Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Конверти для грошей в фен-шуй. Червоний конверт для грошей по фен-шуй використовується в Китаї і за його межами для зберігання грошей

Статті по Фен-шуй: Фен-шуй для грошей

Конверти для грошей в фен-шуй

Конверти для грошей в фен-шуй

У фен-шуй існує величезна кількість символів і талісманів, здатних залучити в наше життя гроші і фінансову стабільність. Поряд з безліччю статуеток різних тварин і птахів, картин і рослин, існують в фен-шуй і конверти для грошей.

Якщо ваша мета на даний момент – залучити в своє життя якомога більше грошей, вам необхідно купити конверт для грошей по фен-шуй.

Конверти для грошей по фен шуй

Червоний конверт для грошей по фен-шуй використовується в Китаї і за його межами для зберігання грошей, як символ удачі, довголіття і фінансового процвітання. Чому саме червоний? Справа в тому, що червоний колір в східній культурі символізує владу, достаток, велич, панування і багатство. Зберігати гроші в червоному конверті - значить заряджати їх сильною, потужною енергією, здатністю до збільшення і зростання. Ще давно традицію зберігання та примноження грошей можна було зустріти в вигляді монеток, перев'язаних червоною ниткою. Але часи давно змінилися, світ став іншим, тому в наш час використовують конверти - в них зручно зберігати і монети, і купюри.

У Китаї вважається, що якщо людина проявляє щедрість даруючи комусь червоний конверт з грошима, він тим самим приносить щастя не тільки іншим, але й собі, забезпечуючи себе довголіттям і радістю на довгі роки.

Своїми руками конверт для грошей по фен-шуй можна легко зробити, це не займе багато часу і зусиль: вам знадобиться всього лише червоний, не дуже щільна, але і не найтонший папір, ножиці, канцелярський клей і трохи посидючості. Клеїти конверти дуже легко, механізм можна знайти в інтернеті або спробувати проявити фантазію і впоратися самостійно.

Світ влаштований таким чином, що чим більше ми виявляємо щедрість на всіх рівнях, роблячи іншим подарунки, тим більше Всесвіт обдаровує нас самих. Тому не соромтеся своїх бажань зробити когось щасливим, подаруйте близькій або не дуже людині червоний конверт з грошима, будь-то на те спеціальний привід чи ні – віддаючи, ми отримуємо.

Коли ви робите такий дар, подумки бажайте людині всього найкращого: грошей, процвітання, успіху. Ваші побажання будуть культивуватися в просторі і до вас же повертатися. Головне - бажайте від чистого серця, і не з надією отримати вигоду після цього, а просто так, безкорисливо. Ми приносимо користь собі та іншим тільки тоді, коли наша мотивація чиста, а мета – принести радість і не нашкодити. Якщо вас запросили на день народження друзі, родичі або знайомі і ви не знаєте, що подарувати, - подумайте про те, щоб подарувати гроші в червоному конверті. Такий подарунок не буде виглядати нудно і звично. а, навпаки, ви проявите креативність і, до того ж, доставите багато радості імениннику. Виготовляючи конверт для грошей своїми руками по фен-шуй, ви також можете намалювати золотою фарбою на них зображення лотоса, дракона і фенікса. Ці зображення - потужні символи і захисники в фен-шуй.

Червоні конверти в фен-шуй ще поділяють на конверти для бажань і конверти для грошей. Перші виготовляються невеликими, а другі - трохи крупніше, в них зберігають купюри.

Бажаючи зібрати певну суму грошей і відкрити грошовий потік в ваш будинок в цілому, ви можете зберігати гроші в червоному конверті, на якому намальований ієрогліф "Багатство". Силу ієрогліфів складно переоцінити: це потужні символи, які активізують різні енергетичні потоки, будь-які енергії грошей, удачі, здоров'я або кар'єри. З такого конверта не рекомендується брати гроші, необхідно тільки поповнювати потроху. Коли ви заведете собі звичку поповнювати ваш конверт грошима, у вас відразу ж налагодиться фінансове становище і ви зможете легко заробляти гроші. Зберігайте такий конверт в правильному місці: це може бути окрема красива коробочка, яку можна поставити в шафу або ящик столу, ваш особистий гаманець, а також окремий сейф, якщо такий є у вашому домі. Не слід нікому показувати ваш секретний конверт, зберігайте його подалі від чужих очей, і тоді ваші фінанси ніколи не вичерпаються.

Конверти для здійснення мрій

Крім грошових конвертів, як уже згадувалося раніше, існують конверти для здійснення мрій. Якщо у вас є заповітне бажання, яке ніяк не виконується, візьміть аркуш паперу, напишіть на ньому текст вашого бажання і покладіть його в конверт з написом "Велика удача". Конверт необхідно прибрати подалі від сторонніх поглядів і краще на деякий час забути про нього і про своє бажання, займаючись своїми справами. Ви здивуєтеся, коли через деякий час ваше бажання здійсниться. Якщо ж сталося так, що ваше бажання не здійснилося і після цього ритуалу, значить необхідно подумати, чи достатньо воно адекватне, реальне до виконання і корисне. Якщо ваше бажання направлено на заподіяння шкоди кому б то не було, тоді не чекайте його виконання - всі бажання повинні бути позитивними і в межах розумного.

Загалом, так працюють червоні конверти для грошей по фен-шуй. А також можна вибрати гаманець для грошей по фен шуй. Фен-шуй же не обмежується тільки грошима, символами і конвертами, це - велика, цілісна наука про те, як функціонує наш світ і все, хто в ньому знаходиться. Взаємодія Елементів і енергій - все це фен-шуй.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024