Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Китайські дзвіночки фен шуй називають одним з найкрасивіших і потужних оберегів, який розсіює негатив і дарує радість мешканцям будинку

Статті по Фен-шуй: Фен-шуй: символи, талісмани

Китайські дзвіночки в фен шуй

Китайські дзвіночки в фен шуй

У східному вченні про гармонізацію простору існують предмети, які можуть позитивно або негативно впливати на обстановку в будинку.

Китайські дзвіночки фен шуй називають одним з найкрасивіших і потужних оберегів, який розсіює негатив і дарує радість мешканцям будинку. Давайте поговоримо про те, як цей предмет може виглядати, яке значення несе і де його краще розташовувати, щоб він «працював» на благо домочадців.

Історія дзвіночка

Чудодійна сила дзвіночків відома ще з давніх часів. Цей дивовижний предмет використовувався в якості сильного магічного амулета ще нашими предками. Дзвіночки вішали на священні дерева, зашивали в одяг для захисту від псування і пристріту, а також розміщували над могилами.

Навіть вчені не обійшли стороною цей феномен, і з'ясували, що дзвін дійсно може позитивно впливати на атмосферу і людину, оскільки він йде на особливих ультразвукових хвилях.

Використовували цілющу силу дзвіночків і народні знахарі. Вважалося, що сальний наліт, знятий з дзвону, лікує кілька видів лишаю і інші шкірні захворювання. У слов'янських традиціях жінки вмивалися в джерелі під час звучання великодніх дзвонів - це покращувало здоров'я і додавало краси.

І, звичайно ж, під дзвін на Різдво починали ворожіння дівчата - вважалося, що чудодійний звук робить передбачення правдивими.

Дзвіночок по фен шуй: значення

У традиціях фен шуй дзвіночкам приділяється особлива увага. Вважається, що цей предмет здатний на багато що. Так, наприклад, його чудодійне звучання розганяє негатив, що накопичився в приміщенні і притягує в простір позитивну енергію Ци.

Спеціальна дзвонова конструкція з тонких трубочок, звана музикою вітру, не тільки захищає будинок від негативних впливів, а й дарує домочадцям радість і гарний настрій.

А ще китайські дзвіночки вміють затримувати в приміщенні позитивну енергію, не даючи їй йти з повітряними потоками через двері або вікна.

Парні дзвіночки фен шуй добре працюють для залучення другої половини: якщо самотня людина повісить їх у себе вдома, її обраниця або обранець дуже скоро з'являться, почувши їхню музику. Дзвіночки можна вішати не тільки вдома, а й на роботі: вважається, що їх звучання запобігає сварки між співробітниками.

Маленький китайський дзвіночок можна носити з собою в якості дорожнього оберега.

Як правильно вибрати дзвіночок

Перед тим, як купувати подібний оберіг, потрібно визначитися з його зовнішнім виглядом. Давайте розглянемо, які бувають дзвіночки і для яких цілей вони підходять.

Матеріал, з якого виготовляється захисний талісман для будинку, може бути будь-яким, крім пластмаси – такі дзвіночки несуть виключно декоративний сенс і на енергетику простору ніяк не впливають. Найбільш популярні матеріали – це метал і дерево. Рідше використовується кераміка і фарфор.

«Правильний» дзвіночок обов'язково повинен мати порожнину, щоб язичок, стикаючись з нею видавав певний звук. У музиці вітру порожніми повинні бути трубки - якщо вони будуть заповнені, енергія не зможе потрапити всередину і трансформуватися, тому такий предмет перетвориться на звичайний декоративний елемент і не зможе захистити вас і ваше житло.

Найпоширеніші варіанти для будинку – це одиночний дзвіночок на червоній підвісці з довгим язичком, парні дзвіночки і музика вітру. Остання може мати різну кількість трубочок, а також різні декоративні елементи, наприклад, пір'я, монети, зірочки, сердечка і інші форми.

Найголовніший критерій, за яким потрібно вибирати такий талісман – це його звучання, оскільки воно набагато важливіше зовнішнього вигляду.

Перед тим, як купити дзвіночок, обов'язково послухайте, як він звучить – звук повинен вам подобається і не викликати роздратування. Тільки в такому випадку амулет буде працювати правильно.

Якщо ви хочете, щоб талісман допоміг вам в певній сфері життя, зверніть увагу на нанесений на нього візерунок – на дзвіночках і музиці вітру можуть бути вигравірувані або намальовані різні символи і ієрогліфи, що приносять удачу, любов, гроші, покликання. Підбирайте той, який найбільш підійде до вашої ситуації.

Дзвіночок фен шуй: куди повісити?

А тепер поговоримо про найбільш важливий момент – куди і як правильно повісити дзвіночок фен шуй. Як ви знаєте, східне вчення поділяє будь-який простір на зони і сектори по фен шуй, відповідні сторонам світу. Саме на них і потрібно орієнтуватися при пошуку відповідного місця для цього потужного захисного оберега.

Дерев'яні дзвіночки найкраще вішати на сході і південному сході – там вони посилять енергетику сім'ї та привернуть в будинок грошовий потік. Якщо ви хочете розмістити в цих секторах музику вітру, для східної зони вибирайте талісман з трьох трубочок, для південного сходу – з чотирьох.

Можна використовувати дерев'яні талісмани і в південній частині квартири, тому що стихія цієї зони – Вогонь, і амулет з дерева посилить стихію і тим самим активує зону слави і визнання.

Керамічний повітряний дзвіночок фен шуй буде доречний в північно-східній, південно-західної або центральній частині житла, оскільки кераміка підсилює енергію Землі, відповідну цим секторам.

Для південного заходу буде досить музики вітру з двома трубочками, а ось для північного сходу потрібен сильніший талісман - з восьми трубочок.

У західній і північно-західній частині житла панує стихія Металу, тому в цих зонах до речі буде металевий повітряний дзвіночок фен шуй.

Для північного заходу можна вибрати найменший китайський дзвіночок, в який потрібно дзвонити якомога частіше для залучення покровителів в своє життя, або повісити там музику вітру з шести трубочок.

На заході використовуйте талісман з сімома трубочками.

Якщо у вашому будинку або квартирі є довгий вузький коридор, який упирається в туалет або ванну, краще за все повісити музику вітру або дзвіночок в його центрі, оскільки це запобіжить витоку доброчинної енергії Ци. Можна також вішати амулет по центру дверної коробці в кімнаті, яка знаходиться в кінці незручного коридору.

Відмінне місце для захисного талісмана – це вікно: коли ви будете відкривати і закривати штори, дзвіночки почнуть звучати, а значить негативна енергія покине ваш простір. До речі, дзвони, що знаходяться над вікном, вміють відображати негативну енергію від кутів будівель, ліній електропередач, галасливої ​​траси та одиноких дерев, якщо ці об'єкти знаходяться прямо у вас за вікном.

В цілому по фен шуй можна розміщувати дзвіночки не тільки в найбільш підходящих секторах, але і там, де вам найбільше подобається, оскільки ці талісмани будуть працювати в будь-якому випадку. Найважливіше – магічний талісман повинен висіти там, де проходять повітряні потоки, наприклад, біля дверей або вікна, щоб він міг видавати свої цілющі звуки.

Не варто поміщати музику вітру над вашою головою, наприклад, в спальні або робочому кабінеті.

Ви не повинні зачіпати їх маківкою, тому не вішайте дзвіночки занадто низько, але і занадто високо, наприклад, під самою стелею – не найкраще місце. Можна розмістити китайські дзвіночки фен шуй на люстрі, але в тому випадку, якщо під нею не розміщено диван або стіл, за яким ви часто сидите.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024