Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Китайський гороскоп: Кролик (характеристика знака). Китайський гороскоп тварин за роком народження. Позитивні і негативні сторони знаку - Кролик за китайським гороскопом.

Статті по Фен-шуй: Фен-шуй прогнози, гороскопи

Китайський гороскоп: Кролик (характеристика знака)

Китайський гороскоп: Кролик (характеристика знака)

М'ЯКИЙ ПО ХАРАКТЕРУ КРОЛИК добре поєднується з жорстоким Тигром. Ці знаки виглядають контрастно і по суті є протилежними сторонами однієї і тієї ж медалі: Тигр завойовує собі простір за допомогою відкритої агресії і своєї життєздатності. А Кролик досягає цієї мети за допомогою такту і дипломатії. Звідси випливає важливий урок: те, що не можна дістати силою, може бути виграно за рахунок тонкощі, розуму і хитрості.

Астрологам минулого було легко прийняти рішення про вибір Кролика четвертим знаком китайського Зодіаку. Він символізує схід сонця, тобто час, коли кролики виповзають зі своїх нір. Місяць Кролика завжди включає в себе період весняного рівнодення. Таким чином, знак Кролика прямо асоціюється з весною і всіма її радощами, на світанку і новими обіцянками, свіжістю, відновленням сил і відродженням надій на краще майбутнє.

Кроликам притаманний весь набір якостей людей, які люблять дітей і тварин: це, перш за все, ніжність і здатність доглядати за іншими. Вони також люблять квіти і рослини і люблять займатися садівництвом. Але вони рідко беруться за управління великими сільськогосподарськими фермами, так як цей вид діяльності не приносить їм естетичного задоволення. Інші асоціації між знаком Кролика і доглядом за рослинами можна побачити у відомій китайській казці. У ній розповідається про Кролика, який прилетів з місяця, де він, як вважається, живе до наших днів і помішує котел з магічними відварами, готуючи еліксир безсмертя. Коли китайські діти дивляться на повний місяць, то замість людини на Місяці вони бачать Кролика, зайнятого своєю роботою. Таким чином, Кролик також асоціюється з мистецтвом зцілення від недуг і приготуванням ліків. Людей, що народилися під цим знаком тягне будь-яка професія, пов'язана з доглядом за хворими і бідними людьми. Гроші для них менш важливі, ніж громадські обов'язки.

Кролику потрібно спілкування з людьми, і він здатний зав'язувати міцні дружні зв'язки. Цілком ймовірно, з усіх 12 тварин тільки Кролика найменше цікавить його особисте благополуччя: він вважає за краще уникати конфліктних ситуацій, але проявляє законний гнів, коли беззахисній людині роблять боляче.

Кролика зазвичай люблять в сім'ї: у нього самою природою закладено прагнення допомагати батькам і молодшим членам сім'ї. Він рідко докучає іншим своїми проблемами.

Гострий зір, що дістався кролику від природи перетворюється у цього знака Зодіаку в здатність відрізняти хибне від істинного.

Типовий Кролик воліє рано вставати вранці, але захоплення активним громадським життям, найімовірніше, викликає у нього фізичні перевантаження. При необхідності працювати в позаурочний час Кролику буде важко успішно справлятися зі своїми професійними обов'язками

В одязі Кролик віддає перевагу природним кольорам і національного колориту, вважаючи за краще вписуватися в навколишнє оточення.

Ідеальний партнер: Кролик може скласти ідеальну пару практично для представників всіх знаків китайського Зодіаку. Але хто ж тоді може бути ідеальним партнером для Кролика?

Зрозуміло, міцні узи можливі з іншими Кроликами, з якими його об'єднують спільні інтереси. Але в плані любові до дітей і відношенню до сімейного життя Кролям близькі любляча комфорт Свиня і непохитно вірна Вівця. Оскільки сильний Тигр - Ян, є напарнику Кролику - Інь, вони можуть скласти чудову сумісну пару. Однак Кролику слід за всяку ціну відкидати претензії з боку чарівного Дракона, чия чарівність швидко зникає.

П.С. Я вважаю, що характеристики особистості більш правильно описує знак дня народження, а не знак року народження.
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024