаки.

П.С. Я вважаю, що характеристики особистості більш правильно описує знак дня народження, а не знак року народження.
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024