Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Китайський гороскоп: Дракон (характеристика знака). Китайський гороскоп тварин за роком народження. Позитивні і негативні сторони знаку - Дракон за китайським гороскопом.

Статті по Фен-шуй: Фен-шуй прогнози, гороскопи

Китайський гороскоп: Дракон (характеристика знака)

Китайський гороскоп: Дракон (характеристика знака)

Дракон - ЄДИНИЙ Астрологічний ЗНАК, який представляє неіснуючу тварину. Як вважали стародавні китайські астрологи, східна частина небосхилу була відома під назвою Дракон. Це сузір'я було чітко видно на небосхилі пізньою весною в місяць Дракона. Його містичне походження означає, що Дракон і його зодіакальний знак-партнер Змія асоціюються з надприродними силами.

На відміну від західних драконів китайські дракони не мають крил, хоча їх часто зображують літаючими в небі. Бажане місце проживання китайського дракона - водне середовище, і про його присутності можна дізнатися по бурхливих потоків і виру.

У Китаї протягом тисячоліть дракон був символом імператорської влади і могутності, вдалої долі. На своїх зображеннях дракон тримав у роті намисто перлів, а з нижньої частини живота на землю випадали золоті монети.

Людина, яка народилася під знаком Дракона по фен шуй, виявляє воістину фантастичний характер, схильний до екзотики. Це неординарна, надзвичайно екстравертна особистість, химерна, ексцентрична і часто шалена. Характер Дракона такий, що голови присутніх з подивом повертаються до нього ще до того, як він відкриє рот. Коли він говорить, то не допускає і хвилини сумнівів - завжди тільки багатозначні паузи. Якщо Дракон віддає накази і вказівки, то всі повинні йому підкорятися не через страх або улесливості, а через розгубленість перед очевидним нахабством з боку Дракона.

Дракон завжди вдається продемонструвати своє багатство. Він ніколи не відчуває нестачі грошей, хоча вони і не завжди є у нього в кишенях. Насправді найбільша небезпека для Дракона - потреба робити екстравагантні жести, і разюче, що ці неймовірні ризики зазвичай приносять непоганий прибуток.

Народжені під знаком Дракона люди мають живий розум, і в бесідах їх швидка реакція не тільки гіпнотизує, а й бентежить. Вони привертають до себе багато друзів і шанувальників, а й найвірніші з них часто приходять у відчай через очевидної відсутності стабільності і послідовності у вчинках Дракона. Стороннім людям здається, що рішення Дракона тривають рівно стільки, скільки потрібно часу для їх проголошення. Створюється також враження, що він може змінити свою думку через примхи, хоча це зазвичай відбувається тому, що Дракону важко вносити найменші зміни в уже існуючі плани. Він в такому випадку краще закинути їх зовсім, ніж піддавати коректуванню незалежно від можливих важких наслідків.

У родині Дракон може висловлювати суперечливі погляди з тих чи інших поточних проблем. Для нього не має особливого значення, приймаються вони або відкидаються, оскільки він свою справу вже зробив.

З урахуванням того, що Дракон обожнює лестощі і прагне до визнання його професіоналізму і пропонованих їм планів, він ідеально підходить для будь-якої кар'єри, яка носить публічний характер. Ідеальним місцем для Драконів є театр, хоча вони всюди потраплять в поле зору, як тільки почнуть випромінювати свій шарм. Їх будуть також залучати до роботи в фінансових інститутах, так як блиск золота і ювелірних виробів - духовна їжа Драконів.

Завжди нехтує умовностями, Дракон не соромиться носити те, що йому найбільше підходить, незалежно від того, наскільки це шокує оточуючих його людей.

Ідеальний партнер: Особливі якості Дракона найкраще оцінить старанний і наполегливий Щур або спритна і хитра Мавпа. Але ні в якому разі Дракон не захоче опинитися поруч з тихим кроликом. «Коли з'являється Кролик, всі багатства Дракона пропадають», - йдеться в китайському прислів'ї. Іншими підходящими супутниками життя Дракона будуть Тигр і Кінь. У той же час його знак-супутник - Змія - також буде для нього розуміючим і завжди надавати підтримку партнеру.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024