Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Коропи по фен-шуй символізують собою такі якості, як силу, стійкість, прагнення до досягнення своєї мети і удачу в усьому

Статті по Фен-шуй: Фен-шуй: символи, талісмани

Короп по фен-шуй

Короп по фен-шуй

Коропи по фен-шуй символізують собою такі якості, як силу, стійкість, прагнення до досягнення своєї мети і удачу в усьому. Володарі символу коропа по фен-шуй будуть надихатися на духовне зростання і розвиток, силу духу і ясність розуму. Короп по фен-шуй вважається потужним оберегом для будинку, що захищає оселю від негативного впливу різного роду Ша ци. Значення коропа по фен-шуй також примітно тим, що ця риба здатна наділити свого власника впевненістю в собі, врівноваженістю і спокоєм, а також приверне в особисте життя людини гармонію у відносинах і нагородить здоровим потомством.

Люди, які прагнуть зробити кар'єру, відзначать для себе, що короп по фен-шуй допомагає просунутися по кар'єрних сходах і знайти кращі шляхи для розвитку на своїй улюбленій посаді. Для тих людей, хто займається бізнесом, короп по фен-шуй принесе удачу в справах, допоможе обійти конкурентів і опинитися у виграшному становищі. Тим людям, хто займається духовними практиками, буде також корисно знати про здатність коропа по фен-шуй відкривати нові горизонти для духовного розвитку, інтуїтивної і всепроникної мудрості.

Якщо говорити про загальний вплив коропа на енергетику будинку, то ця риба приваблює в житло достаток і щастя, гармонію і надлишок, як матеріальний, так і духовний. Якщо у вас в будинку буде перебувати статуетка або картина коропа по фен-шуй, тоді ви можете розраховувати на добробут і достаток у всіх сферах життя, особливо у фінансовій.

У символіці талісманів по фен-шуй використовуються такі різновиди коропів, як коропи Коі по фен-шуй, що вважаються рідкісним і цінним оберегом, здатним подарувати своєму власникові взаємну любов і щасливі партнерські відносини (в такому випадку рибки коропи зображуються в парі), а також такий різновид коропа, як арована - одна з найбільш рідкісних рибок, що є дуже потужним символом по володінню незліченних багатств - така риба приверне до вас фінансовий достаток.

Для будинку, куди ви хочете залучити гроші і щастя по фен шуй, підійдуть символи коропів по фен-шуй у вигляді металевих статуеток, картин коропів по фен-шуй, а також живі риби в акваріумі. Якщо ж ви хочете заручитися захистом і підтримкою коропа по фен-шуй від негативних енергій і неприємних подій у своєму житті, підберіть для себе прикрасу з коропом, наприклад, підвіску, браслет, сережки або брелок. Щоб талісман коропів по фен-шуй заряджав енергетику вашого будинку, офісу або вас самих належним чином, його необхідно розмістити в правильному напрямку, тобто секторі. Якщо ви бажаєте зробити кар'єру і просунутися по службі, тоді вам варто розмістити статуетку або картину коропів по фен-шуй в секторі кар'єри, тобто в північному напрямку. Для цього добре підійде робочий стіл, якщо він збігається з даним сектором - на столі амулет у вигляді коропа буде надихати вас на все нові досягнення в роботі і кар'єрі. Для активізації енергій, що сприяють навчанню і успішної здачі іспитів, розмістіть символ коропів по фен-шуй в зоні навчання і знань - на північному сході. Якщо прагнете багатства і стабільного фінансового потоку в своєму житті, активізуйте зону багатства по фен-шуй, розмістивши статуетку або зображення коропа в напрямку південного сходу. Романтичні і сімейні відносини можна налагодити, активізувавши за допомогою коропа по фен-шуй зону любові і романтики, яку представляє напрямок південного заходу.

Також дуже поширеним і дієвим талісманом служить панно або картина із зображенням дев'яти коропів по фен-шуй, адже саме дев'ять коропів в фен-шуй є символом процвітання і фінансового достатку. Дуже добре розмістити таке зображення з дев'ятьма коропами навпроти вхідних дверей, - в цьому випадку удача і багатство будуть входити в ваш будинок і ніколи його не покинуть.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024