фен шуй дому, Карта долі Ба Цзи консультація (гороскоп)
Статті по Фен-шуй: Фен-шуй прогнози, гороскопи

Китайський гороскоп: Бик (характеристика знака)

Китайський гороскоп: Бик (характеристика знака)

У ДРЕВНЬОМУ КИТАЇ В ДЕНЬ, схвалений астрологами, сам імператор особисто прокладав першу борозну року на ріллі за допомогою бика. Щорічний китайський альманах завжди починався з картинки хлопчика або чоловіка, що стоять поруч з весняним биком, і вибір цієї тварини може асоціюватися з закінченням зими. Але оскільки Бик - єдиний знак, який відповідає знаку Бика західного Зодіаку, то цілком можливо, що китайські астрологи фен шуй запозичили цей символ з Заходу.

Люди, що народилися в роки Бика, – це ті, хто будує і розвиває, доводячи все до досконалості. До них відносяться такі особистості, які володіють даром передбачення і терпінням, необхідним, щоб посадити жолудь і виходжувати його до того часу, поки він не перетворитися на дуб. Вони не цураються рутинної роботи і віддають перевагу перевіреному і давно створеному, ніж новому і невизначеному.

Такі їх якості, як надійність і відповідальність, завоювали їм багато шанувальників в цьому неспокійному і постійно мінливому світі. Це дозволяє їм зайняти високі посади як в управлінському апараті, так і в політичній сфері. Завдяки рішучості у важких ситуаціях і малоймовірною можливості для Биків звернути з уже обраного шляху, вони в змозі легко протистояти самим серйозним противникам і опонентам. Зрозуміло, подібна непохитність напевно стане також причиною появи у них ворогів, але останні навряд чи зможуть здобути перемогу і добитися значного успіху в будь-якому суперництві з Биком за владу. Не дарма існує китайська приказка, яка говорить, що «один бик здатний боротися з двома тиграми». Цілком ймовірно, що небезпека для Бика може з'явитися зовсім несподівано з того боку, звідки він її і не чекає. Друг, на якого по помилці не звертали уваги, може образитися і навіть образитися і стати, таким чином, ненадійним.

Бик належить до трійки – разом з Півнем і Змією, яка в цьому поєднанні є проникливих фінансистів та інвесторів. Але без цих двох Бик віддає перевагу збирати кошти, а не вкладати їх. Бик природно тяжіє до будь-якої професійної роботи, пов'язаної із землею. Він буде цінним придбанням для будь-якої організації, оскільки завдяки його обережному і систематичному управлінні фінансове становище компанії поступово покращиться.

Хоча Бик може справити враження статечної і формально казенної людини, в глибині його серця живе традиційно романтична жилка, здатна проявитися тільки в інтимному колі друзів і близьких. Свою любов до прекрасних речей в літературі і мистецтві Бик ретельно приховує, а окремі прояви, сплески внутрішньої культури часто дивують людей, які вважали, що добре знають всі сторони характеру Бика.

Бик намагається показати, що його не дуже цікавлять питання моди, але при цьому він завжди одягнений відповідно моменту, вважаючи за краще класичний стиль, який навряд чи виявиться не до місця.

Ідеальний партнер:

Найімовірніше, Бик вибере партнера, який близький до його виробничого середовища, але тільки в іншому сусідньому департаменті. Їм може виявитися Півень зі світу торгівлі або Змія з середовища юристів. Незважаючи на їх протилежні погляди, Бик і Півень притягуються один до одного як магнітом, і між ними встановлюється міцний зв'язок; Бика залучають зовнішній вигляд Півня і його манера тримати себе, що стосується Півня то йому подобається чесність і невибагливість Бика. Аналогічно схожість інтелектуальних і фізичних якостей Бика і Змії також робить їх ідеальною парою.

П.С. Я вважаю, що характеристики особистості більш правильно описує знак дня народження, а не знак року народження.

Піділіться сторінкою "Китайський гороскоп: Бик (характеристика знака)"

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті

Поділіться стрінкою з друзями "Китайський гороскоп: Бик (характеристика знака)"


Задати питання по карті долі Ба цзи, гороскопу на рік, Фен шуй дому і квартири.

Увага! Свої питання краще писати в месенжер Facebook

Категорія питання *
Рік
Місяць
День
Час
Консультація по Фен-шуй дома, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2020