Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Концепція "Інь-Ян". Інь і Ян - два невіддільних один від одного начал - символізують дуалістичність нашого Всесвіту.

Статті по Фен-шуй: Значення фен-шуй, теорія

Концепція "Інь-Ян"

Концепція "Інь-Ян"

Інь і Ян – два невіддільних один від одного начал – символізують дуалістичність нашого Всесвіту. Даний постулат уже доведений квантовою фізикою.

Ці дві сили прямо протилежні, але при цьому вони взаємодоповнюють одна одну. Інь і Ян є основою всього сущого і їх взаємодія народжує енергію Ци, енергію життя.

Символ Тайцзи – це ідеальна ілюстрація концепції Інь і Ян, але вона не така проста, як може здатися. Іноді йдуть роки, щоб зрозуміти її справжній зміст. Для будь-якого прояву життя потрібна наявність цих двох енергетичних начал (як чоловік і жінка, з'єднуючись, народжують дитину). В Інь завжди міститься частка Ян, а в Ян відповідно трохи Інь. Це як два полюси - негативний і позитивний заряди, зміна співвідношення яких і викликає будь-які зміни. Інь і Ян знаходяться в постійному русі, вони змінюють один одного в тій чи іншій пропорції - коли зростає Ян, зменшується Інь і навпаки. Саме цей рух і створює баланс.

Точка балансу знаходиться в центрі Тайцзи, як центр колеса – коли колесо центровано, його центр збалансований, то колесо покотиться, а якщо центр колеса зміщений, то воно впаде не розпочавши руху. Тому знаходження балансу (гармонії) якраз і полягає в пошуку такої пропорції між Інь і Ян, яка буде підходити конкретній людині в конкретній ситуації. Наведу приклад: для житла молодій людині творчої професії підійде квартира в шумному місті, в багатоповерховому будинку, з яскравим і креативним дизайном, в той час як літній парі в такій обстановці буде некомфортно як психологічно, так і фізично - в такій атмосфері у літньої людини може навіть підвищитися тиск. Але це не означає, що така квартира однозначно погана або однозначно хороша, тому що все відносно.

Найпоширеніша омана в розумінні Інь і Ян в тому, що ми концентруємося на пов'язаних з ними асоціаціях, де Ян – це все чоловіче, активне, світле, гаряче, сильне, високе, а Інь відповідно все жіноче, пасивне, темне, холодне, слабке і низьке.

Знаєте жарт про «що таке Інь»? Це слабка жінка, пасивно сидить в темному холодному і сирому підвалі. А насправді Інь і Ян це всього лише категорії порівняння. Наприклад, вдень світліше, ніж вночі, але ми можемо сказати, що і ввечері світліше, ніж вночі – різниця тільки в співвідношенні світла і темряви. Яке світло підібрати для читання, а яке для прояву фотоплівки? – це і є знаходження потрібного балансу, для кожного випадку і для кожної людини цей баланс буде свій.

Тому головний сенс концепції Інь і Ян – все в цьому світі відносно і немає нічого абсолютного.
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024