фен шуй дому, Карта долі Ба Цзи консультація (гороскоп)
Статті по Фен-шуй: Значення фен-шуй, теорія

Концепція Ци

Концепція Ци

Поняття Ци є одним з основоположних в теорії і практиці фен-шуй. Коли ми маємо справу з китайською мовою, часто неможливо однозначно перевести ієрогліф і доводиться передавати зміст описово.

Ієрогліф «ци» найчастіше перекладається як «енергія».

Зустрічаються і інші містичні варіанти перекладу - «подих дракона», «життєва сила», що не може не викликати настороженість у освічених людей. У китайській мові «ци» швидше побутовий термін і не несе в собі такого нальоту містики. Це дуже абстрактне і часто вживане в китайській мові поняття. І все-таки поняття «ци» набагато ширше, ніж «енергія», але для зручності я буду використовувати обидва терміни.

Так що ж таке «ци»?

По суті, це якась енергетична субстанція і складова абсолютно всіх предметів, явищ і живих істот, це енергія життя. Ци не можна помацати або виміряти, але її можна відчути. Ци пронизує і живить все навколо. Від якості і характеристик ци залежить форма її прояву. Наприклад, недолік ци у людини може проявлятися в жадібності, млявості, марнослів'ї і навіть спалахах агресії. І навпаки - коли людина повна ци, вона буде енергійною, доброю і радісною. Ми часто говоримо: «у мене немає сил, я недостатньо енергійний, мені потрібно підзарядитися». Або часто зараз можна почути, як успішні бізнесмени говорять про енергію грошей, бізнесу, успіху, а відомі актори і артисти кажуть про енергію залу для глядачів. Адже це все про ци. У Китаї, наприклад, про злу людину говорять, що це людина з гарячим ци.

Фен-шуй займається вивченням потоків ци і їх проявів в просторі, вчить знаходити місця з найбільшою кількістю життєво важливої ци і правильно їх використовувати. Фен-шуй вивчає взаємозв'язок оточення з людиною і їх взаємний вплив.

Основні завдання, що стоять перед фен-шуй – посилити сприятливий і уникнути шкідливого впливу, досягти гармонії простору, часу і людських дій (гармонія трьох).

Піділіться сторінкою "Концепція Ци"

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті

Поділіться стрінкою з друзями "Концепція Ци"


Задати питання по карті долі Ба цзи, гороскопу на рік, Фен шуй дому і квартири.

Увага! Свої питання краще писати в месенжер Facebook

Категорія питання *
Рік
Місяць
День
Час
Консультація по Фен-шуй дома, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2020