Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Китайський гороскоп: Мавпа (характеристика знака). Китайський гороскоп тварин за роком народження. Позитивні і негативні сторони знаку - Мавпа за китайським гороскопом.

Статті по Фен-шуй: Фен-шуй прогнози, гороскопи

Китайський гороскоп: Мавпа (характеристика знака)

Китайський гороскоп: Мавпа (характеристика знака)

НАЗВИ зодіакальних знаків тварин і Мавпи і Півня мають мало спільного зі своїми давніми знаками, але вони засновані на їх астрологічній інтерпретації по фен шуй. Ці два знаки разом поєднують вміння і технологію: якість Ян представляє все, пов'язаної з технікою і важким машинобудуванням, а його протилежність Інь - дизайн і ручну роботу.

На китайських годинниках годину Мавпи – останню годину світлового дня, що закінчується безпосередньо перед заходом сонця. Древній символ, відображав цей знак, показував розтягнуту на рамі шкуру, яка б означала щось, що розтягується з трудом.

Мавпа – популярний персонаж в китайських легендах, неслухняний і пустотливий в класичній казці, який супроводжував ченця Ксуан Цаня під час його небезпечної і ризикованої подорожі на захід. В епічних поемах мавпа втілює собою суть людської натури, її крихкість і моральну нестійкість, яка, однак, може бути поліпшена завдяки добрим справам і наполегливій роботі.

Астрологічна символіка Мавпи полягає в легкості, що проявляється так само як в словах, так і в справах. Вона здатна до робіт по металу, починаючи від найдрібніших деталей при роботі з ювелірними виробами і до величезних споруд, такі як машини і мости. Людина, що народилася під знаком Мавпи і не володіє золотими руками, дуже балакуча і має гострий язик, що дозволяє їй успішно виконувати роль адвоката в суді.

Але такі якості Мавпи, як дар красномовства і здатності до дотику, слід використовувати на благо. З одного боку, руки носія цього зодіакального знака здатні виконувати складні хірургічні операції; але з іншого боку, його руки можуть успішно відкривати банківський сейф. Що опинилася на лаві підсудних Мавпа може вразити юристів умінням захистити себе, вміло відстоюючи свої позиції. Коли про кого-небудь говорять, що він винахідливий, як Мавпа, то до вчинків такої людини слід ставитися з великою обережністю. Те, що може початися як прагнення людини поліпшити своє життя, насправді здатне обернутися повною катастрофою для нього при неправильному використанні здатності цього знака до винахідливості. Фінансова ситуація Мавп часто нестійка, проте бувають і кращі часи, можливо навіть пов'язані з багатством. Секрет цього криється в здатності даного знака використовувати будь-який шанс для досягнення успіху.

Якщо Мавпа є главою сім'ї, то в такому будинку досить важко підтримувати спокійну атмосферу, оскільки молоді члени цієї родини наслідують свого надмірно активного батька - носія цього знака. Але завжди один з членів сім'ї в скрутній ситуації повинен служити опорою і захистом.

Маючи гідних партнерів, що володіють достатніми ресурсами і мають певну мету, Мавпа здатна проявити себе поруч з ними в яскравій творчої діяльності, йдучи з головою в здійснення своїх амбітних проектів, що викликають захоплення оточуючих. Якщо Мавпа стає більш мудрою в результаті життєвого досвіду, то вона не дозволить, щоб досягнуті положення і багатство взяли б верх над сутністю її натури. Навпаки, вона знову почне будувати плани і проекти, здатні принести користь всім.

Однак в колективі Мавпа може вести себе досить непомітно, вважаючи за краще носити щось незначне і  що не настільки кидається в очі, уникаючи яскравих проявів в одязі. Вона любить невеликі прикраси або вишивку на предметах туалету, а також вельми витончені ювелірні вироби. Все це відображає риси її складного характеру.

Ідеальний партнер: З такими партнерами, як Щур і Дракон, один з яких виступає як супутник життя, а інший в якості родича чи друга, Мавпа може домогтися вражаючого особистого успіху і досягти висот людського щастя. Ось чому завданням Мавпи є пошук цих двох партнерів. Для більш скромного життя дружбу, комфорт і безпеку на все життя забезпечить Кінь, а веселі дні вона могла б мати з Собакою. Що стосується Тигра, то навряд чи він стане слухняним і податливим партнером.

П.С. Я вважаю, що характеристики особистості більш правильно описує знак дня народження, а не знак року народження.
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024