Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Китайська астрологія. Бацзи Суаньмін (4 Стовпи долі). Це китайська прогнозна астрологічна система, яка дозволяє пізнати долю людини, а пізнавши - використовувати на своє благо

Статті по Фен-шуй: Карти долі Бацзи

Китайська астрологія. Бацзи Суаньмін (4 Стовпи долі)

Китайська астрологія. Бацзи Суаньмін (4 Стовпи долі)

«4 Стовпи Долі» або «Бацзи Суаньмін» - це китайська прогнозна астрологічна система, яка дозволяє пізнати долю людини, а пізнавши - використовувати на своє благо отримані дані, щоб не плисти проти течії прикладаючи масу зусиль, а спокійно рухатися по Долі, отримуючи від життя задоволення.

Розрахунки в системі "4 Стовпи долі" ( "Бацзи Суаньмін") базуються на даних про час, дату і місце народження. Для кожної конкретної дати народження за китайським сонячним календарем розраховується набір даних, що складається з чотирьох пар знаків, які разом складають 8 китайських ієрогліфів. У цих даних закладені основні параметри і характеристики долі людини.

Розрахунки за методикою «4 Стовпи долі» дають можливість визначити, який характер, схильності і таланти дано людині від народження, і яких якостей їй не дістає.

Який життєвий шлях уготований людині, які події можуть відбутися в житті, яка поведінка, які професії, партнери і т.д., найбільш сприятливі для індивідуального розвитку протягом певних проміжків часу, і протягом усього життя.

За яких умов, і в якому напрямку діяти, щоб найкращим чином реалізувати свій потенціал і бути багатим, коханим і здоровим. А також, дозволяє отримати відповіді на багато питань, що виникають в різних життєвих ситуаціях.

За допомогою розшифровки ба цзи карти "4 Стовпи долі" даються практичні рекомендації, як знайти особисте щастя, як зміцнити здоров'я, як домогтися добробуту, що потрібно зробити для того, щоб задіяти весь позитивний потенціал своєї Долі.

У традиційному китайському суспільстві долю людини прораховують карту долі таких основних випадках (звичайно можливі і інші):

  • Відразу ж після народження дитини, розраховують показники здоров'я і можливості виникнення дитячих хвороб.
  • Коли дитина трохи підростає, визначають основні риси характеру, здібності, таланти, щоб максимально сприяти їх розвитку.
  • Перед закінченням школи, щоб вибрати сприятливу профессію.
  • При виборі або зміні місця роботи, при відкритті свого бізнесу.
  • Коли людина вирішує створити сім'ю, прораховують «Стовпи Долі» потенційного партнера для укладення гармонійного шлюбу, а також сприятливе для заміжжя або одруження час, сумісності в парі за датою нарождення.
  • Після весілля, щоб зрозуміти, як краще будувати сімейне щастя.
  • Після першого сімейного скандалу, щоб розібратися, що призвело до конфлікту і як зробити відносини гармонійними.
  • При виникненні будь-яких турбот або життєвих ситуацій, які можуть істотно вплинути на подальше життя.
  • Коли людина починає старіти і йде здоров'я.
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024