Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Китайський гороскоп: Півень (характеристика знака). Китайський гороскоп тварин за роком народження. Позитивні і негативні сторони знаку - Півень за китайським гороскопом.

Статті по Фен-шуй: Фен-шуй прогнози, гороскопи

Китайський гороскоп: Півень (характеристика знака)

Китайський гороскоп: Півень (характеристика знака)

ДО ЧОГО Ж СКЛАДНИЙ ХАРАКТЕР у Півня! Це частково видно з суперечливої символіки Півня: хоча він асоціюється з сигналом настання сходу сонця, проте на китайських годинниках він означає час заходу сонця, коли птахи повертаються в гнізда на нічліг.

Ось чому саме Півень асоціюється з будь-якою діяльністю в вечірній час. Під впливом Півня знаходяться такі галузі творчості, як музика, малювання, декламація, театр, концертна діяльність тощо.

Хоча Півень відноситься до Інь - жіночого знаку, він вважається надмірно наполегливим і самим наполегливим з усіх знаків Інь і тому в якійсь мірі володіє багатьма якостями Ян, настільки притаманними авторитетному і значному Тигру. Півні скоріше гарні оратори і любителі поговорити, ніж цікаві співрозмовники, причому вони не роблять свідомих зусиль, щоб якось пом'якшити характер різких висловлювань. Їх відверта і пряма манера висловлювати свої думки може видатися надто різкою і часто сприймається як явна грубість.

У домашніх умовах подібна манера поведінки не залишає сумнівів в тому, хто є справжнім господарем. Може тільки пожаліти людину, чия поведінка викличе невдоволення з боку Півня. При цьому Півень не обов'язково може бути фактичним главою сім'ї, але в будь-якому випадку його значимість ніколи не ставиться під сумнів.

В фен-шуй сенсі поняття «Півень» і «гроші» - майже ідентичні. Хоча Півні мають гостре чуття ділових людей та ощадливо відкладають кошти про запас, тим не менш, вони час від часу порушують деякі статті бюджетних витрат, відкрито демонструючи разюче марнотратство. Народжена під знаком Півня жінка більш схильна нести гроші в будинок, ніж Півень-чоловік, який скоріше буде їх тринькати.

Прагнуть завжди бути першими серед тих, хто може почути щось нове або передати останні новини, Півні володіють всіма необхідними якостями, що дозволяють їм стати хорошими газетярами і співробітниками журналів. Але яку б кар'єру не вибрали б Півні, ті аспекти трудової діяльності, яким притаманний жіночий характер, будуть для них більш вдалим.

Як і сільські півні, люди, що народилися під цим астрологічним знаком, вважають за краще вставати рано вранці, щоб приступити до справ, і не сплять задовго до того, як прокинуться інші члени сім'ї. Як правило, їм потрібно менше сну для відновлення сил, ніж іншим людям. Вони можуть висловлювати занепокоєння з цього приводу, вважаючи це порушенням діяльності їх організму. Але це не стане проблемою при правильній побудові їх робочого розпорядку дня. Проте є один фактор в їх поведінці, за яким слід ретельно стежити в повсякденному житті. Прообраз цього знака не дарма був в древнім символом винної пляшки. Один Півень в повному гороскопі не рахується несприятливим знаком. Коли ж з'являється другий або третій Півень при позначенні таких понять, як година, день і місяць, це може вказувати на небезпеку зловживання алкогольними напоями, наркотиками або лікарськими препаратами.

Народжені під знаком Півня люди горді і завжди люблять робити сприятливе враження на оточуючих. Їм обов'язково потрібно бути сучасними і одягненими за останньою модою. Разом з тим вони відкинуть будь-який відверто кричущий і зухвалий одяг. Їм подобається, щоб оточуючі висловлювали їм своє захоплення, але не в якому разі не з подиву. Ці люди виключно вибагливі і розбірливі до одержимості в тому, що стосується їх зовнішності, одягу і косметики. Помітивши хоч найменший непорядок в своїй зовнішності, вони відчувають не тільки сором, але і жах, що вельми важко зрозуміти менш чутливим людям.

Ідеальний партнер: Кому може сподобатися така непередбачувана і разом тим приваблива особистість? Тим, хто зробить такий вибір, повинно бракувати тих якостей, якими вони найбільше захоплюються в Півні, хоча інші люди можуть порахувати властивості характеру Півня найменш привабливими. Впевнений, надійний Бик і спокійна і стримана Змія є для Півня хорошими партнерами. Вівця або Свиня здатні стати партнерами і створити обстановку домашнього затишку. Що стосується Тигра, Коня або іншого Півня, то їх чекає гостре суперництво один з одним, і не один не буде знати, хто ж з них справжній лідер.

Я вважаю, що характеристики особистості більш правильно описує знак дня народження, а не знак року народження.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024