Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Китайський Гороскоп «Чотири стовпи долі». Аналіз Чотирьох Стовпів Долі допоможе вам усвідомити своє місце в світі і зрозуміти, що корисно для вас, а що може принести невдачу.

Статті по Фен-шуй: Карти долі Бацзи

Китайський Гороскоп «Чотири стовпи долі»

Китайський Гороскоп «Чотири стовпи долі»

Згідно древнім даоським поглядам на Природу і Всесвіт, після Великого Вибуху з Великої Порожнечі (Ву Чи) виділилося два начала - активна чоловіча сила Ян і пасивна жіноча сила Інь - дві сили природи, її Батько і Мати, спільно творять Життя. Перше їх творіння - «п'ять стихій» - Дерево, Вогонь, Земля, Метал і Вода, які визначають всі явища і події світу матеріального і тонкого. Вони також визначають схильності і характер людини, все, що сприятливо або несприятливо для неї.

Елементи змінюють один одного в строгій черговості, перебуваючи поперемінно то в своїй янській, то іньській формі. Все починається з енергії Дерева, Весни - це свіжа, зростаюча, що тягнеться вгору енергія, яку можна порівняти зі сходом сонця, з ранньої весни, коли все живе прокидається. Дерево породжує енергію Вогню - гарячу енергію полуденного сонця середини літа, коли все навколо квітне, а людське життя досягає піку свого розвитку. Потім енергія Вогню стабілізується, породжуючи енергію Землі. Їй відповідає кінець літа, коли розквіт вже пройшов, але в'янення ще не настало, тобто час деякого затишшя, рівноваги, життєвого плато. Земля породжує Метал - енергію концентрації, «збору врожаю восени». Це - енергія стиснення, спаду, коли настає пора готуватися до сну. Метал породжує Воду - енергію спокою, холодної зими, коли все живе обійнято сном, але десь в глибині цього холоду уже зріє насіння нового розквіту. Саме ця енергія - енергія Води - дає народження енергії Дерева, і весь цикл починається заново, як зміна дня і ночі, як шлях від народження до смерті. Точно так же, як одна стихія є джерелом для іншої, кожна з них є руйнівником якоїсь із стихій. Наприклад, Вода руйнує (гасить) Вогонь, Вогонь руйнує (плавить) Метал, Метал руйнує (рубає) Дерево і т.д.

На думку китайських астрологів, вчення про п'ять першоелементів повністю описує властивості Всесвіту, і тому тлумачення життєвого циклу і взаємозв'язків елементів за допомогою китайського астрологічного календаря Ся представляється ефективним способом передбачення долі людини, як частини Всесвіту. Календар Ся - це сонячний календар, заснований на русі Землі навколо Сонця, кожен рік, місяць, день і година записані в ньому не числом, а парою китайських ієрогліфів, що позначають п'ять першоелементів. Принцип подвійності стихій знайшов своє відображення в структурі календаря, бо покладені в його основу «п'ять стихій» мають десять циклічних знаків або десять небесних стовбурів, які символізують янський і іньський стан кожного елемента. Календар показує, в який час і в якій послідовності різні стихії і енергії виявляють свій вплив. На відміну від багатьох інших видів передбачення долі, які потребують складання складних натальних карт із зазначенням розташування планет, Чотири Стовпи Долі унікальні по своїй простоті. Ви звіряєтеся з календарем і записуєте рік, місяць, день і годину народження людини у вигляді восьми китайських ієрогліфів.

День народження людини являє її особистість, а сім інших ієрогліфів дають уявлення про якості її характеру, її оточенні і творчий потенціал. Метод Чотирьох стовпів долі заснований на концепції, що особистість і здібності людини визначаються елементами, що переважали під час її народження. Основний принцип методу - гармонія і рівновага, тобто добре врівноважений взаємозв'язок між елементами в момент народження людини приносить удачу і благополуччя. У міру дорослішання людини п'ять елементів, представлених в її гороскопі, починають взаємодіяти один з одним, приводячи її до успіхів і невдач, тому гороскоп дозволяє визначити потенційно найбільш небезпечні або найбільш успішні періоди вашого життя. Ваша доля у першу чергу залежить від ваших індивідуальних якостей, і тільки в другу чергу від зовнішніх обставин. Саме характер, інтереси, таланти і здібності кожного з нас визначають те, де ми знаходимося і те, що нас оточує. Долю можна поліпшити, правильно вибудувавши свій життєвий шлях, тобто знайшовши ту роботу, на якій ви в кращому ступені можете проявити себе, або тих партнерів, з якими ви зможете правильно вибудувати відносини і домогтися успіху. Інформація про вдалі і невдалі періоди вашого життя допоможе вам правильно вибудувати свою кар'єру стратегічно, щоб не розтратити сили даремно, і докласти зусиль в потрібний час і в потрібному місці.

Аналіз Чотирьох Стовпів Долі допоможе вам усвідомити своє місце в світі і зрозуміти, що корисно для вас, а що може принести невдачу.

Це дає можливість точно оцінити свої шанси в прийнятті тих чи інших рішень, мудро розподілити зусилля, діяти своєчасно і напевно. Чотири Стовпи Долі показують, як знайти відповідних ділових партнерів, і як створити гармонійний сімейний союз. У Китаї перед укладенням шлюбу батьки нареченого і нареченої обов'язково обмінюються «вісьмома знаками», відомостями про рік, місяць, день і час народження своїх дітей. Аналізуючи свою Долю і Удачу, ви теж дізнаєтеся про себе і людей, що оточують Вас, багато нового і корисного.

Цінність цієї оригінальної системи полягає не тільки в її точності та ефективності, а й в розумному поясненні і тлумаченні людської природи, які завжди можуть служити керівництвом до більш урівноваженого і гармонійного життя. Тому багато цінують і поважають метод Чотирьох Стовпів Долі не просто як систему передбачення долі, але і як життєву філософію.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024