Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Китайський гороскоп: Щур (характеристика знака). Китайський гороскоп тварин за роком народження. Позитивні і негативні сторони знаку - Щур за китайським гороскопом.

Статті по Фен-шуй: Фен-шуй прогнози, гороскопи

Китайський гороскоп: Щур (характеристика знака)

Китайський гороскоп: Щур (характеристика знака)

Будучи першим зі знаків китайського Зодіаку, Щур означає початок. У китайському календарі місяць (грудень), який визначається знаком Пацюка, включає в себе найкоротший світловий день. На старих китайських годинниках опівночі позначалася зображенням Щура, що означало початок нового дня. Час «Щура», або, по суті, подвійна година, триває з 23.00 до першої години ночі.

Задовго до того як були застосовані назви тварин, в Китаї для позначення першого знака використовувалося зображення немовляти, яке представляло собою творення, натхнення і генерування ідей або вчинків.

З огляду на, що час щура доводиться на північ, той хто народилася під цим знаком може бути вченим, який ночами подовгу засиджується над книгами. Ця людина готова ночами сидіти над вирішенням складних проблем або загадок до отримання правильної відповіді. Але якщо пацюк і здатний здійснити складні проекти на папері, то він намагається ухилитися від практичного боку справи, часто залишаючи іншим доводити почату справу до повного завершення. Такі, хоча і вельми корисні, люди навряд чи зможуть змінити свою натуру.

Всі представники цього знака воліють бути на самому початку будь-якої справи, а не при його завершенні. Вони комунікабельні і надають одна одній підтримку, в стані дивним чином вести за собою інших і мають хороші зв'язки, що дозволяють реалізувати задумане.

Через погане почуття гумору Щура часто розуміють занадто буквально і неправильно, в результаті дуже багато цінних аргументів не спрацьовує, тому що Щури не здатні викласти свою точку зору в стислій і зрозумілій формі. Дивно, але їх доводиться звинувачувати за те, що вони не здатні вловити іронію, до якої часом вдаються інші.

Що стосується вміння розпорядитися сімейним бюджетом, то такі люди приймають іноді спонтанні рішення. Зрозуміло, вони вміють витрачати гроші з розумом, але при їх творчій натурі часом емоційний початок бере гору над раціональним. Час від часу ці люди здатні привести сімейний корабель в тиху гавань. Занадто багато часу йде на те, щоб Щури, нарешті, зрозуміли, що за ситими часом, можуть прийти голодні роки, а тому доцільно завжди мати про всяк випадок запас ресурсів.

Хоча сімейні узи і важливі для таких людей, але тим не менше вони не є першорядними. Маючи незалежний характер, вони відносяться до тих членів сім'ї, які можуть створити свою домівку далеко від того місця, де раніше ними були пущені коріння. У разі виникнення сімейного конфлікту думка Щурів буде найбільш вагомою.

Щури в змозі вибрати будь-яку кар'єру або професію, яка дозволяє їм використовувати свої творчі здібності. Вони легко встановлюють контакти, володіють даром переконання і, можливо, даром маніпулювання іншими людьми. Вони також пристосовані для роботи вчителями або адвокатами.

Хоча цих людей не дуже хвилює власна зовнішність (вони вважають, що інші повинні і без цього побачити їхню справжню сутність), Щури, якщо це буде потрібно, можуть справити хороше враження своєю зовнішністю.

Ідеальний партнер: Ідеальним партнером Щура буде або Дракон, або Мавпа: обидва поділяють розуміння з Щуром важливості новизни і екзотики. Деякі Щури можуть бути корисними вдома, на роботі або в громадському житті, але оскільки інтереси Мавпи і Дракона дуже схожі, то вони не в змозі додати щось нове до досвіду Щура. Якщо Щур бажає виконати другорядну роль в цих взаєминах (хоча це малоймовірно), тоді або Собака, або Тигр можуть бути придатним і стимулюючим їх партнером.

П.С. Я вважаю, що характеристики особистості більш правильно описує знак дня народження, а не знак року народження.
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024