Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Концепція "Небо-Земля-Людина". Концепція триєдності зустрічається у багатьох великих світоглядах і заснована на представленні світу

Статті по Фен-шуй: Значення фен-шуй, теорія

Концепція "Небо-Земля-Людина"

Концепція "Небо-Земля-Людина"

Концепція триєдності зустрічається у багатьох великих світоглядах і заснована на представленні світу, де Людина не існує сама по собі, але знаходиться в постійній взаємодії з Небом і Землею. Це схоже на піраміду, де в основі трикутника знаходиться Земля, посередині Людина і на вершині Небо.

В процесі пізнання люди спостерігали за природою і її впливом на життя людини. Вони бачили над собою небо, під ногами - землю. Родюча земля давала їжу, небо давало сонце і дощ - від цього залежав прожиток і життя людини. На небо людина впливати не могла, але людина обробляла землю, будувала житло, вибудовувала свою поведінку так, щоб не піддавати своє життя небезпеці.

Тому ми і говоримо про те, що на рівень Неба ми не можемо впливати, але ми можемо змінювати себе (рівень Людини) і своє оточення (рівень Землі) таким чином, щоб всі три компоненти перебували в гармонійному і збалансованому стані.

Для кожної людини цей "трикутник" свій, тут неможливо все робити "під одну гребінку".

Рівень Неба включає в себе відчутну сторону, Ян (небесні тіла) і невловиму, Інь (фактор часу, циклічності і своєчасності). Консультант аналізує вплив часу з позиції своєчасності - наскільки будівля підтримана енергією, що сприяє благополуччю і цілям людини в даний період часу. Також на цьому рівні аналізуються енергетичні карти усіх мешканців або ключових співробітників офісу, які складаються на основі дати народження. Власне аналіз енергетичної карти (або китайська астрологія) - це окремий напрямок і техніка, яка є обов'язковою для практики фен-шуй, а саме для визначення корисних типів енергій і впливів, за рахунок яких можливо збалансувати людську удачу, а також для розрахунку сприятливих секторів і напрямів для кожного мешканця або співробітника.

На рівні Людини відчутну, свідому (Ян) сторону представляють самі дії людини, а невловиму сторону (Інь) являє підсвідомість, думки, переконання. Аналізуючи даний рівень, консультант детально спілкується з клієнтом, з'ясовуючи його цілі на даний період життя, щоб зробити необхідний акцент в рекомендаціях, а також при необхідності пропонуючи рекомендації по стратегії дій на основі аналізу його енергетичної карти.

На рівні Землі ми бачимо відчутну сторону (Ян) у вигляді певних форм ландшафту та архітектури, а невловима, безформна (Інь) сторона утворюється атмосферою і впливом, які проектуються тими чи іншими формами ландшафту і будівель і сприймаються людиною на рівні відчуттів. Вивчаючи даний вид впливу, консультант використовує ряд формул для розрахунку сприятливості напрямків річок, доріг, ландшафтних форм і об'єктів, а також аналізує простір з позиції Школи Форм.

Рішення фен-шуй лежить в точці перетину цих трьох рівнів і їх характеристик Інь-Ян. Вершини цього "трикутника" взаємозалежні і змінивши одну складову, це по ланцюжку впливає на решту дві, тобто зміниться конфігурація всієї ситуації. Ця концепція, як і всі базові принципи фен-шуй, універсальна і може бути застосована до всіх явищ і сфер життя.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024