Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Як купити квартиру мрії по феншуй: секрети, які ви повинні знати. Правильне розташування будинку і квартири може змінити ваше життя на краще.

Статті по Фен-шуй: Фен шуй квартири

Як купити квартиру мрії по феншуй: секрети, які ви повинні знати

Як купити квартиру мрії по феншуй: секрети, які ви повинні знати

Неважливо, зібралися ви орендувати або купувати нерухомість – на Сході впевнені, що правильне розташування будинку і квартири може змінити ваше життя на краще.

1. Ближче до транспортних артерій

Вибрали район, але ще не визначилися з будинком? Саме час відкрити в інтернеті карту і проаналізувати розташування доріг і річок - селитися біля транспортних артерій було вигідно в усі часи. Добре, коли дорога або канал як би «обіймає» ваш будинок, а ось від будівель, в які буквально врізається проїжджа частина, краще відмовитися. Не чекайте везіння і успіху в грошових питаннях в квартирах, де транспортна розв'язка проходить на рівні вікон - вибирайте поверх вище.

2. Захист по всіх фронтах

Важливий не тільки будинок, в якому ви будете жити, але і його оточення. Хочете відчувати себе під захистом - відмовтеся від покупки квартири в будинку, який стоїть самотньо і придивіться до комплексів будівель. Ні права сторона будинку (чоловіча), ні ліва (жіноча), ні задній фасад не повинні виходити на пустир, обрив або велику водойму - таке розташування захистить вас від фінансових труднощів і проблем в сімейному житті.

3. Вся справа в формі

Правильні форми будівлі і чіткий фасад - зовнішній вигляд будинку, який вам підходить. А ось незвичайних, складних будівель краще уникати - в них не виключені неприємні ситуації, часті сварки і конфлікти. Те ж саме відноситься до будівель на пілонах або квартирах над арочними проїздами - сильне відчуття нестабільності і «підвішеності» забезпечено.

4. Неприємних «сусідів» геть!

Намагайтеся уникати квартир, з вікон яких відкривається вид на об'єкти, що погіршують якість життя - ЛЕП, заводські труби, виробничі об'єкти, сміттєві звалища, гучну парковку, аеродром або залізничні колії. Якщо відмовитися від проживання в такому будинку неможливо, сховайте неприємного «сусіда» з поля зору - наприклад, повісьте щільні штори на всі вікна.

5. Сприятливий поверх

Не знаєте, на якій висоті зупинитися? Насамперед вибирайте той поверх, де буде достатньо сонячного світла, мінімум шуму і приємні види з вікна. Але не забувайте і про вплив енергії чисел - в феншуй вони пов'язані з п'ятьма елементами (вода, дерево, вогонь, земля і метал).

6. Подалі від проходу

Ось ви і на потрібному поверсі, як же вибрати кращу квартиру? Скажіть «ні» житлу навпроти ліфта або сходів, що йдуть вниз - небезпечно для фінансового благополуччя. А ось майданчик перед дверима - це плюс: енергія буде безперешкодно накопичуватися і проникати в ваш простір. Перевірте також, наскільки легко можна знайти квартиру - щоб позитив не загубився по дорозі.

7. Рівняння на сонце

При виборі квартири зверніть увагу на те, щоб сонячна активність і ваш стиль життя відповідали один одному - проблематично починати день з гарним настроєм, якщо ви не любите яскраві промені вранці. Також за компасними вимірами потрібно визначити сприятливість входу по фен шуй.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024