Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Важливі моменти фен шуй і ба цзи. Яка користь Фен шуй і Ба цзи для людини? Що можна отримати використовуючи фен шуй

Статті по Фен-шуй: Значення фен-шуй, теорія

Яка користь Фен шуй і Ба цзи для людини?

Яка користь Фен шуй і Ба цзи для людини?

Про такий термін як "фен шуй" ми ще почали чути в 90-х роках минулого століття. Це було тоді щось екзотичне і не зрозуміле. Минуло небагато часу і зараз важко знайти когось хто не чув про це, не читав статті або можливо звертався за консультацією по фен шуй будинку. Також зараз є не тільки консультанти, але і різні онлайн кури по "феншуй" і "китайському гороскопу ба цзи".

Знанням фен шуй налічується понад 3 тисячоліття. Вони виникли в стародавньому Китаї, а потім передавалися з покоління в покоління щоб дійти до наших днів. Зазвичай те, що цінне і корисне – не забувається. Один тільки цей аргумент може служити показником цінності та корисності фен шуй і практик передбачення ба цзи для людини. Те, що приносить людині матеріальну або не матеріальну користь, цінується і оберігається. Китайці використовували знання ці багато століть і не відкривали їх аж до 20 століття. Тільки в минулому столітті частина даних знань поширилася по всьому світу. А деякі знання з китайської метафізики ще навіть не розшифровані (у Китаї є навіть спеціальні інститути по вивченню цієї спадщини).
Ближче до кінця 20-го століття мистецтво набирає сильну популярність в світі.

Правда тут є одне АЛЕ. У книгах для масового читача починають спрощувати знання класичного феншуй, додають елементи психології. У підсумку, багато книг мають відношення не до "класичного", а так званого "популярного" фен шуй. Цим спрощенням вони просто продавали свої книги. Дають рекламу, що людині потрібно зробити мінімум дій і мінімум знань для того, щоб отримати фінанси, успіх і т.д. А якщо писати про "класичний фен шуй", то не всім це здасться просто, та й ще треба вчитися. Тому хоча "популярний фен шуй" і має частину від "класичного", але це не те.

І результатів від поп феншуй буде мало. Від таких знань люди тільки втрачають час і гроші, якщо замовляють консультацію у "фахівців", які використовують саме такі знання.

Людям пропонують ставити різні талісмани в секторах будинку. Поставив трьохлапу жабу в сектор багатства і тобі обіцяють, що отримаєш багато грошей. Ось саме це і зробило таку репутацію древнім знанням феншуй в світі. Але існують і інші знання по фен шуй , які можна і потрібно використовувати для поліпшення життя людини. В інтернеті є спеціалізовані форуми, де можна задати свої питання по фен шуй безкоштовно тим, хто практикує класичний фен шуй.

Що таке фен шуй і ба цзи? Короткий опис

1. Користь знань по Феншуй

Важливим поняттям в китайській метафізиці і в фен шуй в тому числі, є енергія Ци. Її ще називають життєвою енергією, так як вона не тільки впливає на все живе і не живе, але ще і є присутнім у всьому живому і не живому. Так закладено в цих знаннях. Не залежно від того чи бачимо енергію Ци чи ні, вона впливає на нас, на будинки в яких ми живемо. Не важко здогадатися, що для нас краще, коли енергії Ци до нас приходить достатня кількість і вона хорошої якості. А уникати потрібно руйнівною енергії Ша Ци.

Якщо наш будинок розташований в сприятливому місці по фен шуй і вхідні двері "дивляться" в хорошому напрямку, то мешканці цього будинку можуть розраховувати на поліпшення своєї удачі, фінансових надходжень, здоров'я і т.д.

Для аналізу феншуй будинку розглядають місцевість, де він розташований. Зазвичай розглядається яка там рослинність, наявність водойм, проходження доріг, сусідні будівлі, школа, парк, цвинтар, завод і т.д. Це все буде впливати на сприятливість будинку по фен шуй і на людей, які проживають в цьому будинку.

Другий важливий момент – це компасний напрямок вхідних дверей.Якщо 2 будинки розташовані в одному місці і входи в будинок дивляться в різних компасних напрямках, то сприятливість даних будинків по феншуй з великою ймовірністю буде різна. Але все ж варто відзначити, що на людину впливає не тільки будинок в якому вона проживає, а й її індивідуальна доля.

2. Користь знань по карті долі Ба цзи

4 Стовпи долі або Ба Цзи – це складені на основі часу, дня, місяця і року народження ієрогліфи – 4 пари (8 штук). Вони даються від природи, тому карту ба цзи ще називають картою долі. Аналіз карти долі ба цзи людини допомагає зрозуміти її потенціал від природи, сильні і слабкі сторони, її успіх або НЕ удачу в тих чи інших сферах життя, описує всю життєдіяльність і 10-річні періоди удачі. З неї також можна дізнатися, наприклад, яка професія підходить для максимальної самореалізації, на які області звернути увагу в плані здоров'я, коли буде зустріч чоловіка / жінки для тривалих відносин і про багато іншого.

Це була коротка інформація про користь фен шуй і ба цзи для людини.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024