Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Сприятливі і небажані місця для настінних годинників. Куди вішати годинник за правилами фен-шуй

Статті по Фен-шуй: Фен шуй правила

Куди вішати годинник за правилами фен-шуй

Куди вішати годинник за правилами фен-шуй

Сучасна людина навряд чи зможе собі уявити життя без годинника. За ним кожен розписує свій робочий день, звіряє графіки руху транспорту, призначає зустрічі і навіть вимірює швидкості. Для ділової людини час – це ще й гроші, а значить, не можна гаяти жодної хвилини. Той, хто бажає домогтися успіху, не втрачає жодної миті даремно, тому що знає, що час згаяний надолужити дуже важко.

Годинники по фен-шуй – це не просто механізм, що відраховує час, це предмет, який відповідає за енергетичний потік в офісі або житловому приміщенні. Щоб залучити в будинок благодатну енергію Ци і поліпшити енергетичний простір, стародавня даоська практика рекомендує уважно вивчити правила розміщення інтер'єрних годин в будинку, квартирі або офісі.

Сприятливі і небажані місця для настінних годинників

Годинники в будинку або офісі завжди привертають увагу дорослих людей або дітей: одні – цокання, інші – боєм, треті – дизайном. Це підтверджує теорію китайського філософського вчення про те, що хронометри володіють власною енергією і здатні об'єднувати або розподіляти ті енергетичні потоки, які виникають або постійно присутні в приміщенні.

Вважається, що годинник, який зупинився, може поміняти атмосферу в домі: негативу стає більше, відчувається нестача енергії, життя стає нудним або ніби завмирає. Сприятливі часи настануть відразу після лагодження зламаного механізму. Якщо ремонт неможливий, то від такого годинника необхідно позбутися (навіть якщо він антикварний або дуже дорогий, або цінний як пам'ять).

Але іноді негативно проявляють себе працюючі годинники, якщо приміщення для них в квартирі, будинку вибрано неправильно. Годинник в передпокої повинен бути, але місце для нього треба підібрати таке, щоб він не виявився навпроти вхідних дверей. Інакше він, як і дзеркала, буде перешкоджати новим фінансовим потокам або приводити до втрати грошей, виникнення конфліктів.

Кухня, дитяча, вітальня, робочий кабінет – в цих приміщеннях верховенство енергії Ян. Тут людина виявляє активність, зустрічається з гостями, працює. І ці приміщення вважаються оптимальними для розміщення годинника по фен-шуй. А у спальні обстановка повинна бути спокійною, сприяти відпочинку і розслабленню (енергія Інь), тому небажано тут мати навіть будильник (можно використовувати мобільний телефон).

Правила розміщення годинника по сторонах світу

За правилами давнього вчення, потрібно врахувати ще кілька моментів, перш ніж повісити годинник. Щоб визначитися з потоками, які треба підсилити, важливо враховувати форму, колір і матеріал, з якого виготовлені предмети інтер'єру, а також сторони світу, адже у кожної є власна природна стихія. Розташування відповідно до даоського вчення сприятиме збільшенню матеріального достатку, здоров'я, а також зачаття і вихованню дітей.

Однозначної думки про те, що вішати годинник над дверима не можна, у експертів фен-шуй немає. Якщо хронометр вписується в загальний інтер'єр і відповідає всім іншим вимогам, то потоки сприятливої ​​енергії можуть поширюватися на сусідні простори. Суворі правила стосуються тільки місця, де є зламаний або такий що зупинився годинник: його слід полагодити або викинути, щоб оновити емоційний заряд і позбутися від негативу.

Схід і південний схід

Зі східного і південно-східного боку розміщують предмети інтер'єру, виготовлені з дерева. Вони можуть бути округлих форм, мати хвилясті лінії. Відповідне колірне рішення: сині, чорні, зелені, фіолетові. Схід відповідає за зміцнення сімейних відносин, а південний схід – за багатство.

Причому розташовані в цих зонах хронометри будуть не тільки сприяти зміцненню сім'ї та посилення взаєморозуміння, вони будуть стимулювати приплив фінансів з найнесподіваніших джерел (це може бути виграш в лотерею або пропозицію високооплачуваної роботи). На північному сході – будуть сприяти отриманню нових знань.

Південь

Це зона слави і визнання. Настінний годинник, розміщені в південній частині будинку, повинен бути виготовлений з дерева. Допустимий червоного або зеленого кольору, трикутний або прямокутний.

Південний захід і північний схід

Для цих зон підійдуть предмети, які, скоріше, можна віднести до прикрас інтер'єру: з кераміки або фарфору, в рожевому, помаранчевому, жовтому кольорі, квадратної або трикутної форми.

Південний захід – зона любові, північний схід допоможе тим, хто хоче знайти мудрість, нові знання.

Захід і північний захід

Ці зони вважаються кращими для розміщення будь-яких хронометрів (настінних, підлогових, з маятником, з боєм і ін.). Слід надавати перевагу круглим, овальним або квадратним, зроблені з металу і сріблястого кольору.

Захід – зона, яка допомагає розвитку творчих здібностей у дітей, північний захід – у відповіді за залучення надійних партнерів, допомагає здійснювати задумане мандрівникам.

Північ

Ця зона допомагає будувати кар'єру і відмінний вибір для розміщення годинника. Тут можна розмістити круглі предмети з металу, відповідні кольори: чорний, синій, металік.

Пісочний годинник по фен-шуй

Окрім хронометра, який справно виконує свою роботу щомиті, фен шуй рекомендує завести вдома (на робочому місці або учнівському столі), як талісман або оберіг, пісочний годинник. Підійде навіть найменший.

Вони не замінять механічні або електронні по функціональності, але і в якості іграшки їх сприймати не варто. За китайською філософією, основним призначенням пісочного годинника є залучення енергії Ци. Причому вважається, що «живий» пісок, що знаходиться у вічному русі, має більший вплив на навколишній простір, ніж нескінченний рух стрілок. Життєва енергія завжди позитивна і активна в місці розташування пісочного годинника. Добре, якщо він буде оброблений деревом, що сприятливо впливає на атмосферу в приміщенні і настрій людей.

Чи можна використовувати як подарунок?

Годинник треба купувати самостійно, а не отримувати в подарунок. Цей постулат для жителів Піднебесної незаперечний досі. Будь-який хронометр для китайця вважається принизливим презентом, особливо для представників старшого покоління.

Прикмета «дарувати наручний годинник» вважається поганою у багатьох інших народів, але сучасні європейці ставляться до подарунків менш прискіпливо, тому отримані в дар жаданий наручний, настінний або підлоговий годинник не розглядається як якесь застереження. Забобонні люди можуть «відкупитися» від злої долі, віддавши за подарунок дрібну монету.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024