Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Китайський гороскоп: Кінь (характеристика знака). Китайський гороскоп тварин за роком народження. Позитивні і негативні сторони знаку - Кінь за китайським гороскопом.

Статті по Фен-шуй: Фен-шуй прогнози, гороскопи

Китайський гороскоп: Кінь (характеристика знака)

Китайський гороскоп: Кінь (характеристика знака)

У КИТАЙСЬКОМУ КАЛЕНДАРІ місяць Коня означає середину року. Він включає в себе найдовший світловий день, коли сонце - Великий Ян - світить найсильніше в році. Відповідно година Коня доводиться на середину дня (незалежно від пори року), коли сонце знаходиться в зеніті. Астрологи фен шуй минулого вибирали знак Коня для того, щоб представляти Великий Ян, що асоціюється з чоловіками і їх заняттями поза стінами будинку.

Таким чином, Кінь асоціюється з чоловічою статтю, як в поведінковому плані, так і по характерних рисах. Типові ознаки впливу знака Коня на тих, хто народився під ним, - захоплення громадськими заходами, спортом і грубими жартами. З цієї причини китайські батьки в пошуках нареченої для сина прагнули уникати претендентки, яка народилася під знаком Коня, оскільки побоювалися її переваги в такому шлюбі.

Чоловік, що народився під знаком Коня, вважає за краще, що обидві статі повинні вести суто роздільне життя відповідно до традиційних функцій: чоловік працює в полі і приносить додому урожай; жінка зайнята в домашньому господарстві і ростить дітей. З іншого боку, жінка, яка народилася під знаком Коня - лідер в своєму оточенні. Вона дотримується інших поглядів: обидва партнери в шлюбі повинні розділяти відповідальність і обов'язки по утриманню домашнього господарства і за це отримувати однакову винагороду і визнання в залежності від свого вкладу.

Характер людини, яка народилася під знаком Коня, виключно товариський і конкурентоспроможний. Кінь вважає за краще діяти в якості команди, а не поодинці. Вона може бути фанатиком або носієм революційних ідей, але тільки за умови, що і інші в оточенні будуть такими. Разом з тим її якості лідера і здатність говорити прямо і відверто, не дивлячись на особи, які не викличуть труднощів у придбанні прихильників і послідовників її справи. Навряд чи можна легко змінити думку Коня з різних проблем, з огляду на принциповість і наявність твердих і усталених поглядів. Негативна сторона характеру типового Коня - вона може бути упередженою.

Коні і кредитні банківські картки не дуже добре поєднуються. Вважаючи, що головне - справити сприятливе враження, Кінь часто приймає поспішні рішення в фінансових питаннях. Їй вдається не виходити за рамки бюджету, хоча вона може скоротити витрати на такі предмети, які інші вважатимуть найнеобхіднішими.

Народжені під знаком Коня жінки готові працювати на благо суспільства в різних комітетах і є гідними довіри організаторами. Будь то напрямок на тимчасову роботу з міста в село, торгова конференція або сімейна подія, жінка Кінь - це правильний вибір, щоб задовольнити всіх зайнятих в даному роді діяльності.

Хоча на перший погляд ці люди вважають за краще спорт та іншу діяльність, пов'язану з іншою працею, проте аналіз їх прихованих якостей показує, що вони достатньо розумні і розвинені в інтелектуальному плані. Вони також отримують задоволення від перебування в компанії любителів вирішувати кросворди і досить часто займають лідируючі місця в таких іграх, як бридж, вікторини і т.д.

Хоча Коню не властиво сліпо слідувати моді в одязі, вони не хочуть виглядати старомодними, тому вважають за краще стиль, відповідний останній моді, але непомітний.

Ідеальний партнер: Вівця найкраще підходить в якості партнера на все життя, оскільки Кінь і Вівця поєднують в собі протилежні якості і дві сторони одного партнерства. Іншими бажаними партнерами за умови, що вони не встануть поперек дороги, буде Тигр, особливо якщо це жінка, а також Собака, яка розділить прихильність до проведення дозвілля на свіжому повітрі і до спорту. До партнерів, яких слід уникати, відносяться Щур або Кролик, в той час як Півень буде відволікати увагу Коня. Китайське прислів'я говорить: «Бик і Кінь не можуть перебувати в одному стійлі».

П.С. Я вважаю, що характеристики особистості більш правильно описує знак дня народження, а не знак року народження.
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024